Дамски смартфон - какъв?

  • 20 416
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте Дами и все пак малко но намиращи се Господа,

Надявам се да ми помогнете в тази тема и тя да е полезна и занапред на други при избора им  Heart Eyes

Случаят е следният - Решил съм след години вярна служба на верният на майка ми телефон LG Chocolate BL20 да преминем към нещо ново. Не че телефона е сдал багажа, дори напротив - много хубав и все още визуално актуален, но вече жената иска да е модерна и да премине към Смартфон  Simple Smile

Да но избора на пазара е голям, а изненадата си е изненада, но все още не мога да реша каква  newsm78

Изискванията са следните - Хубав дизайн, Голям дисплей, Мощен процесор, Надеждна батерия, Камера която да прави хубави снимки и не на последно място, да бъде с достъпна цена. Като под достъпна, слагаме тавана на 400лв.

Идеята ми разбира се е в темата да си говорим за телефони от магазина, тоест нови и с гаранция.

Помагайте

Последна редакция: ср, 02 юли 2014, 09:44 от Редактор*

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 5 390
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=675744.0;topicrefid=20
Темата е много обширна,но можеш да хвърлиш едно око.
Лично аз сега ползвам Самсунг,но планирам бъдеща покупка този
http://www.phonearena.bg/phones/LG-G2-mini_id8390
цената му е близка до тази,която си посочил.Има добри параметри,камера и последен ъпдейт на системата Андроид.

# 3
  • Мнения: 1 540
Аз също харесвам Самсунг, SAMSUNG GALAXY S III MINI е добър избор според мен

# 4
# 5
  • Мнения: 15
214 страници  Shocked Ллелееее шокиращо е ако ги изчета  Mr. Green
Иначе там е общо казано, а тук имам идея - да обобщим впечатления, кой е най-подходящият телефон в този клас и параметри.

Сега започвам разцъкване в интернет. Иначе G2 mini не е лош, но ми се иска да е 5" нагоре, че все пак след една възраст зрението не е идеално, а и да е подходящ за гледане на видео и браузване в нета.

# 6
  • Мнения: 15
S3 mini едно на ръка е само 4", а и вече е старичък...иска ми се нещо, което е актуално като параметри. Иначе спор няма "Цветето", поправете ме ако греша с превода от френски е мнооого красив   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 5 390
 bojurishte,не е толкова малък,колкото изглежда Wink
Моделът е 2014г.Андроид системата е най-новата в момента-Кит Кат.
Погледни всички модели,които са от 2014г.
Важното е колко ГБ ти е паметта,по-малка памет не върши работа.
Версията Андроид-не падай под 4.2.2.
И камера не по-малка от 8 пиксела.Успех!

# 8
  • Мнения: 46
https://www.google.bg/search?q=%D1%85%D1%82%D1%86+%D0%B4%D0%B5%D … e-500%3B600%3B600       




HTC DESIRE 500 - уникален телефон на добра цена

# 9
  • Мнения: 15
Desire 500 изглежда як, май ще поразгледам мнения за него.
Иначе като си цъкнах търсене на 5" смартфони попаднах на този нооо доста компромиси в него има, единственото хубаво е цената http://smartphone.bg/smartphones-goclever-QUANTUM_500-5906736060347 Мисля, че за него слушах реклама по радио Енерджи с някаква игра

Но сега като чета - Използва някакъв процесор който никога не съм го чувал и чета в интернет само лоши коментари за него. Другото е, че дисплея изглежда със слаба резолюция и батерията е малка  Cry
И най-важното - грозноват ми изглежда...отпада. Но все пак да споделя и с вас впечатление от четеното  Peace

# 10
  • Мнения: 15
Хмммм а това как ви се струва "Осемядрен смартфон RevoPhone М851 Octacore" за 339лв.

Главно ме привлече това, че е бял и е с як дизайн. Марката не ми е много позната, но сега ще попрочета в интернет за информация (заел съм се сериозно и от както пуснах темата само чета за да избирам  #Crazy)
Но ми направиха освен дизайна още няколко неща впечатление:
8-ядрен процесор  Shocked Стига бе, аз си мислях, че максимум са 4-ядрени
5MP предна камера и 13МР задна
дисплея е с добра резолюция ми се струва - вие споделете също мнение
И RAM-та е 2GB, повечето телефони които видях са с 1GB

Ето и линк към сайта на който го намерих http://revopad.com/telefoni.html
Има и още един бял, но ми идва малко скъп, но пък е 6" дисплея

# 11
  • София
  • Мнения: 5 390
Насочи се към Самсунг или LG Wink

# 12
  • Мнения: 3 138
Само iPhone. Samsung-a е боклук.

# 13
  • Мнения: 15
Хора пишете някакви доводи и се придържайте към темата моля - не само "Само Samsung - iPhone e боклук" и отговор - "Само iPhone - Samsung е боклук" - това си е чист спам  Rolling Eyes

А сега по темата, засега ми е фаворит този белият телефон, последният който намериh  bowuu

Разгледах в Интернет търсейки информация за марката и намерих, че Globul им продават таблетите - http://products.globul.bg/catalogue/computers/revopad-mm781-3g-7?ref=lp

Обадих се в Globul тъй като съм им абонат, да ми кажат дали и този телефон се предлага от тях, но не.

Продължих да търся и намерих  видео ревю, тоест на поредица от две които правят някакви българи (които между другото приятно ме изненадаха, с това, че някой наш сънародник обяснява толкова добре и на достъпен за хора като мен език неща за смартфоните) За съжаление ревюто е за по-скъпия и голям модел RevoPhone М855 Octacore. Но като цяло успях да си отговоря на някои въпроси около тази марка, която не познавах до този момент.
http://www.digital.bg/tv/revophone-%D0%BC855-octacore-%D0%B4%D0% … D0%B9-tv1946.html

http://www.digital.bg/tv/revophone-%D0%BC855-octacore-%D0%BA%D0% … D1%8F-tv1949.html

По второто видео имам едно питане - някой по-запознат ще ми каже ли какво е това Бенчмарк което говорят за процесора на телефона  Rolling Eyes ? За Рамта разбрах колко трябва да е, но това Бенчмарк не го виждам в спецификациите на други телефони, та ще ми кажете ли това 27027 точки добре ли е?

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 9 743

Това на база реален опит или просто характеристики?

Питам защото и аз се оглеждам за нов телефон, защото последният ми опит се оказа пълен боклук -
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_tipo_dual-4832.php

Не си го купувайте!! Не става за нищо. На първо място НЕ работи с двете карти, много често се случва изобщо да не работи с нито една, уж са поставени и ги дава работещи, а след като цял ден не е звънял изведнъж вечерта получавам смс, че имам 15 пропуснати обаждания и се оказва, че никой не е успял да ми звънне.
Два пъти log файлът се прецаква и ми губи всички контакти и записи. ВСИЧКИ!
Радио на практика няма, нищо не може да се хване с него, а ако случайно хванете станция качеството е ужасно.
Интернет - бавен, бавен, бавен. Не може да се отвори нищо. 5 пъти звънях на Глобул, за да им се карам за това, че интернетът им за нищо не става. След като за втори път ми затри контактите смених за малко със стария си Самсунг Галакси Young и о, чудо! Интернетът всъщност си работи чудесно на него!

Имам и iphone 3  за служебен телефон - добър телефон, но според мен цената му е силно завишена.

Така че и аз бих препоръчала Самсунг, като добра комбинация цена/качество.

# 15
  • Мнения: 8 961

Това на база реален опит или просто характеристики?



Да, имам го от година и половина, много съм доволна.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 743
А каква е скоростта на зареждане на интернет? Например Фейсбук?

# 17
  • София
  • Мнения: 38 708
Аз пък съм отчаяна от Самсунг! И то няколко модела.
Гласувам за Сони.

Като гледаш "дамски телефон" и то бял, имай предвид, че на смартфон при всички случаи трябва да му сложиш калъфче и почти няма да се вижда цвета. И аз така избирах, избирах бял, а сега го нося с черна гума. Белия силикон пък става гнусно сивкаво-розово за около месец. Можеш да сложиш калъф с какъвто цвят искаш.

# 18
  • Мнения: 15
Днес също разглеждах и четох, спрял съм се на два телефона -
HTC Desire 500 и споменатият във вчерашното ми издирване RevoPhone М851 Octacore
Мисля да съчетая една разходка утре ив Мола да разгледам и двата съответно в магазина на Глобул HTC-то, а RevoPhone-a на техния си щанда - намерих информация, че физическият им магазин е в Парадайс Мол в София.
Утре, ако имам време, ще гледам да споделя мнение   chef

# 19
  • Мнения: 18 010
Записвам се тук, и аз си търся такъв, desire 500 има щерката, супер си е телефона, сега съм наред аз.
Харесах си HTC One mini, НТС 610, НТС 816...и още няколко  Mr. Green
Аз  пък обратното- не искам да е по- голям от 4,3 инча дисплея.
Не знам каква е и разликата между дву- и четириядрен процесор  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 5 390
Не съм технологично грамотна,но доколкото знам чериядрен процесор е по-добър Thinking

# 21
  • Мнения: 18 010
Ти пък, то е ясно  Heart Eyes
Въпросът е как и кога се усеща разлика това, игри няма да играя, снимки, фейс...основно това

# 22
  • Мнения: 41
Записвам се тук, и аз си търся такъв, desire 500 има щерката, супер си е телефона, сега съм наред аз.
Харесах си HTC One mini, НТС 610, НТС 816...и още няколко  Mr. Green
Аз  пък обратното- не искам да е по- голям от 4,3 инча дисплея.
Не знам каква е и разликата между дву- и четириядрен процесор  newsm78
HTC One Mini  Peace. Горещо ти го препоръчвам. Ползвам го от няколко месеца и съм страшно доволна. Бърз е, прави хубави снимки, дисплея му е уникален.

# 23
  • Мнения: 18 010
http://get.bg/product_info.php?cPath=1365_74&products_id=141528

Такъв ли е твоя, Куин?
Да не стане грешка  Mr. Green
Знам, че камерата я дават малко пиксели, но тя пък била нещо по- различна  newsm78

# 24
  • Мнения: 41
Същият е, да. Камерата е с 4 ултрапиксела, които се равнявали на някъде около 13 мегапиксела. Предната камера е с малко пиксели, но снимките излизат изключително чисти и качествени.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 18 010
Благодаря, много ми помогна  Heart Eyes
И 610 ми хареса на четене, но ми е доста голям  Peace

Ето тук нещо интересно, както и клипчето по- долу  Peace

Отговориха на въпроса ми за ядрата  Wink

Последна редакция: нд, 29 юни 2014, 20:09 от raja_nikol

# 26
  • Мнения: 8 961

Не могя да кажа, но според мен това зависи от интернета повече. Не съм имала проблеми.
А каква е скоростта на зареждане на интернет? Например Фейсбук?

# 27
  • Мнения: 4 418
S4 mini или S3 mini
гледай да е S4 mini

# 28
  • Мнения: 15
Вчера разгледах телефоните и на живо Heart Eyes Решението на база дизайн бе взето на секундата без много обмисляне - RevoPhone  Hug

Е вече си имаме подарък...запечатан е, но след като го подаря днес, ще ви снимам едно ънбоксингче, за да покажа какво представлява. Не гарантирам, че ще стане добре, но ще се постарая   chef

Предлагам и всяка/всеки от вас която/който си вземе телефон подходящ за жена и пише в тази тема да сподели с кратко видео или текстови впечатления плюсове и минуси  Peace

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10
http://olx.bg/lenovo-p780-bateriya-4000mahchetiriyadren-protseso … -rezhim-i49278935

С този съм от 4 месеца и нямам никакви забележки! И двете сим карти работят, батерията е 4000mah и я зареждам веднъж в седмицата. Всичко работи добре и много бързо.

# 30
  • Мнения: 18 010
Вчера разгледах телефоните и на живо Heart Eyes Решението на база дизайн бе взето на секундата без много обмисляне - RevoPhone  Hug



Сега вече ме заинтригува, може ли линк към модела?
Каква е цената?

# 31
  • Мнения: 15
raja_nikol - Ето линк към сайта в който намерих телефона първоначално http://revopad.com/telefoni/revophone-m855-monster-octacore.html  Самоче тук е показан черен, а аз взех белия.

Обещах да направя и видео с първи впечатления. До преди малко снимках с моята Galaxy S3-ка, ама май не се получи много много добре...нооо за непрофесионалист пак е добре  Grinning

Ето, можете да го видите, след един ден ровене и разглеждане какви впечатления имам http://vbox7.com/play:c3f695dbb7

Друго което ми направи приятно впечатление са многото съпутстващи аксесоари, за които иначе трябва да плащам отделно...но тук трябва да отбеляжа, че извадих късмет имаха някаква игра и тя ми го донесе бонус. Но знам ли, може да е било маркетинг трик и на всеки който си купува да са давали...може пък наистина да съм късметлия  Mr. Green newsm78 В този момент понеже беше рано сутринта бяхме само ние на щанда им, та нямам наблюдения над други хора...

Последна редакция: вт, 01 юли 2014, 13:04 от bojurishte

# 32
  • Мнения: 18 010
Наистина е много хубав, браво, страхотен избор  Peace

Само не разбрах цената и има ли бг меню?

# 33
  • Мнения: 1
Здравейте,

ако разбирам првилно, по-скоро се търси компютър Simple Smile 5 инча и нагоре. Аз си купих 6" за смях на всички. не говоря много с него, защото ми е втори, но пък е уникално добър таблет, който се събира във всичките ми чанти. Марката до сега не ми беше позната, но ме изненадаха с разнообразието от размери. Първо всички се смяхме кой е този дето ще си купи 6" тухла. После аз го харесах и всички ми се смяха известно време, сега почти свикнах с "дай за малко" Ако си падате по големите размери тук има доста http://revopad.com/telefoni.html

# 34
  • София
  • Мнения: 5 390
Темата започва да ми намирисва на реклама.

# 35
  • Мнения: 15
Наистина е много хубав, браво, страхотен избор  Peace

Само не разбрах цената и има ли бг меню?
ооо да, за майка ми определено трябваше да е с българско меню хихихи Има да
Иначе го взехме в неделя за 358лв като в тях са и аксесоарите...които допълнително ни впечатлиха. За моя Samsung, подобен калъф тефтер си взех допълнително за 42лв

# 36
  • Мнения: 4 418
revo кво?  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 18 010
Има ли ги някъде във Варна?

# 38
  • Мнения: 15
Има ли ги някъде във Варна?
На това вече не мога да отговоря за съжаление  newsm78

Синя слива - е хайде де, от кога чакам да стана рекламно лице...дано хората ме забележат и ми дадат един бонус за детайлното разследване и споделени впечатления от покупката  Grinning
Макар, че с това калпаво видео представяне което направих, малко ме съмнява   Laughing bowuu

P.S. - Ще използвам да напиша още впечатления. Вчера изчаках да се изхаби батерията напълно и й направих първият зареждащ цикъл. Напълно се зареди за около 2 часа и Половина....знам, защото толкова продължи мача Алжир - Германия  Mr. Green А я пуснах да се зарежда кажи речи с първият съдийски сигнал  hahaha

# 39
  • Мнения: 110
Имам SAMSUNG GALAXY YOUNG и съм много доволна. Батерията издържа два-три дни, екрана е малък, но пък не чак толкова. Камерата я бива, а е доста мощен. Цената в момента е 180 лв, аз го взех за 250.  SAMSUNG GALAXY GRAND също не е за изпускане.  SONY XPERIA L в момента е с отстъпка при онлайн покупка в технополис. Дано да съм била полезна.

# 40
# 41
# 42
  • Мнения: 14 445
Да го бъде  или не!
Купуването ,де Flutter

# 43
  • Мнения: 7 988
Не съм чела темата, но бих избрала смартфон с Уиндоус. После може да прочета, за да разбера какво се има предвид под дамски.

# 44
  • Мнения: 110
А къде точно намери RevoPhone M855 Monster Octacore, защото в сайта на RevoPad пише, че е изчерпан?  Sad
Аз лично мисля, че ще убедя нашите да ми го купят. Praynig Praynig Praynig Най-вероятно ще е от щандът в Парадайс Мол. Някой знае ли, дали го има там? newsm78 Калъфът и протектора отделно ли ги купихте? Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 48
Със сигурност Samsung Galaxy S4. Разкошен телефон. Много ми се иска да си го взема.

# 46
  • Мнения: 41
Със сигурност Samsung Galaxy S4. Разкошен телефон. Много ми се иска да си го взема.
Съветвам те да не го правиш. Това е един от най-лошите телефони с Андроид. Има много бъгове и фабрични дефекти, за които дори от Samsung си признаха. Доста мои познати си го купиха и нямаше някой от тях, който да не пропищя и да не го даде на сервиз само няколко месеца след закупуването.

# 47
  • Мнения: 4 418
Има много бъгове и фабрични дефекти, за които дори от Samsung си признаха.

Като? Дай пример, ако може.

# 48
  • София, България
  • Мнения: 3 613
Със сигурност Samsung Galaxy S4. Разкошен телефон. Много ми се иска да си го взема.
Съветвам те да не го правиш. Това е един от най-лошите телефони с Андроид. Има много бъгове и фабрични дефекти, за които дори от Samsung си признаха. Доста мои познати си го купиха и нямаше някой от тях, който да не пропищя и да не го даде на сервиз само няколко месеца след закупуването.

И аз така знам... Peace

Не знам как може да класифицирате телефон 5 инча за дамски телефон. И изобщо как определяте кое е дамски телефон?!  newsm78 Няма такова чудо!

Рево-нещо си ми звучи като нискобюджетен телефон от порядъка на G-smart, Privileg и подобни... Марката явно е някаква нова и на това разчитат в момента. Може и да бъде издръжлив, но за тези пари предполагам, че ще се окаже доста бъгав. За сравнение изработката на един Iphone чиста цена (само частите) е между 150 и 200 долара. Частите на един нов модел Самсунг струват между 200 и 250 долара. Така че не мога да си обясня колко биха стрували частите (и колко са ефективни) на Рево... като пазарната цена в България е 350-400 лв. с 8-ядрен процесор... Никой не задължавам с това мнение, разбира се. Просто не залагайте големи надежди телефона да е самолет...  Rolling Eyes


ПП: Ocaso, аз съм чела, че S4 имат проблем с надуването на батерията. От Samsung излезли със становище, че в действителност има фабричен дефект в батерията и подлежи на безплатна смяна във всеки един оторизиран сервиз. Да, обаче в България масово сервизите отказвали да сменят батерията по гаранция.

# 49
  • Мнения: 4 418
ПП: Ocaso, аз съм чела, че S4 имат проблем с надуването на батерията. От Samsung излезли със становище, че в действителност има фабричен дефект в батерията и подлежи на безплатна смяна във всеки един оторизиран сервиз. Да, обаче в България масово сервизите отказвали да сменят батерията по гаранция.

Ясно, мерси. Това съм го пропуснал, било е водеща новина миналата година Октомври Ноември и Самсунг са излезли със съобщение, че някаква партида С4 имат проблеми и предлагат безплатна замяна на тая надуваща се батерия.

Сериозна работа, дано да е изчистена вече при новите пратки. Други проблеми за които да не съм чувал с тоя телефон?  Grinning

# 50
  • София, България
  • Мнения: 3 613
За друго аз не знам... пряк допир до този телефон съм нямала. Знам че много лесно им се чупят дисплеите. Но то на всеки се чупят. Иначе от S4 имам двама познати с вече счупени дисплеи и то единият S4 е Active (ужким водо и ударо устойчив). Не знам чиста случайност ли е, но от двама приятели с въпросния телефон и двамата да със счупени телефони... странно ми е :/ Аз моя galaxy S2 колко го бих, чист късмет е явно, че е оцелял.  ooooh!

# 51
  • Мнения: 41
Има много бъгове и фабрични дефекти, за които дори от Samsung си признаха.

Като? Дай пример, ако може.
Надуват им се батериите и телефона започва да се изключва. Загрява адски много и то докато не правих нищо особено ами примерно си ровиш във фейсбук. Имам една позната, при която на третия месец започна да губи връзка с мобилния интернет.

# 52
  • Мнения: 447
Съпругът ми има Samsung Galaxy S4. Понякога тъчскрийнът отказва и не може да отговори на входящи обаждания. Не е някакъв световен проблем, но е дразнещо.

Сега аз самата съм в процес на търсене на смартфон за мен. Искам нещо не чак толкова голямо, с работеща и изпитана версия на Android (не държа да е най-новата). Често ползвам аларма и органайзер, така че са ми важни. Влизам и в Интернет, макар че това по-скоро си зависи от абонаментния план (въпреки че сега съм с една прастара Nokia и за нея влизането в Интернет се оказва върховен проблем, почти нищо не се отваря безпроблемно или ако се отвори, работи тромаво и тежко). Приличната камера, съответно видео (оттам и достатъчното пространство за съхранение на клипчета и снимки) са приятна екстра, от която не бих се отказала. Всъщност, препоръчително е да ги има, защото не винаги нося фотоапарат, а има моменти с хлапето, който не са за изпускане. Heart Eyes

Ще съм благодарна за Вашите препоръки. Бюджетът ми е около 500 лева - знам, че не е много, но повече не ми се дават за телефон. Все пак, за мен това е главно средство за комуникация, не толкова аксесоар за фукня. Laughing

# 53
  • Мнения: 18 010
Ами за мен повече от 500 лв за телефон са лудост  Wink

# 54
  • София, България
  • Мнения: 3 613
Вземи си Galaxy S3 или S3 Mini. Струват ми се най-подходящи според изискванията ти Wink

# 55
  • Мнения: 4 418
Кви пестин леа, я по една нокиийка за 0 лева с договор от оператор.  Laughing

Иначе с4 мини не моеш ли го земеш за 5 стака?  newsm78

# 56
  • Мнения: 110
За сравнение изработката на един Iphone чиста цена (само частите) е между 150 и 200 долара. Частите на един нов модел Самсунг струват между 200 и 250 долара. Така че не мога да си обясня колко биха стрували частите (и колко са ефективни) на Рево... като пазарната цена в България е 350-400 лв. с 8-ядрен процесор... Никой не задължавам с това мнение, разбира се. Просто не залагайте големи надежди телефона да е самолет...  Rolling Eyes

На мен лично пък не ми се вярва само частите да са толкова.  Thinking Все пак те взимат части с милиони или милиарди. Сигурно ги взимат бая по-евтино.  Confused И аз не те задължавам с моето мнение - просто така си мисля.  Heart Eyes Peace

# 57
  • Мнения: 812
Здравейте,прочетох и 4страници на темата,Честито на всички за новите си придобивки
от няколко дни обмислям идеята и аз да си взема нов телефон,но на лизинг от оператор(Globul)
винаги когато отида в техен магазин ме заливат с куп приказки и накрая се обърквам тотално,
защото знам че винаги има едно "Но",някаква уловка ,която пропускаме ,когато сме в еуфория
Опитвам се да разбера при какви точно условия мога да се възползвам от лизинг ,кога мога да взема в брой и как точно сумират сумите при лизинга.Ако някой има информация нека я сподели ,Благодаря!

# 58
  • Мнения: 14 445
Глобул отпускат на лизинг телефон или каквато и да е друга техника ,ако сте изряден техен клиент поне 10 месеца.Ако сте нов клиент не можете да ползвате лизинг за телефон.Според абонаментния план е лизинговата вноска ,респективно цената на телефона.В последния им каталог има различните планове и цените на вноските при лизинг и в брой.На сайта им също го има.
Успех!

# 59
  • Мнения: 812
Разгледах каталога им за този и миналия месец ,но там е посочена месечна вноска при сключването на нови 2–годишни договори,
знам че не е проблем да се преизчисли за какъвто абонаментен план искам аз,В сайта им погледнах също, но там има разминаване с каталога им  за лизинг(в сайта им са обявени по-ниски мес. вноски,но не намерих при какви условия,на какъв месечен абонамент ,за колко време

# 60
  • Мнения: 14 445
Условията за лизинг-поне 10 месеца да сте клиент,за всеки план може ,но се различни вноските,времето е според сключения договор-1 или 2 години.В момента имат промоция на планове и за цени най-добре на място.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 390
Дороти, винаги най-ниската цена е за най-скъпия мобилен план.
Ако нямаш нужда от нов мобилен план към който и да е оператор отиди до някой техно магазин и си купи телефона на изплащане. След това ако е нужно отиди до оператора и си промени мобилния план ако намериш изгоден такъв.

# 62
  • Мнения: 812
Обмислях и такъв вариант,но после се отказах,не ми се разправя с банки и подобни.
Най-удобно ми се видя към месечната такса на телефона,ще изчакам да излезе новата ми фактура и пак ще поговоря с някои техен служител.
С кой телефон се работи по-лесно този с операциона система или с андроид?

# 63
  • София
  • Мнения: 5 390
Всички телефони са с операционна система. Андроид е една от тях. За мен е и най-лесната и удобна за работа и разучаване.

# 64
  • Мнения: 812
Благодаря Синя слива,има много да уча за смартфоните,но пък правилно си ме разбрала за какво питам

# 65
  • Мнения: 269
Здравейте,
тъй като моето HTC тези дни ме предава, се замислих дали да не си взема Gsmart на Gigabyte. Някой купувал ли си е такъв и да сподели отзиви?

# 66
  • София, България
  • Мнения: 3 613
Gsmart има моя приятелка. Боклук... толкова забива, че редовно се случва да не може да проведе дори един нормален разговор. Като сложиш и ползването на приложения за чат (Viber, Messenger) става пълна скръб... Нервите, които ще изхабиш за ползването на такъв телефон не си струват. По-добре или отдели една идея повече пари за нещо свястно (вече има доста бюджетни телефони с хубава марка) или заложи на телефон с копчета  Mr. Green

Защо те предава твоето HTC, че ми стана интересно? Какво му е?

# 67
  • Мнения: 14 445
Какви са грижите с НТС и какъв модел е?

# 68
  • Мнения: 20 193
Записвам се да ви чета, че и аз започвам да се замислям за нов смартфон.

# 69
  • Мнения: 812
Тъкмо си мислех за HTC Desier 610 или за Аlkatel onetouch idol 2 mini(изглежда ми по-женски модел от 12,7 см), или пък Sony Xperia M2 или L
какво ще кажете newsm78

# 70
  • Мнения: 14 445
НТС или Сони Peace

# 71
  • Мнения: 812
Добре,ама защо те да са предпочитани пред Алкател?
имат сходни параметри и ,не се различават в характеристиката си много

# 72
  • София, България
  • Мнения: 3 613
Защото Алкател не са доказано добри телефони.
Защото  компонентите, с които са създадени телефоните при някои са по-хубави, при други не са. Това, че характеристиките са им еднакви не значи автоматично, че телефоните са еднакви.
Защото операционната система на всяка марка телефон е различна и съответно по-големите компании влагат повече пари.
Специално за Алкател One Touch серията ще кажа, че имат най-вредно електромагнитно поле от всички смартфони, както и другите измислени китайски телефони. А като цяло при смартфоните това поле е значително по-голямо отколкото при старите GSM-и и би било добре да му обърнем повече внимание.

Сонито е доказано добър телефон от гледна точка на камерите и музиката. Аз не ги харесвам специално заради андроида. Доста бъгове дава, но някои хора пък са много доволни.
HTC-то като цяло са много здрави и хардуерно и софтуерно. От години са сред първите места на пазара. Не съм чувала за сериозни проблеми и за това ми стана интересно как я е предало HTC-то на другата потребителка...  Peace

Разбира се, това не дава гаранция, че утре няма да се счупи телефон, който е сред най-добрите. Или пък че най-смотания и евтин телефон няма да издържи с години без никакви проблеми.  Peace

# 73
  • Мнения: 14 445
Purple_Peanut благодаря,че го написа Peace

# 74
  • Мнения: 40
Аз имам Lenovo S820 и съм много доволна, но всеки според вкуса си.

# 75
  • Мнения: 812
Момичета благодаря,като човек който държи на себе си ще се съобразя с това ,което споделихте.
Лошо Миме , с какво точно те спечели този телефон,
за мен колкото повече мнения толкова по-лесно ще се ориентирам в този глобален свят от технологии

# 76
  • Мнения: 269
Здравейте отново, HTC ми е вече на 2 години и половина, може би и затова издава багажа  Laughing Приятеля ми имаше същото HTC и естествено същия проблем като моя сега. Докато говоря с някого и слушалката или започва да издава странни звуци или се губи, което мен малко ме дразни. Другото което е предпазителя ми на камерата се отлепи и естествено го изгубих  Close Което означава, че скоро ще се скапе.
Приятеля ми си купи Gsmart и сега е много доволен. Според него е перфектна комбинация цена/качество. Е естествено, че клоня малко към HTC, но се замислям и за този вариант  Thinking

# 77
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Здравейте. Ще се включа в темата набързо с моите проучвания до днес. Имам Самсунг Галакси С Дуос Лафльор - двусимов. На една година е. Малък, бял, с цветенца  Heart Eyes - дамски отвсякъде. Но.... дотук. В началото работеше ок, но като започнах да ползвам интернет, фейс, месинджър, вайбър, дори и навигацията  - и започна да забива. Да, процесорът му е 1 гб - нормално, предполагам. Но все пак. Налагало се е да вадя батерията, защото звъни, но не излиза на екрана кой звъни или не мога да вдигна или затворя и ако отсрещният е настоятелен - ужас Simple Smile . Преди месец махнах едната карта и останах с една, но проблемите си стоят. Махнах почти всички приложения, които бях качила, но вече дори и да не съм в нета, трудно успявам да го ползвам и като телефон само за ало.
Започнах да разучавам LG - та, защото половинката има Нексус. Но всички са ми много големи. В един форум даже ми казаха, че за първи път виждат жена, която да иска "малък размер"  Joy . Като цяло общото мнение е, че всички минита забиват, което автоматично ме маха от тях. Или ще трябва да се примиря с размер 5.3 или 5.5 или ще трябва да продължа да се опитвам да не си заземя телефона следващия път, когато забие.
Като за финал колебанията ми са между Нексус 5, G2 и G3 (последният е най-нов, но с дисплей 5,5  #Crazy)

# 78
  • Italia
  • Мнения: 1 059
^Tea^, аз също бях с такъв телефон, много красив и много дамски Simple Smile
След това го смених на Галакси С4 мини (пак двусимов) - никакви оплаквания нямам. Дисплея е 4.7 - не е много по-голям от дуос-а, по-издължен, но по-тесен - направо като един отслабнал дуос е Simple Smile
Можеш да провериш и LG G3 S Dual - той е с 5 инчов дисплей или Galaxy S5 mini

# 79
  • Мнения: 976
   Ще следя, че дечурлигата ми търсят нещо такова.

# 80
  • Мнения: 273
^Tea^, аз също бях с такъв телефон, много красив и много дамски Simple Smile
След това го смених на Галакси С4 мини (пак двусимов) - никакви оплаквания нямам. Дисплея е 4.7 - не е много по-голям от дуос-а, по-издължен, но по-тесен - направо като един отслабнал дуос е Simple Smile
Можеш да провериш и LG G3 S Dual - той е с 5 инчов дисплей или Galaxy S5 mini


Жена ми е с S5 mini и е супер доволна.

