Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 4

  • 59 288
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета! Аз днес съм яла даже по-малко от определеното меню. Още в началото питах Руми дали мога да намалям порциите, естествено не умишлено, тя каза, че може. Просто не съм гладна. Упражненията ми се струват лесни, нямам мускулна треска, не чувствам и умора. Но пък и не съм от най-начинаещите, от време на време съм от рядко-активните "спортисти" или ставам в 5 докато малчо спи, за да тичам.  Grinning Сега и писах да започна от понеделник упр.за напреднали, чакам да ми отговори. Но като цяло втори ден се чувствам много добре Simple Smile !

# 76
  • На север
  • Мнения: 1 377
Само на мен ли още ми са трудни тия упражнения за Начинаещи? Или може би съм прекалена перфекционистка и искам да ги правя точно както Руми?  newsm78 Тази ми е трета седмица и днес бях на тренировка 3 за ръце и бедра и казвам ви едвам издържах второ завъртане с толкова много клякания. Вие като правете клякания от напан стигате ли земята като Руми? Аз се мъчих ама пак не успявам съвсем долу  Rolling Eyes Нямам мускулна от доста време, но усещам мускулите си на моменти уморени или някой път даже имам чувството че леко ми се замайва главата. За това и тази седмица съм на 2 повторения. От другата вече мисля да ги правя до края. Също искам да ви попитам вие с маратонки ли тренирате? Пазите ли равновесие или като мен залитате като патета?  hahaha

# 77
  • пловдив
  • Мнения: 1 096
Здравейте,да се отчета и аз за 2-та седмица от режима съм -2 ханш,-1 талия,-1 бедро, -0,5 кг.
Продължавам и аз в същия дух.

Woman in red, май горе -долу сме започнали по едно и също време или ти май беше по-рано от мен?
Искам да ти кажа,че първата седмица бях много изморена,но се опитвах да правя по 3 пъти упражненията,естествено не всичко можех да изпълня като Руми,все още някой ме затрудняват,но забелязвам ,че с времето много се подобряват нещата и вече не се чувствам толкова каталясала.Явно съм била много обездвижена...Както и да е -продължавай смело напред,с времето нещата ще получат,понякога е нужно повече търпение,но няма как,щом сме се хванали на хорото ...Simple Smile
Ти сама ще усетиш колко повторения да правиш ,но все ще има положителен резултат накрая.

Хайде,това е от мен.Успех на всички!

# 78
  • Мнения: 101
Дневник Aomame на диета
Ден първи.
Изненадата ми, че марула и краставица могат да се овкусят само с лимон и сол е неописуема. Сигурно губя разсъдък от глад, но даже ми беше вкусна  Shocked

# 79
  • Мнения: 1 557
 Joy Joy Joy Joy Joy

Снощи някак не ми се ядяха пак яйца със сирене, по дажба 2 яйца и 50гр сирене и спретнах едни пълнени тиквички на фурнас тази консистенция. Мммммммммммм  Blush

# 80
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498

Снощи някак не ми се ядяха пак яйца със сирене, по дажба 2 яйца и 50гр сирене и спретнах едни пълнени тиквички на фурнас тази консистенция. Мммммммммммм  Blush

И аз за следващите яйца съм си набелязала една фритата с тиквички да направя. Simple Smile

# 81
  • Мнения: 30
Joy Joy Joy Joy Joy

Снощи някак не ми се ядяха пак яйца със сирене, по дажба 2 яйца и 50гр сирене и спретнах едни пълнени тиквички на фурнас тази консистенция. Мммммммммммм  Blush
Звучи вкуснооо.. Simple Smile Аз пък се изненадах колко вкусни ми бяха бъркани яйца със спанак и сирене  Heart Eyes  Party Вчера ми беше такъв обяда и така хубаво ме заситиха, че вечерта трябваше да ям пържола, но хапнах само една богата салатка!  Hug И да се похваля: - 2 см от талията и - 0,600 гр. за два дена  Party

# 82
  • Мнения: 1 203
..., че вечерта трябваше да ям пържола, но хапнах само една богата салатка!  Hug ...

Не се насилвай, но все пак внимавай и да не намаляваш много храната от ентусиазъм сега Simple Smile Важно е да се яде  Peace За гладуването, малкото калории и влизането на организма в режим на пестене има много писано та няма да "чета лекции" аз Simple Smile  Спомням си и аз в началото бях склонна да намалявам порция или ядене, но сега най-много да орежа някой въглехидрат за сметка на порция плод в повече Simple Smile

Аз пък мога да ям яйца по три пъти на ден, всеки ден  Mr. Green О-бо-жа-вам ги във всякакъв вид Simple Smile Виж зеленчуковите крем супи ми се опъват ...  Thinking Най-редовно ги поемам във вид на задушени зеленчуци с кисело мляко и варено яйце Wink

Аз напоследък не тренирам с Руми ( разнообразявам се) и с програмата Т25 за седмица и малко отчитам минус 600 грама и мноооооооооооооого пот изляна  Mr. Green Ако не прекалявах с плодовете вечер и повече можеше, но това е положението  Peace

# 83
  • София-Младост
  • Мнения: 23 405
Птиците...
Какво е Т25, може ли линк?
Днес съм с такова главоболие свързано с МЦ, че нищо не ми се прави...и яде даже

# 84
  • Мнения: 1 203
Ала-Бала, виж в темата за домашни тренировки Simple Smile Ето линк за сваляне направо, ама да ти кажа, че е доста кардио ориентирана поне първата част на програмата  Crazy

А одеве забравих на коментирам по повод снимката на Мери Simple Smile То верно, че не трябва да се вманиачаваме на кантара, ама поне при мен Мери, толкоз мазнина няма как да стане на мускул, та ще трябва да гледам и да сваля  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 557
Зеленчуковата супа обожавам.  Mr. Green Особено крем супата от спанак.  Heart Eyes Гъста си я правя, поръсвам и с малко сиренце и филия пълнозърнест хляб.  Crazy Crazy Crazy Мммммм, предполагам и студена ще е супер. Трябва да пробвам.

Вчера мислех да си правя смути от пъпеш, ама го изядох така.

Днес закуска+междинно 2 праскови с кисело мляко. Другият път мисля да ги пусна в блендера и да стане плодов йогурт, даже малко да престои във фризера.  Mr. Green И без това имам почти всеки ден плод, пък и кисело мляко. Писнаха ми тия овесени ядки, вече имам чувството, че ще зацвиля.  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 8 995
Ден 27.
Днес не успях да си купя кисело мляко сутринта, затова до тоя момент яденето ми е само една ябълка. Но не съм гладна. Имам си лични проблеми и не ми се яде.  Sad

До днес уж трябваше да ми дойде цикъла. Никаква вест...  newsm78 Някой имал ли е проблеми заради диетата???

# 87
  • Мнения: 1 203
Някой имал ли е проблеми заради диетата???

utro77, съжалявам, че имаш проблеми. Дано се оправят бързо  Hug

А за цикъла, единствения ми "проблем" е, че стана по-безболезнен, но си остана все така дълъг  Simple Smile

# 88
  • София-Младост
  • Мнения: 23 405
Suede
Как я правиш крем супата от спанак...без картоф, какво я уплътнява?
За сега още не ми е писнало на мен киселото мляко, пробвах едно Боженци и много ми харесва, едно гъстичко...

utro77
Възможно е да е във връзка с проблемите...на нервна почва. А и днес още не е свършил деня:)   bouquet

# 89
  • Мнения: 1 557
Suede
Как я правиш крем супата от спанак...без картоф, какво я уплътнява?
За сега още не ми е писнало на мен киселото мляко, пробвах едно Боженци и много ми харесва, едно гъстичко...


Боженци е хубаво, аз ям само такова.  Simple Smile

А за крем супата.. ако не намеря пресен спанак, което често се случва, използвам замразен. Във вряща вода изсипвам повече от половината пакет + 1-2 скилидки чесън, по желание. Съвсем малко му трябва, после изливам почти цялата вода, в която е врял спанака и пасирам. Застройвам с половин кофичка кис. мляко (200гр.) и 1 яйце, както е по рецептата на Руми. Преди това съм оставила спанака малко да изстине, за да не се пресече. Връщам на котлона за още 3-4 мин на бавен огън, подари гореспоменатите причини  Simple Smile. Поръсвам с черен пипер и сирене, (нережимно) и воала.   chef

Процедирам по същият начин и с крем супата от броколи.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт