Дамски смартфон - какъв?

  • 20 425
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 465
Условията за лизинг-поне 10 месеца да сте клиент,за всеки план може ,но се различни вноските,времето е според сключения договор-1 или 2 години.В момента имат промоция на планове и за цени най-добре на място.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 420
Дороти, винаги най-ниската цена е за най-скъпия мобилен план.
Ако нямаш нужда от нов мобилен план към който и да е оператор отиди до някой техно магазин и си купи телефона на изплащане. След това ако е нужно отиди до оператора и си промени мобилния план ако намериш изгоден такъв.

# 62
  • Мнения: 812
Обмислях и такъв вариант,но после се отказах,не ми се разправя с банки и подобни.
Най-удобно ми се видя към месечната такса на телефона,ще изчакам да излезе новата ми фактура и пак ще поговоря с някои техен служител.
С кой телефон се работи по-лесно този с операциона система или с андроид?

# 63
  • София
  • Мнения: 5 420
Всички телефони са с операционна система. Андроид е една от тях. За мен е и най-лесната и удобна за работа и разучаване.

# 64
  • Мнения: 812
Благодаря Синя слива,има много да уча за смартфоните,но пък правилно си ме разбрала за какво питам

# 65
  • Мнения: 305
Здравейте,
тъй като моето HTC тези дни ме предава, се замислих дали да не си взема Gsmart на Gigabyte. Някой купувал ли си е такъв и да сподели отзиви?

# 66
  • София, България
  • Мнения: 3 628
Gsmart има моя приятелка. Боклук... толкова забива, че редовно се случва да не може да проведе дори един нормален разговор. Като сложиш и ползването на приложения за чат (Viber, Messenger) става пълна скръб... Нервите, които ще изхабиш за ползването на такъв телефон не си струват. По-добре или отдели една идея повече пари за нещо свястно (вече има доста бюджетни телефони с хубава марка) или заложи на телефон с копчета  Mr. Green

Защо те предава твоето HTC, че ми стана интересно? Какво му е?

# 67
  • Мнения: 14 465
Какви са грижите с НТС и какъв модел е?

# 68
  • Мнения: 20 233
Записвам се да ви чета, че и аз започвам да се замислям за нов смартфон.

# 69
  • Мнения: 812
Тъкмо си мислех за HTC Desier 610 или за Аlkatel onetouch idol 2 mini(изглежда ми по-женски модел от 12,7 см), или пък Sony Xperia M2 или L
какво ще кажете newsm78

# 70
  • Мнения: 14 465
НТС или Сони Peace

# 71
  • Мнения: 812
Добре,ама защо те да са предпочитани пред Алкател?
имат сходни параметри и ,не се различават в характеристиката си много

# 72
  • София, България
  • Мнения: 3 628
Защото Алкател не са доказано добри телефони.
Защото  компонентите, с които са създадени телефоните при някои са по-хубави, при други не са. Това, че характеристиките са им еднакви не значи автоматично, че телефоните са еднакви.
Защото операционната система на всяка марка телефон е различна и съответно по-големите компании влагат повече пари.
Специално за Алкател One Touch серията ще кажа, че имат най-вредно електромагнитно поле от всички смартфони, както и другите измислени китайски телефони. А като цяло при смартфоните това поле е значително по-голямо отколкото при старите GSM-и и би било добре да му обърнем повече внимание.

Сонито е доказано добър телефон от гледна точка на камерите и музиката. Аз не ги харесвам специално заради андроида. Доста бъгове дава, но някои хора пък са много доволни.
HTC-то като цяло са много здрави и хардуерно и софтуерно. От години са сред първите места на пазара. Не съм чувала за сериозни проблеми и за това ми стана интересно как я е предало HTC-то на другата потребителка...  Peace

Разбира се, това не дава гаранция, че утре няма да се счупи телефон, който е сред най-добрите. Или пък че най-смотания и евтин телефон няма да издържи с години без никакви проблеми.  Peace

# 73
  • Мнения: 14 465
Purple_Peanut благодаря,че го написа Peace

# 74
  • Мнения: 40
Аз имам Lenovo S820 и съм много доволна, но всеки според вкуса си.

Общи условия

Активация на акаунт