# 81
  • Мнения: 976
   Мнение за HTC desire 500?

# 82
  • Мнения: 18 010

Много е хубав, на дъщеря ми е такъв, прави много по- хубави снимки от моя, Самсунг с4 мини, и е с 4- ядрен процесор, пак за разлика от моя, който е 2-ядрен.

Р.Р. не носи на падане без протектор  Cry

# 83
  • Мнения: 976
   Благодаря за бързия отговор и за уточнението!

# 84
  • Мнения: 2 299
Имам samsung galaxy ace 2 la fleur, както друга потребителка беше писала грабна ме дизайна, цветята, добре изглеждащ дамски телефон и до тук  Joy Бъгове колкото искаш, мине не мине и черен дисплей. Върнах му фабричните настройки за малък период се усещаше подобрение, а от както си купих таблет, тела го използвам за обаждане и viber, whatsapp. Говорих с мой познати, който имат самсунг по нови модели ,те също не са доволни от забиването на телефоните си, сигурно за това на самсунг може да им се вадят батериите, че иначе няма начин  Laughing Таблетът ми е LG G PAD доволна съм, нямам оплакване, така че следващият ми телефон най - вероятно ще е точно такъв модел, самсунг не бих си купила повече, освен ако не си върнат качеството. А сега са много на мода Alcatel. Приятелят ми си купи alcatel one touch idol 2 за сега няма оплаквания, играе си игри, рови си в нета, но го има от няма и две седмици. Цената му с абонамент е доста приемлива 300 лв

# 85
  • Мнения: 269
Здравейте,
преди време писах какъв модел телефон да предпочита HTC или Gsmart на Gygabite. Та вече от 2 месеца имам Gsmart и съм много доволна! Батерията държи около 5 дни, не забива, абе много е хубав... и не е скъп! Изобщо даже Simple Smile Peace

# 86
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
А кой точно модел  Gsmart на Gygabite си взехте, че са доста? Интересува ме и дали са му хубави снимките?

# 87
  • Мнения: 269
Виктоалиа T модела е Rey r3. Да ти кажа хубава камера има, е не колкото на HTC (предишния ми беше такъв), но на мен ми харесва. Единственото, което не ме кефи, че няма светкавица, но аз не правя кой знае колко снимки понеже е предимно служебен телефон Simple Smile
Според мен си заслужава парите... Така или иначе се ползват 2-3 години...
Ти да не мислиш да си купуваш Gsmart?

# 88
  • Мнения: 20 193
А какво ще кажете за Леново, напоследък взех да се заглеждам по тях?

# 89
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Lemy, Леново са ми новата страст! Преди месец си взех лаптоп, а сега се чудя как да удържа и да не си взема едно телефонче! Имам С4 мини, но преди седмица държах в ръцете си Lenovo Vibe Z2 Pro - У-Н–И–К–А–Л–Е–Н! При все, че не харесвам големи телефони (имам таблет и телефон 4.5-4.7 инча ми е перфектен) се влюбих. Леново доста отдавна произвеждат телефони, просто от няколко месеца имат лиценз за телефония в Европа и затова чак сега навлизат на нашия пазар

# 90
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Виктоалиа T модела е Rey r3. Да ти кажа хубава камера има, е не колкото на HTC (предишния ми беше такъв), но на мен ми харесва. Единственото, което не ме кефи, че няма светкавица, но аз не правя кой знае колко снимки понеже е предимно служебен телефон Simple Smile
Според мен си заслужава парите... Така или иначе се ползват 2-3 години...
Ти да не мислиш да си купуваш Gsmart?
Моя ветеран отказа и е време и аз да стана глупава с умен телефон  Mr. Green. Проблема е, че това което си харесвам не ме устройва финансово и търся по-бюджетен апарат, но държа на снимките, защото и фотото ми сдаде багажа. Едно зло никога не идва само  Mr. Green Хареса ми Мика М2 и сега му се чудя.

# 91
  • Мнения: 5 892
Здравейте! Колебая се между 2 телефона, а нищо не разбирам
Нокия Лумия 925 и Самсунг Галакси ЕС3
Интересувам се дали:
- прави хубави снимки вечер
- разликата между операционните им системи и мога ли да си инсталирам Инстаграм.
- мога ли да "правя снимка" на дисплея
Благодаря предварително за отзовалите се!   bouquet

# 92
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Аз бих избрала самсунга или друг телефон с андроид. Нокиа не са това, което бяха. С3 е стар модел вече, не знам каква цена ти предлагат, но бих погледнала сони, ако държа на добри снимки и хтс или леново, ако търся сносен телефон, който не е с толкова надута цена като самсунг

# 93
  • Мнения: 5 892
хтс или леново могат ли да свалят приложения като инстаграм или вайбър и правят ли хубави снимки с автофокус?

