Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 4

  • 59 244
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 010
Успех и от мен  Hug

Хайде, момичета, не остана  Peace

Аз лично много се вълнувам за утрешния старт, намислила съм си "стратегия", поставила съм цели, видоизмених си предизвикателството според моите си недостатъци и смело чакам новогодишната нощ за да се поздравя за добре свършената работа  bowuu

# 736
  • Мнения: 5 405
Аз лично много се вълнувам за утрешния старт
И аз, и аз  Crazy

# 737
  • Мнения: 6 358
Утре с новото предизвикателството и нова тема?
Успех на всички!  Hug

П.П. Сега видях, че на сайт на Руми вече са се появили нови неща, вкл. и една аеробика за утре. Но пиша от телефона, сложно ми е с линковете, вижте сами. Simple Smile

# 738
  • Мнения: 1 203
Той стартът ще е още тази вечер Simple Smile Явно Руми е помислила за трениращите в ранни зори и е писала, че ще качи първата тренировка довечера  Peace
Успех на всички  Hug

По един или друг повод се замислих - кой друг български треньор си прави труда да снима и качи 90 тренировки безплатно и да мотивира толкова хора?! Каквато и да е Руми заслужава изцяло моето уважение и искрено възхищение  Peace

Редакция: погледнах новото видео - лелеее страшно ме кефи новия rum ( падам си по лилаво) и новия формат на видеата. Още веднъж браво на Руми, развива се и нас "свива". Laughing

Последна редакция: нд, 28 сеп 2014, 16:01 от Птиците ...

# 739
  • Мнения: 5 405
По един или друг повод се замислих - кой друг български треньор си прави труда да снима и качи 90 тренировки безплатно и да мотивира толкова хора?!
Май никой Wink
развива се и нас "свива". Laughing
Joy Joy Joy

Утре с новото предизвикателството и нова тема?
Да, така съм го замислила  Grinning от няколко дни се моля да не се пише много в темата, че новата да съвпадне със старта на предизвикателството Grinning

Тренировката, която е качила е..... убиец  Crazy ако не бях тренирала вече, щях да я метна няколко пъти (колкото ми издържи сърчицето)  Laughing

# 740
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Само дето се оказа, че начинанието не е подходящо за начинаещи...ще видя упражненията за средно ниво как ще са ми, дано няма подскоци много, че смятам утре в 6 да се курдисам пред РС-то да се пораздвижа Simple Smile

# 741
  • Варна
  • Мнения: 323
И аз в кюпа на 90дн предизвикателство... Въпреки че съм точно по средата на БР, от утре мисля да съчетавам Джилиян с Румяна. Хмм, а тя дефакто на нов сайт ще качва тренировките: http://fitnessrum.com/5-minute-bodyweight-only-hiit-cardio-worko … level-3/#more-758
Аз мислих, че през тубата...не че има значение..И доколкото разбрах, ще има няколко 5 минутки? Сега виждам, че е качено кардио..т.е. утре да очаквам няколко видеа и да ги правя едно след друго ли? Мааалко не ми е ясно newsm78 И в какъв ред...Кардиото не е ли за накрая...Дали Merry има повече инфо за такива като мен? Понякога си мисля, че зад ника и стои Румито  Mr. Green Heart Eyes Hug

# 742
  • Мнения: 5 405
Аа, не съм Румито Grinning не съм толкова мултифункционална, мисля  Thinking Laughing

vanyaes, да, ще има няколко 5минутки, 4 х 5 минутни тренировки, тоест общо 20 минути. Ако искаш може да повториш някоя 5минутка и да си ги направиш повече от 20, но мисля, че може и да са рядкост такива животни  Mr. Green
Ако някоя 5минутна ти е много трудна, може да правиш друга и пак да си ги натаманиш за 20 минути или колкото искаш да тренираш (10-15-30...)  Peace

Тренировката е и в тубата, качва ги и в сайта си.

Кардиото може да се включва в началото, може и в края. В клуба имаше тренировки с табата в началото и капе пот до края на тренировката  Crazy хубаво е да се експериментира така, развиваш се постоянно Simple Smile

Ала-Бала, не се стряскай, ти не си ли напреднала вече? Ще правиш по-лесния вариант, а ако и той ти е труден, ще си улесниш повече, тоест ще правиш по-бавно движенията, няма да подскачаш и колкото можеш.

# 743
  • Мнения: 2 545
Дали Merry има повече инфо за такива като мен? Понякога си мисля, че зад ника и стои Румито  Mr. Green Heart Eyes Hug

 Joy Joy Joy

И аз имах подобни подозрения съвсем отначало (прости ми, Merry.), но колкото повече опознавам Руми (виртуално, разбира се), толкова повече съм убедена, че не е човек, който може да крие под никове - ако реши да пише, ще е със собственото си име.

Публикуваната тренировка за напреднали окончателно ми изпари мераците да се пробвам в по-горен "клас"  Grinning. Чакам да видя тренировките за второ ниво - нищо чудно накрая да се върна засрамена в първи "клас" Embarassed

Иначе този следобед тренирах с калориите. Полагат ми се 1200 Rolling Eyes. Успях да си съставя и менюто за утре. Ще коригирам в движение.

Чакам новата тема Grinning

# 744
  • Мнения: 5 405
Качена и първата тренировка от ниво 2 Simple Smile
http://fitnesinstruktor.com/den-1-ot-90-nivo-2/

# 745
  • Мнения: 2 545
Видях я... и се успокоих Grinning.

# 746
  • Мнения: 11 762
Сега ви намерих. Утре и аз започвам  Simple Smile

# 747
  • Мнения: 251
 simpatikonia , Госпожица Лаленце  Hug Hug Hug
Благодаря,момичета Simple Smile

# 748
# 749
  • Мнения: 23
Здравейте на всички ! Качих за около 2 години 16 кг от 52 кг станах 68кг. Можете ли да ми кажете съвет как да се отърва от тях. Пазя диета не ям сладко,пържено внимавам какво ям,но няма ефект. Кажете ми вие как сте успели да свалите ненужните килограми. За съжаление работата не ми позволява да ходя на фитнес,по цял ден седя пред компютър,преди тренирах и ги свалих,но отново ги качих.Ще ви бъда благодарна,ако ми кажете с каква диета,хранителна добавка,правилно хранене ще мога да се отърва до тях.Бих искала до декември месец да съм свалила поне 5-6 кг. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт