Пих Ескапел 2 пъти за един месец

  • 2 980
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,
Нова съм в този сайт и се извинявам ако не съм уцелила правилния форум. На 19 години съм и никога до сега не бях пила Ескапеле(или подобно хапче), но този месец не знам какъв късмет имах, но го пих два пъти.. Цикъла ми е редовен и идва почти винаги на 22ри (или между 20-24). Първото хапче изпих на 04.06. в следствие на скъсан презерватив и от 08.06 до 12.06 имах доста странно кървене (по-кафеникаво и доста гъсто, не беше бистро както обикновено). На 22ри не ми дойде, но реших, че може да е страничен ефект от хапчето и изчаках. Цикъла така и не дойде. Днес (26.06) пак се скъса презерватива и отново изпих хапче. Тъй като цикъла трябваше да ми дойде тези дни, много се притеснявам да не предизвикам кръвоизлив или да попреча на цикъла ми да дойде? Чудя се онова четири дневно кървене(08-12), цикъл ли е било или просто страничен ефект? Ще се радвам на колкото се може повече информация!
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 2 496
Здравейте,

Най-вероятно това е било страничен ефект от медикамента.
За момента, няма как да се разбере кога ще дойде цикъла, така че бихме Ви посъветвали да отидете не преглед ако продължават тези симптоми.

Поздрави,
Д-р Надя Магунска
Акушер Гинеколог
Медицински комплекс "Д-р Щерев"

Общи условия

Активация на акаунт