# 94
  • Мнения: 2 299
Htc и lenovo са с андроид, повечето от приложенията са безплатни. Viber и инстаграм със сигурност са, докато нокиа са с windows там вече не съм особено запозната. Гледах модел на леново камерата му е 5мп така че неможеш да очакваш чудеса. На htc има доста модели, все ще намериш, някой подходящ, зависи от бюджета. Бях писала по - напред в темата за alcatel one touch idol 2, смея да кажа за парите си е доста добър. И на визия го докарва, симпатичен тънък телефон. Не препоръчвам самсунг изобщо, аз съм силно разочарована от моя. За малко ползвах Samsung S3 от към снимки не е зле, но и той често забива, изключва се без причина, екрана става черен и трябва да го рестартираш и това не е наблюдение само от мойте самсунзи.

# 95
  • Мнения: 3 138
Здравейте! Колебая се между 2 телефона, а нищо не разбирам
Нокия Лумия 925 и Самсунг Галакси ЕС3
Интересувам се дали:
- прави хубави снимки вечер
- разликата между операционните им системи и мога ли да си инсталирам Инстаграм.
- мога ли да "правя снимка" на дисплея
Благодаря предварително за отзовалите се!   bouquet

Имаме и двата вкъщи. Определено Нокия Лумия. Прави хубави снимки и видео. Самсунгът ми не прави хубави снимки, и само забива. За инстаграм нищо не знам, не го ползвам.

# 96
  • Мнения: 5 892
Татко наскоро имаше един от най-новите модели на Нокия Лумия. Правеше уникални снимки, дори докато се возя в колата, но иначе беше пълно дърво.

# 97
  • Мнения: 20 193
Приятелка е с Нокиа Лумиа, уиндоуса ми се видя трагичен  Rolling Eyes
NikolForAll, мерси за отзива за Леновото. Погледнах модела за който говориш, обаче някак 1000 лв. за телефон не ми се дават. Sunglasses  Ще почакам да видя Теленор какви оферти ще извадят.

# 98
  • Мнения: 7 988
Аз пък смятам уиндоуса за страхотен. Много ми беше удобен моя, но го счупих, за съжаление много бързо.

# 99
  • Мнения: 5 892
Реших се за този, после ще ви досаждам пак с въпросите си  Hug
http://www.mtel.bg/ustroystva/mc/device/ma/index/device/2565.Sam … ung-Galaxy-S3-Neo

# 100
  • Мнения: 5 892
Реших се, обаче един приятел ме навива, че Самсунг не излизали от сервизите.
 И това ЛГ ми грабна вниманието  newsm78
http://www.technopolis.bg/b2c/details/570549/P11040101/GSM-apara … LG-L80-D373EU-BLK

# 101
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Кажи на твоя приятел да си гледа работата  Sunglasses Последните ми два телефона са самсунг и в сервиз не са влизали (освен първия, но дисплея сама си го строших, не е било фабричен дефект). LG е със слаб процесор и  малка резолюция за тези 5 инча.

# 102
  • Мнения: 5 892
Ще му кажа. Hug Четох мнения на други мъже във някакъв форум, всичките го хвалеха.
Този дървения филисоф нищо няма да го питам вече.  Naughty

# 103
  • Мнения: 18 010
Аз пък когато се колебаех между HTC One mini и Самсунг С4 мини всички хвалеха Самсунга.
Е, него взех, ама другия ми е на сърцето  Confused Не съм имала проблеми още де, ама...другия ми е по- красив  Flutter

# 104
  • Мнения: 5 892
Накрая взех Самсунга  Hug

# 105
  • Мнения: 18 010

Хи-хи-хи, да ти е честит и дано не те чопли като мен... Wink Wink

# 106
  • Мнения: 5 892
Благодаря ти   bouquet
Само не разбрах как се прави снимка на екрана? Всякаква комбинация от копчета натиснах, не стана...

# 107
  • Мнения: 18 010
Благодаря ти   bouquet
Само не разбрах как се прави снимка на екрана? Всякаква комбинация от копчета натиснах, не стана...

Бутона за включване заедно със средния /home/ бутон  Peace

Р.Р. Да не мислиш, че знаех, питах щерката  Mr. Green
Що пък си снимате екраните  newsm78

# 108
  • Мнения: 5 892
Стана! Младото си е младо!  Hug  bouquet
Защото не успях да намеря и как се смъкват снимки на телефона Blush, та викам поне като ми трябва нещо да снимам целия екран

# 109
  • Мнения: 18 010
Кака да се смъкват  Rolling Eyes, де ще ги носиш  Wink

Кажи идеята питам  Flutter

# 110
  • Мнения: 5 892
Примерно някоя снимка от фейса да си я смъкна на телефона и после да я кача...

# 111
  • Мнения: 1 325
Как е телефона, някакви оплаквания? Твърдо съм се спряла на него, но все още търся мнения. Малко ме плаши, че е нов модела и бъговете няма да се проявят толкова скоро, ако има такива де. Четох, че загрявала батерията като се ползва интернет. Thinking

# 112
  • Мнения: 5 892
Ми той е на 1 седмица, засега съм доволна. Батерията ми издържа 2-3 дни, но не го ръчкам постоянно. Прилични снимки.  Peace

# 113
  • Мнения: 5 777
Галакси нео ли си взе?

А каква е раликата между нео и мини галакси?

# 114
  • Мнения: 5 892
Да, Нео-то взех.
Другия не го знам  Blush

Общи условия

Активация на акаунт