Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 4

  • 59 228
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 101
Затова казах новия начин на хранене, а не режим Wink

Като каза нов начин за хранене - някой успява ли да си храни останалата част от семейството по подобен начин или се готви различно за останалата част от фамилията?

# 46
  • Мнения: 1 203
Ами да кажа пак аз  Mr. Green
И преди съм споменавала, че храня фамилията с моите манджи. Е 80% да кажем. Мъжът ми доста му харесва този тип хранене, детето яде всичко каквото му дам  Laughing Е, от време на време им правя по някоя мусака или пиле с ориз, че да не са съвсем на режим и те  Grinning А и те ядат плодове на корем ...  Crossing Arms

# 47
  • София
  • Мнения: 6 010
Птичке, как добре те разбирам! И аз си мечтая да видя първа цифра 5 на кантара, пък ако ще да е 59.900  Mr. Green

С плодовете имам то-чно-съ-ща-та-ди-ле-ма! Пак успявам да свалям де, скромно, но за момента не ми се ще да се лишавам от слънцето в плодовете. Ти ако си успяла всичко друго въглехидратно да ограничиш нямаш грижи, аз още се боря със себе си.

Днес се чудя да бягам ли или да направя втората тренировка от "Божествени тела" на Руми.

# 48
  • Мнения: 1 203
Днес се чудя да бягам ли или да направя втората тренировка от "Божествени тела" на Руми.

И двете дядо попе  Mr. Green Шегувам се - ти си знаеш какво и колко ти се прави, че да не претеренираш Simple Smile На мен ми е двуразов ден. Изтичах си сутринта каквото имах по програма, а довечера имам още една 25 минутка.

# 49
  • Мнения: 1 538
Влизам в отбора на желаещите за число с 5!  Sunglasses Mr. Green Дано след това завъртане успея. Да му невиди и 4те кила.  Sick Sick Sick

# 50
  • София
  • Мнения: 6 010
Мдааа... и аз имам тамън 4, но и лятото е пред нас  Peace

Аз имам проблем, че обикновено като посваля започвам да се чуствам добре, с повече самочувствие и хоп - нещата тръгват нагоре! Миналата година бях стигнала до 61.200 минимално...

# 51
  • Мнения: 14
И аз искам да видя 5-цата на кантара. При мен нещата не вървят мн добре. Бях стигнала преди няколко дни 64,200 и сега хоп - 66 кг. Днес ден 19, но оня ден замених вечерята с пастърма. Толкова ми се беше прияла, че изобщо не знам колко изядох. На другия ден +1,500 кг. Явно съм задържала вода, но вече трети ден кантара не мръдва надолу, а напротив... И на мен ми е едно тъпо, иде ми да се  #2gunfire.

# 52
  • Мнения: 1 203
Днес съм голям писател, обаче въпреки, че не е по темата съм в шок  Shocked какво прочетох в една тема за някакви си китайски капсули за отслабване:

Цитат
Аз съм си доволна от моите хапчета  Peace ,не съм свалила много -3кг ,но ги усещам все едно съм свалила 5-6  .
И аз изпитвам леко чувство на глад ,но определено мога да издържа и без да ям или и се нахранвам от малко  и нискокалорични храни.
До тук (17 ден) съм изяла едно малко десертче на "фитнес" и две малки парченца черен шоколад  Party направо не мога да повярвам  ...

17 дни на един боклук и 2 парчета шоколад  Shocked Изненадана съм как хората сами си вредят на организма ...  Tired

Така, че спокойно момичета  Peace бавно, но славно и трайно правим правилното нещо за телата си и те ще ни се отплатят - тренирайте и яжте   Hug

Последна редакция: пн, 30 юни 2014, 13:20 от Птиците ...

# 53
  • Мнения: 1 538
До колкото разбирам е изяла единствено това за 17 дни ли? Вижда ми се абсурдно.  Rolling Eyes

Всякакви лековити отвари и хапчета за мен са висша форма на идиотизъм, ама.. организмите са си техни, да си ги скапват.  Sick

# 54
  • Мнения: 8 957
Здравейте!
Аз тия дни си чакам цикъла и се чувствам дебела.  Sick Слава Богу, още не съм прегрешавала със сладко, а се притеснявах, че в периода преди цикъл на човек му се хапва повече.
Руми ми каза, че най-кофти е да прегрешиш със сладко. Свалила съм само три кг. за трите седмици режим, но обиколките ми доста намаляха и вече започнаха да ми казват, че съм отслабнала. Не смея да изям нещо непозволено и да хвърля постигнатото до тук по дяволите.

Гледам също и по-безсолно да ям. В началото на режима бях на хапчета за кръвно вече от година и половина насам. Но кръвното ми започна да пада и ги спрях!  Peace Страхувам се обаче за кръвното и затова хапвам и по-безсолно, което от своя страна ми се струва, че ми се отразява много добре.

Woman in red , възможно ли е да си хапнала повече по-солени неща и затова да си задържала вода?

# 55
  • Мнения: 30
Я,я,я! Днес ми е първи ден и за сега не чувствам глад. Междинното хранене го направих докато бях на кафе и изпих един фреш, защото сега няма много избор какво да си поръчам в заведение. Направих си тренировката сутринта на гладно, докато малкия седнал в количката да го забавлявам като "скачам на въже" Grinning Стартирах 61 кг. Висока съм 166см, целта ми са 50-53 кг. и стягане! Дано имам резултат, ако може и да е бърз Grinning !

# 56
  • Мнения: 1 538
Пропускай фрешовете, да не кажа, направо ги забрави.  Peace

# 57
  • Мнения: 30
Пропускай фрешовете, да не кажа, направо ги забрави.  Peace

Защо? Нали уж на място се приготвя. А и междинното хранене ми беше плод. В такъв случай какво остана да си поръчаме в заведение Grinning Всичко е газирано, със сметана и тем подобни калорични напитки. . .

# 58
  • Мнения: 1 538
Това къде се приготвя няма абсолютно никакво значение.

http://www.yulisgym.com/plodovi-sokcheta-i-freshcheta/  Peace

# 59
  • Мнения: 1 203
Редакция: вече са ти казали защо Simple Smile

Слагай си по един плод в чантата и си ОК. Яденето за обед как си го носиш или ядеш у дома и само междинното ти е навън?

Общи условия

Активация на акаунт