Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 107 Много ми липсваш.....

  • 22 549
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Кате,честито на детенце   bouquet Heart Eyes радвам се,че са го приели това,което иска Hug
Много рано ни подкарахте с тия софри бе,ще замътим погледа  като Кирето  Mr. Greenблагодаря, още много успехи желая на децата Peace

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 112
Катето Heart Eyes Hug честито на детенце  Hug ама само за другите си помислила  Sad мойта лимУнадка къдей  Joy

Гери Heart Eyes Hug Романтиче Heart Eyes Hug Мише Heart Eyes Hug Гале Heart Eyes Hug Релаксче Heart Eyes Hug
и за всички останали  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
# 22
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
На тая снимка Кирето пак е направил нещо-подхилва се ехидно, а Зейното е подпалила   Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 4 314
А , Ками веднага се поправям  Hug Hug Hug Hug
Ето домашна лимонадка ,защото другата е вредна .....

# 24
  • Мнения: 3 917
GB'de haftanın başlığı:
Zeynep'ten şoke eden açıklama!

# 25
  • Мнения: 236
Момичета,приеха ме там ,където исках!Нека ви почерпя! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Скрит текст:


За новата тема   bouquet

Илинче, браво миличко ! Бъди жива и здрава! Кураж, амбиция, много четене, успехи и добри приятели в новото училище 1  Чок зор е първата година в езиковите гимназии ! Знам го от собствен опит. Бъди упорита и ще успееш 1На добър час !

# 26
  • Мнения: 3 917
Заглавието на епизода!
ЗЕЙНЕП ШОКИРА С ИЗКАЗВАНЕТО СИ.

# 27
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Изгледах видеото от снимачната площадка- имам чувството,че много внимават как се държат,когато има хора около тях Thinking

# 28
  • Мнения: 3 917
Изказване.......
Хахахаха Сега ще сътвори нова простотия и ще каже, че излиза с Бора......

# 29
  • Мнения: 236
Момичета , гледам ,че Илинче е наредила софрата ........

Така ,мама , така .... Hug Hug Hug Hug Hug
Илинче ,
пожелавам ти момиченце - прекрастно само успехи и да продължаваш да учиш , защото нали знаеш "Който не учи , няма да сполучи "  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

И сега да ви почерпя от сърце , защото станахте като второто ми семейство .... и ви обичам всичките и не мога без вас  Hug Hug Hug Hug Hug

Да почерпя , приети сме ........


Скрит текст:
[/URL][/img]
Скрит текст:


Кате, Браво на синчето ти ! Да е жив и здрав и на добър час в новото училище . Много успехи и добри приятели му пожелавам, защото те са много важни ! Жива и здрава и ти че се отчувала умно детенце !

Общи условия

Активация на акаунт