Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 4

  • 59 282
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 545
Аз пък отсега си събирам точки, та да влезна с актив в Предизвикателството  Mr. Green

Явно ще има хора, които ще ядат пица още на 29-ти вечерта  hahaha

Знаеш ли колко хубава пица с блат от броколи правя?  Laughing С пица трудно ще се изкуша, ама виж сладкото... шоколаааад  Crazy Joy Макар че и без него мога. Ако не го опитам - добре. Ама ако си хапна малко.... замина коня у рЯката за доста време напред.

Броколите не ги обичам особено, макар че се насилвам да ги ям. Но виж, заканила съм се да опитам широко известната пица с блат от карфиол.

И една идея за шоколада - пробвай да хапваш по едно малко блокче със зърно какао. Невероятна комбинация се получава - усещаш се така, сякаш си изяла половин шоколад, но без угризенията след това. Прочетох го тук някъде в Мамата и ми хареса. За щастие лятото сезонно отказвам шоколада и още не ми се е прияло, ама знае ли се Rolling Eyes.

# 691
  • София
  • Мнения: 1 731
... Ще ни се вземе душата, усещам - но пък наградата ще е сладка (буквално Blush)

Ееех, какво ли не прави човек за единия шоколад  Whistling
Много се радвам, че предизвикателството на Руми намира толкова последователи. Как да се стегна, за да се включа и аз, не знам вече  Tired

# 692
  • Мнения: 2 549
Ааа, момент, катерене на връх Вихрен в събота, докато съм в цикъл, колко точки е?  Flutter Laughing

# 693
  • Мнения: 2 545
Ааа, момент, катерене на връх Вихрен в събота, докато съм в цикъл, колко точки е?  Flutter Laughing

Според мен вече си изконсумирала удоволствието Grinning.
Все пак туризмът е най-приятният начин да се спортува.

Ако можеше и така да се печелят точки, добре щеше да е  Thinking

# 694
  • Мнения: 2 549
Ааа, удоволствие, ма да ти каже тоя връх ме поизпоти бая Laughing Айде дано предстоят още топли уикенди за още спорт в планината! Praynig

# 695
  • Мнения: 5 405
Абе аз бая шоколад (и не само) мога да изям, понякога не си знам границата и се чуде КЪДЕ го побирам, да му се невиди?!

simpatikonia, изобщо и да не ти се прияжда ти пожелавам Grinning

Пробвай блат с карфиол, също става. Не яж броколи като не ти харесват Simple Smile

Узи, каква хаймана такава си станала?  Laughing Да се стягаш бързо! Докато висиш във форума и ни четеш глупостите, обличай потника и клина и скачай да тренираш, че точки трябва да се събират!  Peace

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 19:51 от Merry.

# 696
  • Мнения: 1 203
Абе Мери, ако мо'а да изям едно кило салата, що да не мога и кило шоколад ( ши ма извините за споменаването на Думата)  Mr. Green

# 697
  • София
  • Мнения: 6 010
Оооо я веднага да споделите тези рецепти за заленчуковите пици  Thinking

И моля да споделяте още лични предизвикателства, с които ще събирате точки, че аз нещо не мога да се сетя с какво да се предизвикам - захар и мед не слагам в кафето и чая, живея на първи етаж и не ползвам асансьор, сол не ям, тренирам 6-8 пъти седмично... Мислех си да се самопредизвикам за ранна вечеря, но ще започвам един вечерен курс, преди който не знам дали ще мога да хапвам  Thinking

simpatikonia, аз щях да спя на легло от гири ако можете така  Mr. Green

TuЛи, добре си го замислила  Joy

# 698
  • Мнения: X
Това с личните предизвикателства наистина е интересно.
Аз също захар/ мед/ подсладители в чай и кафе не консумирам. Никакви.
Може да се каже, че спрях и цигарите.
Хляб почти не ям.
Пия много вода.
Движа се наистина много. Дори да не тренирам всеки ден, ходя много пеша.
В момента живея в къща, едноетажна, в ежедневието също не ми се налага да катеря стълби.
Единствените ми "пороци" са аперитива за вечеря, както и че обичам солено. Това е... А не искам да се лишавам и от тях, поне не на този момент.  Peace

# 699
  • Мнения: 2 545
Госпожица Лаленце, ти отдавна си заработила шоколада Wink (извинете, че пак го споменавам)

Благородно завиждам на тези, които не пият кафето си със захар, всъщност съвсем мъничко - нали ще печеля точки с него Grinning.

И това с ранната вечеря си е голямо предизвикателство. Като се замисля, да не ям след 20.00 си е постижение, предвид, че обичам да си хапвам пред компа - я плодче, я парченце кашкавал...
Ранно ядене и ранно лягане - две точки Joy  Добре звучи. Мога да ги заработвам от време на време или поне ще се опитам. Работя на смени - след дневната и втората ми смяна се прибирам в 19.00, но пък имам нощни дежурства и там вече ми е трудно да не хапвам по-късничко. За лягане, пък и ранно, съвсем не може да се говори Grinning.

Ето и поръчаната пица с карфиол. Избрах произволна рецепта (има много разновидности) от Интернет, защото още не съм я опитала, но в най-скоро време ще поправя тази грешка.

# 700
  • гр. София
  • Мнения: 395
При мен измина вторият месец от режима. Свалила съм само два сантиметра от ханша, но отдавна не съм правила упражнения и не съм мерила количества храна. Имам проблеми с колената и мотивацията ми спадна. Сега съм по-добре и мисля тази седмица да включа каланетика, пилатес, йога. Няма да тренирам с Руми за сега.
Започнах тази седмица третият месец от режима и се надявам той да мине по-добре от предния. Нищо не ми се яде напоследък, мързи ме и да готвя и да ям, ама няма как. Меря си всичко вече и съм стриктна.

Толкова положителни и надъхващи постове за 90 дневното предизвикателство, а моят е много депресивен Blush Радвам се, че сте така мотивирани и ви пожелавам да си постигнете целите!

# 701
  • Мнения: 1 557
Хм, добре!
Аз си поставям за цел да ставам рано за тренировка, до сега ми се е случвало 1 единствен път за 7 месеца  Joy.
Също така да не изям нито 1 тестено нещо!
Приплака ми се направо.  Joy

# 702
  • София
  • Мнения: 6 010
Еее, Suede, това с нищо тестено ме закопа! И аз си го мислех, но пък все си мисля как пъравата "награда" ще ми е пица, тутманик или палачинки...   hahaha

Ранното ставане за тренировка е добра идея! Записвам  Peace

# 703
  • Мнения: 1 557
Знаеш ли каква хубава лазаня готвят тука до офиса. Всеки ден ми е борба!  Mr. Green
Между другото можем да си метнем 1 списък с цели и резултати.  Laughing  Mr. Green

# 704
  • Мнения: X
Илима, Руми има програма за "пациентки" с проблемни колена. Тя знае ли за проблема ти, писала ли си й?
Също така, в подобни случаи тя пак препоръчва да се тренира, но без подскоци и аеробните й сесии.  Peace Има си аеробика, щадяща коленете, и в нета я има  Peace

Общи условия

Активация на акаунт