Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 4

  • 59 218
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 952
Привет!
Днес ми е ден за отчет. Оказа се, че и третата седмица съм свалила само 1 кг., т.е. за 3 седмици - 3 кг. Но пак си имам минуси в обиколките, което е най-важното - от талията -2, от ханша -1-2, от бедро - 2. Бавно, но сигурно, нещата вървят към все по-добро!
Последните дни спазвам стриктно. Вечер като се съберем всички ми е малко по-трудно. След вечеря просто нещо ми се хапва, не, че съм гладна. Но все някак успявам да се сдържа. Наливам се с вода и си лягам по-рано с малкото дете. Ако супер приритам за нещо сладко, на тоя етап ме спасява половин чашка прясно мляко, изпита на малки глътки. Предполагам, че не е супер прегрешение.



# 16
  • Мнения: 101
Казвам тъжно на половинката ми "А, пък нашата диета още я няма", а той милия с нескрита радост ми отговаря "Чудесно!"  Joy

connect, благодаря за информацията,  особено тази за тежестите ми е особено полезна

# 17
  • Мнения: 723
Мери, благодаря за темата   bouquet

Спорни тренировки и много свалени килограми.

Новината за клуба ми идва дюшеш. Част от сегашните ми тренировки започнаха да ми идват леки и се чудя с какво да ги заменя   Laughing

# 18
  • Мнения: 5 405
Как ги преобразувате думите на Румяна направо се изумявам  Shocked

Клубът си остава с тези месеци, с които си е - 12 месеца никак не са малко и според мен напълно си заслужават парите, дадени за него! Аз започнах да си въртя втората половина от клуба, тоест месеците 7, 8, 9, 10, 11, 12. Първите ми идват леки, а при тези след всяка тренировка имам мускулна треска  Crazy което не е чак толкова хубаво Grinning от време на време добавям и някоя друга тренировка, я бягане, я нещо друго.

Клубът не става безплатен! Остава си такъв, какъвто е, и който иска може да си се включва и сега Simple Smile Предимството е, че си имате нагласени програми  Peace
Просто от тук насетне Руми ще снима тренировки на английски, които няма да се заплащат.

# 19
  • Мнения: 723
Как ги преобразувате думите на Румяна направо се изумявам  Shocked

Извинявай, търсих в сайта и не намерих там информация за клуба, написана от Руми. Прочетох поста от предната страница. Реших, че може да е решила да си смени бизнес модела. Не е нужно да се изумяваш  Peace

# 20
  • Мнения: 5 405
Бъги, аз на Тони се изумих, не на теб, но и като цяло... както и да е.
Изумявам си се профилактично  Laughing Peace

# 21
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета! И аз се включвам! Скоро би трябвало Руми да прати и моя режим и започвам на равно с вас! Скоро родих и ще ми трудно в началото, макал че спазвах диетки и гледам да не се залежавам, не че малчо ми позволява, дори да искам да помързелувам. Grinning Сега съм килограмите, които бях преди да забременея - 58, а общо качих 21. Имам доста за стягане и оформяне. Нямам търпение да си получа режима. Ще ви следя! Simple Smile Хубава вечер! Simple Smile

# 22
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Мери, на мен абонаментът ми за клуба бе прекратен автоматично от Руми. В мейлът казва, че месец 12е последният в клуба. Ей сега отворих да препрочета.

# 23
  • Мнения: 3 342
Бъги, аз на Тони се изумих, не на теб, но и като цяло... както и да е.
Изумявам си се профилактично  Laughing Peace

Мери, не разбрах точно кое в моите думи те изуми.

Този ли ми въпрос:

Момичета, дали действително онлайн клубът на Руми вече ще е безплатен...
Аз приключвам програмата до седмица и мислех да се включа, но тази информация ме изненада.
Ще се радвам, ако някой знае повече подробности Hug

Или цитатът на мнение от друга тема:

Клубът на Румяна приключва, всичко ще е безплатно, което много ме зарадва! Надявам се пак да има цели програми, така ми е по-лесно.

Ще те помоля за отговор, тъй като аз пък съм искрено учудена от отношението ти и най-вече от цитирането на името ми.

# 24
  • Мнения: 5 405
Тони, това че казваш, че клубът ще е безплатен. Това ме учуди. Нищо лично. Не искам да обидя никого  Peace Hug

Nuclear, да, месец 12 е последен. Всичко си има начало и край, нормално е Simple Smile от тук насетне ще снима безплатни тренировки. А не че клубът ще става безплатен. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 17
Е хайде и аз да се запиша в новата темичка Peace
Нямам време да пиша, но пък ви чета и ви се радвам на резултатите Peace Все още се боря с последните килограми. Колкото по-малко, толкова по-бавно  Sick
И все пак,  за около 10 дена - от 63, 1 до 62, 4.  Доволно Joy
Сантиметрите чак след месец ще ги меря Praynig
Успех на всички  bouquet

# 26
  • Мнения: 723
Малко развален телефон стана, ама то като се съберат повече от две жени на едно място и ...  Mr. Green
Мери, всичко е ОК от моя страна. Не те разбрах правилно  Peace

Сега като отворихме темата за клуба на Руми, може ли някои да сподели какво повече от тренировките и диетите за свободно ползване има там. Прочетох въвеждащата страничка на клуба, но някак си... не ме убеди. Честно казано, искам да си разнообразя тренировките и от няколко дни ми се върти в главата да си направя членство там.  

# 27
  • Мнения: 3 342
Тони, това че казваш, че клубът ще е безплатен. Това ме учуди. Нищо лично. Не искам да обидя никого  Peace Hug

Nuclear, да, месец 12 е последен. Всичко си има начало и край, нормално е Simple Smile от тук насетне ще снима безплатни тренировки. А не че клубът ще става безплатен. Simple Smile

Не, Мери, питам дали клубът ще е безплатен, тъй като съм го прочела в друга тема.
Но спорът е абсолютно безсмислен, така че нека го приключим до тук Peace  Hug

За да не е тотален спам - да дам кратък отчет. Поръчах режима на Руми преди около четири седмици и го спазвах стриктно в три от тях. След това започнах да модифицирам, като използвам режима само за основа и да следя с програма калориите и източниците.
Разликите в обиколките ми са минимални - не повече по 1-2-3 см., а килограмите надолу - два, но, честно казано, аз нямам и кой знае колко за сваляне.  Един-два килограма още надолу и ще изглеждам твърде слаба(особено с дрехи).
Тялото ми обаче се променя видимо с всеки изминал ден, издръжливостта ми - също. Начинът, отношението ми към храната са съвсем различни, за което винаги ще съм благодарна на Руми. Чувствам се по-здрава и силна, което беше основната ми цел.

И преди тренирах всеки ден, и преди ядях сравнително здравословно, но сега видях грешките си и осъзнах защо се получава така, че един уж добре изглеждащ, трениращ и хранещ се здравословно човек, не се чувства комфортно на плажа и е далеч от перфектното тяло.

# 28
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Аз също много харесвам Руми. Някак си ми е много позитивна. Тя пусна 2режима в клуба и смятам за разнообразие 2седмици да ги въртя и после пак си минавам на моя. В момента временно не тренирам с нея защото се опитвам да се науча да бягам, но ми е много приятно да я чета.
Тони, сигурна съм, че не я разбра Мерито правилно. Познавам я от друга тема и те уверявМ, че е много готина. Не се засягай. Всички тук сме с цел да си помагаме.

Последна редакция: пт, 27 юни 2014, 21:24 от Nuclear

# 29
  • Мнения: 10
Момичета вие след колко време получихте режимите си? Днес е вече 8ми ден откакто последно си писах с Руми,че е получила парите. Нямам търпение вече да започна,че да му се види края!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт