Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 4

  • 59 249
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
Момичета вие след колко време получихте режимите си? Днес е вече 8ми ден откакто последно си писах с Руми,че е получила парите. Нямам търпение вече да започна,че да му се види края!  Praynig


DeNyta, времето е различно, в зависимост от това колко хора чакат още. Сега понеже идва лято и всеки се е сетил в последния момент, че иска да отслабва или да се стяга и вероятно има много работа Peace Аз като гледам, само пишещите тук са поне 5-6 , които по едно и също време чакате, а вероятно има още толкова,  които не са във форума Simple Smile
Аз моя режим през февруари го получих след точно 3 работни дни Peace
Споко...ще дойде в понеделник вероятно  bouquet

# 31
  • Мнения: 30
Момичета вие след колко време получихте режимите си? Днес е вече 8ми ден откакто последно си писах с Руми,че е получила парите. Нямам търпение вече да започна,че да му се види края!  Praynig
И аз още нямам режим. Чакам го 11-ти ден. Сигурно има много работа. Не давам зор, нямам търпение да го започвам Simple Smile

# 32
  • Мнения: 5 405
Събота и неделя е. Но ако искате все пак драснете един имейл  Peace

# 33
  • Мнения: 30
Явно има много работа. Аз преди малко си получих режима и сега си го чета, доизяснявам си го, гледам тренировките да добия представа и от понеделник започвам! Просто утре е неделя и мъжо е почивка, та сигурно, ще оползотворим деня с разходки с малчо. Simple Smile Успешно сваляне на досадните килца, ще пиша с моите резултати Simple Smile

# 34
  • Русе
  • Мнения: 100
Явно има много работа. Аз преди малко си получих режима и сега си го чета, доизяснявам си го, гледам тренировките да добия представа и от понеделник започвам! Просто утре е неделя и мъжо е почивка, та сигурно, ще оползотворим деня с разходки с малчо. Simple Smile Успешно сваляне на досадните килца, ще пиша с моите резултати Simple Smile

vikkks, и аз започвам в понеделник. Ще се движим заедно Simple Smile

# 35
  • Мнения: 101
И аз си получих режима, днес! Кога почива това момиче!? Невероятно ме изумява с трудолюбието и страстта, която очевидно влага в работата си.

# 36
  • Мнения: 81
Привет, дами! Днес е 16-ят ми ден. Свалила съм още 900 гр и 1 см от бедрото. Тренирам 1 път на ден, но последните 2 дни не тренирах, заради цикъла ми, но днес отново съм на линия и минах на ниво "Напреднали". Продължавам с пълна пара 😁! Я споделете с какъв крем против стрии се мажете? Аз съм с един за стягане на Natural Cosmetics- крем за тяло с арганово масло.

# 37
  • На север
  • Мнения: 1 377
Днес е ден 15 и е ден за резултати. Супер съм отчаяна. Аз ще се окажа най-бавно свалящата явно. Първите 3 дена свалих килограм и половина и от тогава само 200 гр. На всичкото отгоре през последната седмица излиза, че съм качила малко  Cry Поне да бях си хапнала нещо сладко да знам защо е така, а аз колкото и да ми се ядеше не си позволих и бонбон! Не знам от възрастта ли е... Сега съм на 29 почти. Като бях на 18 свалях по половин кг на ден, а сега всичко е толкова трудно. Уж не можеш да свалиш по-бързо от колкото да качиш, но аз качих 7 кг за 2 месеца. Щях да се надявам за седмица да сваля поне един килограм...  Sad Много ми е тъжно днес. А мерките няма нужда да ги коментирам. Свалила съм половин см от ханша, но пък бедрото ми е станало малко повече спрямо миналата седмица... Обаче от бюста съм свалила още половин см. Супер противоречиви резултати имам тази седмица. След такива резултати не ми е нито до тренировка, нито до ядене. smile3518 Почвам да си мисля, че няма да успея да ги сваля. Просто няма как да издържа една година на този режим без да си позволя нищо странично. Днеска не ми е ден явно...

# 38
  • Мнения: 3
Днес е ден 15 и е ден за резултати. Супер съм отчаяна. Аз ще се окажа най-бавно свалящата явно. Първите 3 дена свалих килограм и половина и от тогава само 200 гр. На всичкото отгоре през последната седмица излиза, че съм качила малко  Cry Поне да бях си хапнала нещо сладко да знам защо е така, а аз колкото и да ми се ядеше не си позволих и бонбон! Не знам от възрастта ли е... Сега съм на 29 почти. Като бях на 18 свалях по половин кг на ден, а сега всичко е толкова трудно. Уж не можеш да свалиш по-бързо от колкото да качиш, но аз качих 7 кг за 2 месеца. Щях да се надявам за седмица да сваля поне един килограм...  Sad Много ми е тъжно днес. А мерките няма нужда да ги коментирам. Свалила съм половин см от ханша, но пък бедрото ми е станало малко повече спрямо миналата седмица... Обаче от бюста съм свалила още половин см. Супер противоречиви резултати имам тази седмица. След такива резултати не ми е нито до тренировка, нито до ядене. smile3518 Почвам да си мисля, че няма да успея да ги сваля. Просто няма как да издържа една година на този режим без да си позволя нищо странично. Днеска не ми е ден явно...
Е,стига де.Доколкото разбирам имаш почти два свалени кг за две седмица.Никак не е малко според мен.Може би другата седмица нещата ще са по-добре.И на мен ми иска да става по-бързо,но трябва търпение.
Не бива да се сравняваш с другите.Колкото повече имаш за сваляне,толкова повече се сваля в началото.Резултатите няма да закъснеят,ако си упорита.
Има и нещо друго-тази седмица и аз нямам минус на бедрото,но при топлото време на мен краката винаги ми оттичат.
Кураж и смело напред.

# 39
  • На север
  • Мнения: 1 377
Днес е ден 15 и е ден за резултати. Супер съм отчаяна. Аз ще се окажа най-бавно свалящата явно. Първите 3 дена свалих килограм и половина и от тогава само 200 гр. На всичкото отгоре през последната седмица излиза, че съм качила малко  Cry Поне да бях си хапнала нещо сладко да знам защо е така, а аз колкото и да ми се ядеше не си позволих и бонбон! Не знам от възрастта ли е... Сега съм на 29 почти. Като бях на 18 свалях по половин кг на ден, а сега всичко е толкова трудно. Уж не можеш да свалиш по-бързо от колкото да качиш, но аз качих 7 кг за 2 месеца. Щях да се надявам за седмица да сваля поне един килограм...  Sad Много ми е тъжно днес. А мерките няма нужда да ги коментирам. Свалила съм половин см от ханша, но пък бедрото ми е станало малко повече спрямо миналата седмица... Обаче от бюста съм свалила още половин см. Супер противоречиви резултати имам тази седмица. След такива резултати не ми е нито до тренировка, нито до ядене. smile3518 Почвам да си мисля, че няма да успея да ги сваля. Просто няма как да издържа една година на този режим без да си позволя нищо странично. Днеска не ми е ден явно...
Е,стига де.Доколкото разбирам имаш почти два свалени кг за две седмица.Никак не е малко според мен.Може би другата седмица нещата ще са по-добре.И на мен ми иска да става по-бързо,но трябва търпение.
Не бива да се сравняваш с другите.Колкото повече имаш за сваляне,толкова повече се сваля в началото.Резултатите няма да закъснеят,ако си упорита.
Има и нещо друго-тази седмица и аз нямам минус на бедрото,но при топлото време на мен краката винаги ми оттичат.
Кураж и смело напред.


Ето резултатите:
                 КГ           БЮСТ    ТАЛИЯ         ХАНШ         БЕДРО         ПРАСЕЦ   БИЦЕПС
                  
начало    65,3            90,5        73,5            100           59,2              37,5         29
8ми ден   63.5            90        72            100           58.5              37.2         29
15т ден   63,6            89,5        72            99,5           58,8              37,2         29

Аз живея в Норвегия и тук е такъв студ, че трудно ще се подуя от жега. Не съм се надявала на чудеса, но не очаквах да имам + за една седмица.  newsm78 Не знам като си гледам резултата ми изглежда с нищо по-добре от миналата седмица. Едно е по-малко, ама пък друго е повече. а като знам колко салати съм изяла и на колко изкушения съм удържала и се депресирам с такъв резултат. Някойн друг имал ли е толкова малки резултати?

# 40
  • Мнения: 10
Токущо и аз си получих режима  Party
Няма да мога да започна от утре,но се подготвям! Успех на всички.

# 41
  • Мнения: 17
Днес е ден 15 и е ден за резултати. Супер съм отчаяна. Аз ще се окажа най-бавно свалящата явно. Първите 3 дена свалих килограм и половина и от тогава само 200 гр. На всичкото отгоре през последната седмица излиза, че съм качила малко  Cry Поне да бях си хапнала нещо сладко да знам защо е така, а аз колкото и да ми се ядеше не си позволих и бонбон! Не знам от възрастта ли е... Сега съм на 29 почти. Като бях на 18 свалях по половин кг на ден, а сега всичко е толкова трудно. Уж не можеш да свалиш по-бързо от колкото да качиш, но аз качих 7 кг за 2 месеца. Щях да се надявам за седмица да сваля поне един килограм...  Sad Много ми е тъжно днес. А мерките няма нужда да ги коментирам. Свалила съм половин см от ханша, но пък бедрото ми е станало малко повече спрямо миналата седмица... Обаче от бюста съм свалила още половин см. Супер противоречиви резултати имам тази седмица. След такива резултати не ми е нито до тренировка, нито до ядене. smile3518 Почвам да си мисля, че няма да успея да ги сваля. Просто няма как да издържа една година на този режим без да си позволя нищо странично. Днеска не ми е ден явно...
Е,стига де.Доколкото разбирам имаш почти два свалени кг за две седмица.Никак не е малко според мен.Може би другата седмица нещата ще са по-добре.И на мен ми иска да става по-бързо,но трябва търпение.
Не бива да се сравняваш с другите.Колкото повече имаш за сваляне,толкова повече се сваля в началото.Резултатите няма да закъснеят,ако си упорита.
Има и нещо друго-тази седмица и аз нямам минус на бедрото,но при топлото време на мен краката винаги ми оттичат.
Кураж и смело напред.


Ето резултатите:
                 КГ           БЮСТ    ТАЛИЯ         ХАНШ         БЕДРО         ПРАСЕЦ   БИЦЕПС
                  
начало    65,3            90,5        73,5            100           59,2              37,5         29
8ми ден   63.5            90        72            100           58.5              37.2         29
15т ден   63,6            89,5        72            99,5           58,8              37,2         29

Аз живея в Норвегия и тук е такъв студ, че трудно ще се подуя от жега. Не съм се надявала на чудеса, но не очаквах да имам + за една седмица.  newsm78 Не знам като си гледам резултата ми изглежда с нищо по-добре от миналата седмица. Едно е по-малко, ама пък друго е повече. а като знам колко салати съм изяла и на колко изкушения съм удържала и се депресирам с такъв резултат. Някойн друг имал ли е толкова малки резултати?





 Woman in red, идеално се движиш! Продължавай , резултатите ще дойдат изведнъж. Незнам колко имаш да сваляш, но така като гледам ако си висока не е много. Нормално е да сваляш по-бавно от други Peace
И аз искам да свалям както в началото, но изобщо не ми се получава. Тези 4 кг.ще ми се окажат най-трудни newsm78
Това, че едната седмица си била по-малко кг., а на следващата малко по-вече въобще да не те притеснява. Ако видиш моята таблица колко такива седмици има, ....но успях да сваля цели 7 кг за 3 месеца, така че продължавай със салатите и резултатът скаро ще те изненада  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 203
Woman in red - аз имах плато от 3 седмици. Тогава не 200 грама и 0.5 см не мърдах, ами изобщо не помръднах. Кръгла нула от всякъде. Но те разбирам и аз бях тогава в дупка. Само дето се нахъсах повече за тренировки.  Ще мине този период и тогава ударно ще дойде видимия резултат, дори и да не е кой знае колко измерим в мерки и теглилки  Peace
А за това как ще издържиш една година без нищо странично, ами ти и сега не издържаш  Wink Преди няколко дни точно ти май писа за филия с олио и боб и още нещо май. Няма да мине без криввания, защото както и Руми казва не сме роботи, но се настрой, че това ще е новия ти начин на хранене до живот, не просто за една година Simple Smile Пак Руми казва - аз  се отпусна да ям каквото си искам след 1 месец ще съм Руми без плочки и омазнена. Лека и полека ще свикнеш и на храненето и на порциите и на всичко. Аз вече 5-ти месец ще започвам и се случва да хапна нещо не особено полезно, а на другия ден се проклинам  ooooh! Става ми тежко и неприятно на стомаха, та лека по лека самия организъм ще те предпазва от по-големия "прегрешения" (в кавички, защото аз не ги приемам за прегрешения, а за човещинка  Mr. Green)

Аз трябва да се измеря тия дни да видим до къде я докарах  Thinking Напоследък изобщо не ми е толкова важно да се тегля и меря ... тренирам си, ям си по режим и не изпитвам нужда от кантара Simple Smile Макар че като се замисля ... наскоро бях 61.6 кг и ми се искаше до отпуската ( на 18 юли започва) да видя, ако може 5-ца на кантара Grinning Дори и да е 59.9  Crazy Но не знам дали ще ми се получи ... и си знам препъни камъка дори. Не мога без плодове хора и често попрекалявам с тях. Събота мъжа ми взе уникални череши от фермерския пазар ... ми с детето изядохме над половин кило сигурно на обед.  Embarassed Имаме и домашни кайсии, праскови, сливи ... аз обожавам плодове и този сезон ми е бая трудно да се лишавам от тях или да карам с по 200 грама. По тази причина съм махнала всичките си други въглехидрати от режима - аз имам хляб, картофи, ориз, боб. И не ми липсват де. Мога преспокойно да карам на яйца, млечни, месо, салати и плодове. Но ще трябва да се примиря, че с този вариант ще задържам повечко и ще свалям бавно Simple Smile Започнах и една програма Т25 (в темата за домашни тренировки я коментират като доста добре сваляща) - да видим какво ще се получи. За сега ми харесва мнооого. В  тренировката за долна част уж нямаше никакво ново упражнение, което да не съм правила, а се оказах с лека мускулна треска ... може пък и да се получи нещо добро накрая  Grinning

Ох, прекалих с писането ... хубав ден, седмица и спорни тренировки  Peace 

# 43
  • Мнения: 101
Мисълта за режим цял живот мен лично би ме отказала веднагически ...
Аз лично от цялото режимно хранене се надявам основно да се науча да ям по-нормални порции и после като французойка (French women don't get fat) да си хапвам от всичко по малко  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 203
Мисълта за режим цял живот мен лично би ме отказала веднагически ...

Ако го приемаш като ограничение да  Peace Затова казах новия начин на хранене, а не режим Wink

Общи условия

Активация на акаунт