Дамски смартфон - какъв?

  • 20 432
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 812
Момичета благодаря,като човек който държи на себе си ще се съобразя с това ,което споделихте.
Лошо Миме , с какво точно те спечели този телефон,
за мен колкото повече мнения толкова по-лесно ще се ориентирам в този глобален свят от технологии

# 76
  • Мнения: 305
Здравейте отново, HTC ми е вече на 2 години и половина, може би и затова издава багажа  Laughing Приятеля ми имаше същото HTC и естествено същия проблем като моя сега. Докато говоря с някого и слушалката или започва да издава странни звуци или се губи, което мен малко ме дразни. Другото което е предпазителя ми на камерата се отлепи и естествено го изгубих  Close Което означава, че скоро ще се скапе.
Приятеля ми си купи Gsmart и сега е много доволен. Според него е перфектна комбинация цена/качество. Е естествено, че клоня малко към HTC, но се замислям и за този вариант  Thinking

# 77
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Здравейте. Ще се включа в темата набързо с моите проучвания до днес. Имам Самсунг Галакси С Дуос Лафльор - двусимов. На една година е. Малък, бял, с цветенца  Heart Eyes - дамски отвсякъде. Но.... дотук. В началото работеше ок, но като започнах да ползвам интернет, фейс, месинджър, вайбър, дори и навигацията  - и започна да забива. Да, процесорът му е 1 гб - нормално, предполагам. Но все пак. Налагало се е да вадя батерията, защото звъни, но не излиза на екрана кой звъни или не мога да вдигна или затворя и ако отсрещният е настоятелен - ужас Simple Smile . Преди месец махнах едната карта и останах с една, но проблемите си стоят. Махнах почти всички приложения, които бях качила, но вече дори и да не съм в нета, трудно успявам да го ползвам и като телефон само за ало.
Започнах да разучавам LG - та, защото половинката има Нексус. Но всички са ми много големи. В един форум даже ми казаха, че за първи път виждат жена, която да иска "малък размер"  Joy . Като цяло общото мнение е, че всички минита забиват, което автоматично ме маха от тях. Или ще трябва да се примиря с размер 5.3 или 5.5 или ще трябва да продължа да се опитвам да не си заземя телефона следващия път, когато забие.
Като за финал колебанията ми са между Нексус 5, G2 и G3 (последният е най-нов, но с дисплей 5,5  #Crazy)

# 78
  • Italia
  • Мнения: 1 059
^Tea^, аз също бях с такъв телефон, много красив и много дамски Simple Smile
След това го смених на Галакси С4 мини (пак двусимов) - никакви оплаквания нямам. Дисплея е 4.7 - не е много по-голям от дуос-а, по-издължен, но по-тесен - направо като един отслабнал дуос е Simple Smile
Можеш да провериш и LG G3 S Dual - той е с 5 инчов дисплей или Galaxy S5 mini

# 79
  • Мнения: 976
   Ще следя, че дечурлигата ми търсят нещо такова.

# 80
  • Мнения: 273
^Tea^, аз също бях с такъв телефон, много красив и много дамски Simple Smile
След това го смених на Галакси С4 мини (пак двусимов) - никакви оплаквания нямам. Дисплея е 4.7 - не е много по-голям от дуос-а, по-издължен, но по-тесен - направо като един отслабнал дуос е Simple Smile
Можеш да провериш и LG G3 S Dual - той е с 5 инчов дисплей или Galaxy S5 mini


Жена ми е с S5 mini и е супер доволна.

# 81
  • Мнения: 976
   Мнение за HTC desire 500?

# 82
  • Мнения: 18 051

Много е хубав, на дъщеря ми е такъв, прави много по- хубави снимки от моя, Самсунг с4 мини, и е с 4- ядрен процесор, пак за разлика от моя, който е 2-ядрен.

Р.Р. не носи на падане без протектор  Cry

# 83
  • Мнения: 976
   Благодаря за бързия отговор и за уточнението!

# 84
  • Мнения: 2 303
Имам samsung galaxy ace 2 la fleur, както друга потребителка беше писала грабна ме дизайна, цветята, добре изглеждащ дамски телефон и до тук  Joy Бъгове колкото искаш, мине не мине и черен дисплей. Върнах му фабричните настройки за малък период се усещаше подобрение, а от както си купих таблет, тела го използвам за обаждане и viber, whatsapp. Говорих с мой познати, който имат самсунг по нови модели ,те също не са доволни от забиването на телефоните си, сигурно за това на самсунг може да им се вадят батериите, че иначе няма начин  Laughing Таблетът ми е LG G PAD доволна съм, нямам оплакване, така че следващият ми телефон най - вероятно ще е точно такъв модел, самсунг не бих си купила повече, освен ако не си върнат качеството. А сега са много на мода Alcatel. Приятелят ми си купи alcatel one touch idol 2 за сега няма оплаквания, играе си игри, рови си в нета, но го има от няма и две седмици. Цената му с абонамент е доста приемлива 300 лв

# 85
  • Мнения: 305
Здравейте,
преди време писах какъв модел телефон да предпочита HTC или Gsmart на Gygabite. Та вече от 2 месеца имам Gsmart и съм много доволна! Батерията държи около 5 дни, не забива, абе много е хубав... и не е скъп! Изобщо даже Simple Smile Peace

# 86
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
А кой точно модел  Gsmart на Gygabite си взехте, че са доста? Интересува ме и дали са му хубави снимките?

# 87
  • Мнения: 305
Виктоалиа T модела е Rey r3. Да ти кажа хубава камера има, е не колкото на HTC (предишния ми беше такъв), но на мен ми харесва. Единственото, което не ме кефи, че няма светкавица, но аз не правя кой знае колко снимки понеже е предимно служебен телефон Simple Smile
Според мен си заслужава парите... Така или иначе се ползват 2-3 години...
Ти да не мислиш да си купуваш Gsmart?

# 88
  • Мнения: 20 234
А какво ще кажете за Леново, напоследък взех да се заглеждам по тях?

# 89
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Lemy, Леново са ми новата страст! Преди месец си взех лаптоп, а сега се чудя как да удържа и да не си взема едно телефонче! Имам С4 мини, но преди седмица държах в ръцете си Lenovo Vibe Z2 Pro - У-Н–И–К–А–Л–Е–Н! При все, че не харесвам големи телефони (имам таблет и телефон 4.5-4.7 инча ми е перфектен) се влюбих. Леново доста отдавна произвеждат телефони, просто от няколко месеца имат лиценз за телефония в Европа и затова чак сега навлизат на нашия пазар

Общи условия

Активация на акаунт