Дамски смартфон - какъв?

  • 20 423
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 005

Това на база реален опит или просто характеристики?



Да, имам го от година и половина, много съм доволна.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
А каква е скоростта на зареждане на интернет? Например Фейсбук?

# 17
  • София
  • Мнения: 38 989
Аз пък съм отчаяна от Самсунг! И то няколко модела.
Гласувам за Сони.

Като гледаш "дамски телефон" и то бял, имай предвид, че на смартфон при всички случаи трябва да му сложиш калъфче и почти няма да се вижда цвета. И аз така избирах, избирах бял, а сега го нося с черна гума. Белия силикон пък става гнусно сивкаво-розово за около месец. Можеш да сложиш калъф с какъвто цвят искаш.

# 18
  • Мнения: 15
Днес също разглеждах и четох, спрял съм се на два телефона -
HTC Desire 500 и споменатият във вчерашното ми издирване RevoPhone М851 Octacore
Мисля да съчетая една разходка утре ив Мола да разгледам и двата съответно в магазина на Глобул HTC-то, а RevoPhone-a на техния си щанда - намерих информация, че физическият им магазин е в Парадайс Мол в София.
Утре, ако имам време, ще гледам да споделя мнение   chef

# 19
  • Мнения: 18 051
Записвам се тук, и аз си търся такъв, desire 500 има щерката, супер си е телефона, сега съм наред аз.
Харесах си HTC One mini, НТС 610, НТС 816...и още няколко  Mr. Green
Аз  пък обратното- не искам да е по- голям от 4,3 инча дисплея.
Не знам каква е и разликата между дву- и четириядрен процесор  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 5 420
Не съм технологично грамотна,но доколкото знам чериядрен процесор е по-добър Thinking

# 21
  • Мнения: 18 051
Ти пък, то е ясно  Heart Eyes
Въпросът е как и кога се усеща разлика това, игри няма да играя, снимки, фейс...основно това

# 22
  • Мнения: 41
Записвам се тук, и аз си търся такъв, desire 500 има щерката, супер си е телефона, сега съм наред аз.
Харесах си HTC One mini, НТС 610, НТС 816...и още няколко  Mr. Green
Аз  пък обратното- не искам да е по- голям от 4,3 инча дисплея.
Не знам каква е и разликата между дву- и четириядрен процесор  newsm78
HTC One Mini  Peace. Горещо ти го препоръчвам. Ползвам го от няколко месеца и съм страшно доволна. Бърз е, прави хубави снимки, дисплея му е уникален.

# 23
  • Мнения: 18 051
http://get.bg/product_info.php?cPath=1365_74&products_id=141528

Такъв ли е твоя, Куин?
Да не стане грешка  Mr. Green
Знам, че камерата я дават малко пиксели, но тя пък била нещо по- различна  newsm78

# 24
  • Мнения: 41
Същият е, да. Камерата е с 4 ултрапиксела, които се равнявали на някъде около 13 мегапиксела. Предната камера е с малко пиксели, но снимките излизат изключително чисти и качествени.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 18 051
Благодаря, много ми помогна  Heart Eyes
И 610 ми хареса на четене, но ми е доста голям  Peace

Ето тук нещо интересно, както и клипчето по- долу  Peace

Отговориха на въпроса ми за ядрата  Wink

Последна редакция: нд, 29 юни 2014, 20:09 от raja_nikol

# 26
  • Мнения: 9 005

Не могя да кажа, но според мен това зависи от интернета повече. Не съм имала проблеми.
А каква е скоростта на зареждане на интернет? Например Фейсбук?

# 27
  • Мнения: 4 418
S4 mini или S3 mini
гледай да е S4 mini

# 28
  • Мнения: 15
Вчера разгледах телефоните и на живо Heart Eyes Решението на база дизайн бе взето на секундата без много обмисляне - RevoPhone  Hug

Е вече си имаме подарък...запечатан е, но след като го подаря днес, ще ви снимам едно ънбоксингче, за да покажа какво представлява. Не гарантирам, че ще стане добре, но ще се постарая   chef

Предлагам и всяка/всеки от вас която/който си вземе телефон подходящ за жена и пише в тази тема да сподели с кратко видео или текстови впечатления плюсове и минуси  Peace

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10
http://olx.bg/lenovo-p780-bateriya-4000mahchetiriyadren-protseso … -rezhim-i49278935

С този съм от 4 месеца и нямам никакви забележки! И двете сим карти работят, батерията е 4000mah и я зареждам веднъж в седмицата. Всичко работи добре и много бързо.

Общи условия

Активация на акаунт