Дамски смартфон - какъв?

  • 20 419
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 48
Със сигурност Samsung Galaxy S4. Разкошен телефон. Много ми се иска да си го взема.

# 46
  • Мнения: 41
Със сигурност Samsung Galaxy S4. Разкошен телефон. Много ми се иска да си го взема.
Съветвам те да не го правиш. Това е един от най-лошите телефони с Андроид. Има много бъгове и фабрични дефекти, за които дори от Samsung си признаха. Доста мои познати си го купиха и нямаше някой от тях, който да не пропищя и да не го даде на сервиз само няколко месеца след закупуването.

# 47
  • Мнения: 4 418
Има много бъгове и фабрични дефекти, за които дори от Samsung си признаха.

Като? Дай пример, ако може.

# 48
  • София, България
  • Мнения: 3 625
Със сигурност Samsung Galaxy S4. Разкошен телефон. Много ми се иска да си го взема.
Съветвам те да не го правиш. Това е един от най-лошите телефони с Андроид. Има много бъгове и фабрични дефекти, за които дори от Samsung си признаха. Доста мои познати си го купиха и нямаше някой от тях, който да не пропищя и да не го даде на сервиз само няколко месеца след закупуването.

И аз така знам... Peace

Не знам как може да класифицирате телефон 5 инча за дамски телефон. И изобщо как определяте кое е дамски телефон?!  newsm78 Няма такова чудо!

Рево-нещо си ми звучи като нискобюджетен телефон от порядъка на G-smart, Privileg и подобни... Марката явно е някаква нова и на това разчитат в момента. Може и да бъде издръжлив, но за тези пари предполагам, че ще се окаже доста бъгав. За сравнение изработката на един Iphone чиста цена (само частите) е между 150 и 200 долара. Частите на един нов модел Самсунг струват между 200 и 250 долара. Така че не мога да си обясня колко биха стрували частите (и колко са ефективни) на Рево... като пазарната цена в България е 350-400 лв. с 8-ядрен процесор... Никой не задължавам с това мнение, разбира се. Просто не залагайте големи надежди телефона да е самолет...  Rolling Eyes


ПП: Ocaso, аз съм чела, че S4 имат проблем с надуването на батерията. От Samsung излезли със становище, че в действителност има фабричен дефект в батерията и подлежи на безплатна смяна във всеки един оторизиран сервиз. Да, обаче в България масово сервизите отказвали да сменят батерията по гаранция.

# 49
  • Мнения: 4 418
ПП: Ocaso, аз съм чела, че S4 имат проблем с надуването на батерията. От Samsung излезли със становище, че в действителност има фабричен дефект в батерията и подлежи на безплатна смяна във всеки един оторизиран сервиз. Да, обаче в България масово сервизите отказвали да сменят батерията по гаранция.

Ясно, мерси. Това съм го пропуснал, било е водеща новина миналата година Октомври Ноември и Самсунг са излезли със съобщение, че някаква партида С4 имат проблеми и предлагат безплатна замяна на тая надуваща се батерия.

Сериозна работа, дано да е изчистена вече при новите пратки. Други проблеми за които да не съм чувал с тоя телефон?  Grinning

# 50
  • София, България
  • Мнения: 3 625
За друго аз не знам... пряк допир до този телефон съм нямала. Знам че много лесно им се чупят дисплеите. Но то на всеки се чупят. Иначе от S4 имам двама познати с вече счупени дисплеи и то единият S4 е Active (ужким водо и ударо устойчив). Не знам чиста случайност ли е, но от двама приятели с въпросния телефон и двамата да със счупени телефони... странно ми е :/ Аз моя galaxy S2 колко го бих, чист късмет е явно, че е оцелял.  ooooh!

# 51
  • Мнения: 41
Има много бъгове и фабрични дефекти, за които дори от Samsung си признаха.

Като? Дай пример, ако може.
Надуват им се батериите и телефона започва да се изключва. Загрява адски много и то докато не правих нищо особено ами примерно си ровиш във фейсбук. Имам една позната, при която на третия месец започна да губи връзка с мобилния интернет.

# 52
  • Мнения: 447
Съпругът ми има Samsung Galaxy S4. Понякога тъчскрийнът отказва и не може да отговори на входящи обаждания. Не е някакъв световен проблем, но е дразнещо.

Сега аз самата съм в процес на търсене на смартфон за мен. Искам нещо не чак толкова голямо, с работеща и изпитана версия на Android (не държа да е най-новата). Често ползвам аларма и органайзер, така че са ми важни. Влизам и в Интернет, макар че това по-скоро си зависи от абонаментния план (въпреки че сега съм с една прастара Nokia и за нея влизането в Интернет се оказва върховен проблем, почти нищо не се отваря безпроблемно или ако се отвори, работи тромаво и тежко). Приличната камера, съответно видео (оттам и достатъчното пространство за съхранение на клипчета и снимки) са приятна екстра, от която не бих се отказала. Всъщност, препоръчително е да ги има, защото не винаги нося фотоапарат, а има моменти с хлапето, който не са за изпускане. Heart Eyes

Ще съм благодарна за Вашите препоръки. Бюджетът ми е около 500 лева - знам, че не е много, но повече не ми се дават за телефон. Все пак, за мен това е главно средство за комуникация, не толкова аксесоар за фукня. Laughing

# 53
  • Мнения: 18 037
Ами за мен повече от 500 лв за телефон са лудост  Wink

# 54
  • София, България
  • Мнения: 3 625
Вземи си Galaxy S3 или S3 Mini. Струват ми се най-подходящи според изискванията ти Wink

# 55
  • Мнения: 4 418
Кви пестин леа, я по една нокиийка за 0 лева с договор от оператор.  Laughing

Иначе с4 мини не моеш ли го земеш за 5 стака?  newsm78

# 56
  • Мнения: 110
За сравнение изработката на един Iphone чиста цена (само частите) е между 150 и 200 долара. Частите на един нов модел Самсунг струват между 200 и 250 долара. Така че не мога да си обясня колко биха стрували частите (и колко са ефективни) на Рево... като пазарната цена в България е 350-400 лв. с 8-ядрен процесор... Никой не задължавам с това мнение, разбира се. Просто не залагайте големи надежди телефона да е самолет...  Rolling Eyes

На мен лично пък не ми се вярва само частите да са толкова.  Thinking Все пак те взимат части с милиони или милиарди. Сигурно ги взимат бая по-евтино.  Confused И аз не те задължавам с моето мнение - просто така си мисля.  Heart Eyes Peace

# 57
  • Мнения: 812
Здравейте,прочетох и 4страници на темата,Честито на всички за новите си придобивки
от няколко дни обмислям идеята и аз да си взема нов телефон,но на лизинг от оператор(Globul)
винаги когато отида в техен магазин ме заливат с куп приказки и накрая се обърквам тотално,
защото знам че винаги има едно "Но",някаква уловка ,която пропускаме ,когато сме в еуфория
Опитвам се да разбера при какви точно условия мога да се възползвам от лизинг ,кога мога да взема в брой и как точно сумират сумите при лизинга.Ако някой има информация нека я сподели ,Благодаря!

# 58
  • Мнения: 14 457
Глобул отпускат на лизинг телефон или каквато и да е друга техника ,ако сте изряден техен клиент поне 10 месеца.Ако сте нов клиент не можете да ползвате лизинг за телефон.Според абонаментния план е лизинговата вноска ,респективно цената на телефона.В последния им каталог има различните планове и цените на вноските при лизинг и в брой.На сайта им също го има.
Успех!

# 59
  • Мнения: 812
Разгледах каталога им за този и миналия месец ,но там е посочена месечна вноска при сключването на нови 2–годишни договори,
знам че не е проблем да се преизчисли за какъвто абонаментен план искам аз,В сайта им погледнах също, но там има разминаване с каталога им  за лизинг(в сайта им са обявени по-ниски мес. вноски,но не намерих при какви условия,на какъв месечен абонамент ,за колко време

Общи условия

Активация на акаунт