Дамски смартфон - какъв?

  • 20 426
  • 114
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 051
Вчера разгледах телефоните и на живо Heart Eyes Решението на база дизайн бе взето на секундата без много обмисляне - RevoPhone  Hug



Сега вече ме заинтригува, може ли линк към модела?
Каква е цената?

# 31
  • Мнения: 15
raja_nikol - Ето линк към сайта в който намерих телефона първоначално http://revopad.com/telefoni/revophone-m855-monster-octacore.html  Самоче тук е показан черен, а аз взех белия.

Обещах да направя и видео с първи впечатления. До преди малко снимках с моята Galaxy S3-ка, ама май не се получи много много добре...нооо за непрофесионалист пак е добре  Grinning

Ето, можете да го видите, след един ден ровене и разглеждане какви впечатления имам http://vbox7.com/play:c3f695dbb7

Друго което ми направи приятно впечатление са многото съпутстващи аксесоари, за които иначе трябва да плащам отделно...но тук трябва да отбеляжа, че извадих късмет имаха някаква игра и тя ми го донесе бонус. Но знам ли, може да е било маркетинг трик и на всеки който си купува да са давали...може пък наистина да съм късметлия  Mr. Green newsm78 В този момент понеже беше рано сутринта бяхме само ние на щанда им, та нямам наблюдения над други хора...

Последна редакция: вт, 01 юли 2014, 13:04 от bojurishte

# 32
  • Мнения: 18 051
Наистина е много хубав, браво, страхотен избор  Peace

Само не разбрах цената и има ли бг меню?

# 33
  • Мнения: 1
Здравейте,

ако разбирам првилно, по-скоро се търси компютър Simple Smile 5 инча и нагоре. Аз си купих 6" за смях на всички. не говоря много с него, защото ми е втори, но пък е уникално добър таблет, който се събира във всичките ми чанти. Марката до сега не ми беше позната, но ме изненадаха с разнообразието от размери. Първо всички се смяхме кой е този дето ще си купи 6" тухла. После аз го харесах и всички ми се смяха известно време, сега почти свикнах с "дай за малко" Ако си падате по големите размери тук има доста http://revopad.com/telefoni.html

# 34
  • София
  • Мнения: 5 420
Темата започва да ми намирисва на реклама.

# 35
  • Мнения: 15
Наистина е много хубав, браво, страхотен избор  Peace

Само не разбрах цената и има ли бг меню?
ооо да, за майка ми определено трябваше да е с българско меню хихихи Има да
Иначе го взехме в неделя за 358лв като в тях са и аксесоарите...които допълнително ни впечатлиха. За моя Samsung, подобен калъф тефтер си взех допълнително за 42лв

# 36
  • Мнения: 4 418
revo кво?  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 18 051
Има ли ги някъде във Варна?

# 38
  • Мнения: 15
Има ли ги някъде във Варна?
На това вече не мога да отговоря за съжаление  newsm78

Синя слива - е хайде де, от кога чакам да стана рекламно лице...дано хората ме забележат и ми дадат един бонус за детайлното разследване и споделени впечатления от покупката  Grinning
Макар, че с това калпаво видео представяне което направих, малко ме съмнява   Laughing bowuu

P.S. - Ще използвам да напиша още впечатления. Вчера изчаках да се изхаби батерията напълно и й направих първият зареждащ цикъл. Напълно се зареди за около 2 часа и Половина....знам, защото толкова продължи мача Алжир - Германия  Mr. Green А я пуснах да се зарежда кажи речи с първият съдийски сигнал  hahaha

# 39
  • Мнения: 110
Имам SAMSUNG GALAXY YOUNG и съм много доволна. Батерията издържа два-три дни, екрана е малък, но пък не чак толкова. Камерата я бива, а е доста мощен. Цената в момента е 180 лв, аз го взех за 250.  SAMSUNG GALAXY GRAND също не е за изпускане.  SONY XPERIA L в момента е с отстъпка при онлайн покупка в технополис. Дано да съм била полезна.

# 40
# 41
# 42
  • Мнения: 14 465
Да го бъде  или не!
Купуването ,де Flutter

# 43
  • Мнения: 7 995
Не съм чела темата, но бих избрала смартфон с Уиндоус. После може да прочета, за да разбера какво се има предвид под дамски.

# 44
  • Мнения: 110
А къде точно намери RevoPhone M855 Monster Octacore, защото в сайта на RevoPad пише, че е изчерпан?  Sad
Аз лично мисля, че ще убедя нашите да ми го купят. Praynig Praynig Praynig Най-вероятно ще е от щандът в Парадайс Мол. Някой знае ли, дали го има там? newsm78 Калъфът и протектора отделно ли ги купихте? Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт