Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 107 Много ми липсваш.....

  • 22 555
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 30 208
Ели, това са Зейкер. Снимат в момента. Микрофонът е над тях.  Peace

# 31
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Заглавието на епизода!
ЗЕЙНЕП ШОКИРА С ИЗКАЗВАНЕТО СИ.

МММММ явно ще заеме страната на Керем. Само като му гледам доволната муцунка мога да гадая, ко е казала - бях с Керем цяла нощ. Явно Бора-Бора заминава за село Simple Smile

# 32
  • Мнения: 236
Катето Heart Eyes Hug честито на детенце  Hug ама само за другите си помислила  Sad мойта лимУнадка къдей  Joy

Гери Heart Eyes Hug Романтиче Heart Eyes Hug Мише Heart Eyes Hug Гале Heart Eyes Hug Релаксче Heart Eyes Hug
и за всички останали  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

КАМИ за темата   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 241
Здравейте, момичетааааа  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug

Илинче, ЧЕСТИТО! Много е готино чувството да те приемат това, което най-много искаш! И аз съм ти кака ..и то с доста Wink, но още го помня... а още по-яко е, когато това се случи и в университета. Пожелавам ти да го изпиташ и това, а сега да се насладиш на хубавите години в гимназията и дано се окаже един прекрасен старт за бъдещето ти!  Hug

Кате, ЧЕСТИТО и на теб и на сина ти! Твоето усещане не съм го изпитвала, защото още не съм мама, но предполагам, че е много приятно Simple Smile Пожелавам по-горното, което написах на Илинчето и на твоето детенце и нека все така да ви кара да се гордеете с него и успехите му!  Hug

А за фрагманите и снимките... разтопих се като ги видях.. нямам търпение за епизода в неделя ...предвещава интересни и,  надявам се, вълнуващи моменти  newsm03  newsm44



 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts


# 34
  • Мнения: 3 917
Гери, никаква страна ще каже, че излиза с Бора (като нищо ще тръгне с него). Затова във фрагмана казва, че е излъгала Бора...
 И сега да си кажа нещо, което си мисля от както разбрах, че  снимат в гората.Да не би Керем да я отвлече.....

# 35
  • Мнения: 2 788
Благодаря,ама наистина много благодаря на всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 36
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Гери, никаква страна ще каже, че излиза с Бора (като нищо ще тръгне с него). Затова във фрагмана казва, че е излъгала Бора...
 И сега да си кажа нещо, което си мисля от както разбрах, че  снимат в гората.Да не би Керем да я отвлече.....

Това с отвличането ми хареса.... много даже. Ама тя това с Бора го каза много отдавна, май още миналият епизод. Когато му каза да остане... Ох да идва неделя, че да се хилим на лудориите им

# 37
  • София
  • Мнения: 30 208
И аз имам неприятното усещане, че ще каже, че излиза с Бора. Това ще е шокът. Иначе това, че излиза с Керем, няма да е изненада за никого.  newsm78

# 38
  • Мнения: 1 872
Хоп, хоп...  261uu

# 39
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Друго се сетих което е по-шокиращо - ЩЕ ЦЕЛУНЕ БОРА!!!!

# 40
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Заглавието на епизода!
ЗЕЙНЕП ШОКИРА С ИЗКАЗВАНЕТО СИ.

МММММ явно ще заеме страната на Керем. Само като му гледам доволната муцунка мога да гадая, ко е казала - бях с Керем цяла нощ. Явно Бора-Бора заминава за село Simple Smile
Аз мисля,че ще каже нещо в съда за да защити Керем, а то  ще е същевременно и лъжата казана на Бора.Може би наистина,че е била през цялото време с Керем newsm78

# 41
  • Мнения: 2 788
Тя още в миналия епизод каза,че Бора е годеникът и  Mr. Green

# 42
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Заглавието на епизода!
ЗЕЙНЕП ШОКИРА С ИЗКАЗВАНЕТО СИ.

МММММ явно ще заеме страната на Керем. Само като му гледам доволната муцунка мога да гадая, ко е казала - бях с Керем цяла нощ. Явно Бора-Бора заминава за село Simple Smile
Аз мисля,че ще каже нещо в съда за да защити Керем, а то  ще е същевременно и лъжата казана на Бора.Може би наистина,че е била през цялото време с Керем newsm78

А това за съда е сигурно, така ли ?

# 43
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Тя още в миналия епизод каза,че Бора е годеникът и  Mr. Green

Ами да

# 44
  • Мнения: 2 788
Тя още в миналия епизод каза,че Бора е годеникът и  Mr. Green

Ами да
Tака че ,може би не е свързано с БОра,а със съда  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт