Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 4

  • 59 240
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 30
Добре де, това ми е ясно с фрешовете. Сокчета не пия, газирано не пия, след раждането вече и кафе не пия. Ама като седнеш на кафе вода ли да си поръчаш? За това избрах да е фреш, иначе вкъщи си изяждам един цял грейпфрут, не го правя на фреш. Иначе, храната си я приготвям на момента, сега съм по майчинство и имам време. Wink

# 61
  • Мнения: 1 203
Е, ако е така инцидентно пий пък по един фреш  Grinning
Аз лично наистина си поръчвам само вода, бира или вино, защото честно казано отдавна нямам време за кафета през деня и ако седнем някъде навън, то е вечер и алкохола не е толкова неподходяща идея Simple Smile Но и това е доста рядко уви ...

# 62
  • Мнения: 30
Е то аз пък излизам когато съм с детето и с някоя приятелка. Ама като кажеш:"Една водичка с лед" и сервитьорките те гледат все еднооо. . . Grinning не говорим за ежедневно пиене на фрешове Grinning

# 63
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Е, ако е така инцидентно пий пък по един фреш  Grinning
И нека е от някакъв зеленчук  Mr. Green Нали тях може на корем Simple Smile Бях питала Руми дали мога да сменя плода с фреш...може но, ако се ограничи в количеството по режима Simple Smile
Като ви чета явно ще трябва да започнат да продават кантари само с  5 отпред, и аз чакам 5, ама и не бързам. Пътувахме почивните дни и се радвам, че не съм прекалила особено с нережимното. Просто спрях режима за 2 дни и хапвах повече салата и месо, както и плод преди и следобяд. Другото което много ми хареса е, че не чувствах глад. Там въздуха ли ми влияе разяждащо не знам, но друг път съм като развърана, а свекърва ми за децата всяка сутрин прави...айде няма да изкушавам аудиторията. А сега явно съм посвикнала и нямаше никакво тъпчене Simple Smile)) Снощи като се прибрах скочих веднага на кантара и доволно установих, че не съм качила Simple Smile))
Иначе и аз мин.седмица се бях опъпчивила в лицето ужасно...но имам съмнение за един крем, а не за режима.

# 64
  • На север
  • Мнения: 1 377

Woman in red , възможно ли е да си хапнала повече по-солени неща и затова да си задържала вода?

Да ти кажа възможно е... Като се замисля последното ми хранене беше доста късно и понеже нямаше как да готвя хапнах няколко парчета шунка със един домат, а шунката си е соленка. Днес се премерих и съм с 300 грама по-малко  Mr. Green
Vikkks , по-добре не пий фреш, защото има доста захар или кажи да ти го направят без захар. Аз по принцип си поръчвам само минерална вода с парченце лимон.

Ейййййййййййй момичета ама как ме окуражихте само  Hug Да знаете много надъхващо ми действате. И аз чакам тая заветна 5ца и се надявам до като се прибера в Бургас след месец и нещо да я видя на кантара. Колкото до прегрешението ми с филията и морските дарове Руми каза, че нямало как за един ден да кача. Тази втората седмица ми беше по-трудна. Някакси организмът ми повече се съпротивляваше за нещо вкусно. Поне хапнах само една филия...  Blush Намерих си и своя вариант на десерт - 200 гр кисело мляко с шепа боровинки  Grinning Е не е като парче торта ама залъгва за момента. Аз мисля, че ако се настроиш, че това ще ти е режима на хранене до края на живота няма да издържиш. Не мисля, че и Руми се храни така. Сигурна съм, че и тя има прегрешения от време на време. Все пак хора сме! Това е диета, която е стриктна и ни учи на едно по-здравословно хранене. Показва ни кое е правилното хранене като продукти и количества. Аз мисля когато сваля килограмите ( дай Боже  Praynig) да наблягам пак на месо и зеленчуци, манжи разни, но да продължа да ограничавам например мазнината в ястията, порциите и чат пат например веднъж в месеца да си позволявам нещо грешно като парче пица или торта. Неща като майонеза, маргарин и сметана мисля почти да ги изключа с мнооого рядки случай. Просто самата мисъл да се храниш само с месо и зеленчуци без мазнина завинаги мисля че е вманиачаване. Все пак сме българчета и по едно парче баница на 2,3 месеца няма да е трагедия. Simple Smile Аз нещо май се отпуснах в писането. Поздрави от студена Норвегия! Между другото ако знаете само как се хранят хората тук....ужас! Българите се храним 100 пъти по-здравословно!

# 65
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз не виждам проблем, от години по заведения пия само капучино или вода с лимон и лед, сервитьорите да ме гледат както си искат.

Woman in red, браво! Никакво отказване!

# 66
  • Мнения: 30
Леле, аз съм изумена колко добре се чувствам след 1-ви ден на режима!  Party мога да ям безсолно, не съм луда фенка на сладкото, мога и без мазнина да готвя. Той и мъжа ми не обича сол, мазнина, пържено. Има някои неща, които си обичам, като пържени картофки, но толкова съм вглъбена в режима, че дори не се сещам какви храни висококалорийни обичам! И менюто ми е толкова разнообразно! Всичко си е по мой вкус, нищо не ям насила и най-важното - не съм гладна! Simple Smile Надявам се и резултатите да не закъснеят.  Wink

# 67
  • Някъде там
  • Мнения: 110
Да се запиша и аз в новата темичка Simple Smile

Не съм се отчитала защото така и не мога да започна второто завъртане , а такива хубави резултати имах от първото Sad . Не знам какво ми стана...спря ми комуникацията с Руми и някак се отпуснах. Започна се с "от другия понеделник "  Confused Хубавото е , че поне упражненията си правя редовно . Гледам нали и в храната да се движа горе долу както по режим , но не е същото .

Ами това е ..

Поздравявам всички за постигнатите резултати и ви следя редовно  Hug

# 68
# 69
  • Мнения: 8 969
Добро утро!
Снощи бях на картофи. Не знам защо така, но на лягане се почувствах страшно гладна, чак зле. И срам - несрам изядох още 1-2 картофа и 2-3 парченца пъпеш. Измерих си кръвното, защото си го следя след спиране на хапчетатата и беше 110/60. За мен това е ниско кръвно. Явно съм прекалила с безсолното хранене.  Crazy

Днес - ден 26.  Simple Smile

Моят режим пък не е с много месо. Аз изрично помолих Руми за това. Хапват се повече яйца, млечни, риба и бобови храни като нахут, леща и т.н. И на мен ми се струва невъзможно човек да се храни по този начин цял живот. Имам предвид, че все от време на време по повод може да хапне нещо сладко. Но определено именно със захарта смятам да се "сбогувам" занапред и да консумирам само по изключение и повод. Виното ми липсва също, признавам. Концентрати никога не съм харесвала. Бирата смятам да я пропускам предвид на калоричността й. Колбасите също е добре да се сведат до минимум.

Нямам търпение да започна второто завъртане.  Peace

# 70
  • Мнения: 5 405
Ох, колко много сте писали, не мога да ви изчета, но влизам да ви дам една мотивираща снимка и да спрете да ги гледате тия килограми най-сетне!  Crazy

# 71
  • Мнения: 14
Страхотна снимка. Мисля, че и аз трябва да изхвърля кантара, направо съм като зависима от него, сутрин ставам и първата ми работа е да се притегля...
vesseto_, успя ли да си запазиш килограмите и мерките, постигнати от първото завъртане?

# 72
  • Някъде там
  • Мнения: 110
doris83 , успях да ги запазя . То не че и кой знае колко съм свалила  - 4 кг ...а имам още поне 5 кг за сваляне  Peace

# 73
  • Русе
  • Мнения: 100
Привет и от мен! Днес ми е ден 2, но тъй като ми се наложи да пътувам, спазвам минималистичния режим. Чувствам се отлично, въпреки че трябваше да стана много рано. Тренировката си я направих преди малко в хотела, утре също ще е така, но в четвъртък се връщам към моя си режим Simple Smile

# 74
  • Мнения: 505
Привет и от мен. Ден 2 също. Ще тренирам после в нас че още работя.

Засега върви добре и корема не си го чувствам подут.

За статистиката - имам 30 кг за смъкване, та да видим докъде ще я докарам.

Общи условия

Активация на акаунт