Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 363
Админа на Фб страницата е получила опровержение на тази новина -за нов сериал н този екип без Ханде, нарекла е новината, че влиза в нейния топ 5 на най абсурдните новини, така пише поне в фб
снимката с украсената кола е сложена от екипа и премахнта веднага, Уфук се женил уж
Лени информацията ми е от сигурен човек. Режисьора и техническия екип + Керем ще снимат нов филм.

Момичета, защо го пишете Бурсин  newsm78 като то е Бюрсин на турски се изписва Bürsin и се чете като ю втората буква. 

# 31
  • Мнения: 2 804
А бе хора нещо ми има на мамата на някой друг така ли е
Моля отговорете ми ,че питам за 4 път .............

  И при мен няма нищо-мамата ми е в ред-да не би да си отворила много прозорци? Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 32
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Привет-мривет гюнешчета  Hug Hug Hug   Как е настроението за довечера  Party

И какво сега в края на юли окончателно залязва слънцето  Sad   знам,че трябва да има край все някога,но ми се струва,че доста ще го претупат на финала,а точно това много го мразя  Crossing Arms  Разтягат,разтягат,сумати серии и накрая джаста-праста и сон  Crossing Arms


Честито иман ден на двете Пепита,желая ви от сърце да са ви живи и здрави имената и да се споменават винаги само за хубав повод  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


Всички ви гушвам  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Кате и при мен Мамата няма промяна,дай скрийншот да видя как излиза при теб  Hug

# 33
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Имаме развитие  Peace



Текстът към снимката е,че днес са заснели продължението на сцената от бъдещето,която показаха  Peace

# 34
  • Мнения: 4 314
Дани ето ...


http://prikachi.com/images.php?images/969/7434969k.png
ако това е което искаш  ,щото тия думи нищо не ми говорят

# 35
  • Мнения: 1 241
Имаме развитие  Peace



Текстът към снимката е,че днес са заснели продължението на сцената от бъдещето,която показаха  Peace

Не знам, дали да съм така newsm53
...или по-скоро така  Weary  ..щото това ми намирисва на финал.

# 36
# 37
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Дани ето ...


http://prikachi.com/images.php?images/969/7434969k.png
ако това е което искаш  ,щото тия думи нищо не ми говорят
Мила,пробвай да излезеш от регистрацията си и да влезеш пак в мамата.И при мен понякога се е сбъгясвала така,но обикновено след като презаредя страницата се оправя  Rolling Eyes  Виж дали няма да помогне това.Иначе друго,което може да опиташ е,ако имаш друг браузър за влизане в интернет да пробваш дали и там ще ти излиза пак по същия начин  Hug

# 38
# 39
  • Мнения: 2 685
      Колата става все по украсена  Joy Joy Joy



  Дани,  и на мен не ми харесва бързото развитие и скоци във времето

   Днес сцената от бъдещето , утре бъдещето и толкова.
  6 серии скарани , а финала на целия сериал 15 мин . Mr. Green

  Кате и аз нямам проблем , може да е нещо от настройките

  

# 40
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Имаме развитие  Peace



Текстът към снимката е,че днес са заснели продължението на сцената от бъдещето,която показаха  Peace

Не знам, дали да съм така newsm53
...или по-скоро така  Weary  ..щото това ми намирисва на финал.
Вени,то вече стана ясно,че 54 епизод ще е финала,така че няма какво да се прави  Peace  Сигурно вече са заснели другите серии и са стигнали 54  Peace  щом имаше и украсен джипа на Кирето като за сватба  married

# 41
  • Мнения: 1 241
Такова излъчване имат и двамата... как да не ти се иска да продължаваш да ги гледаш, да ги гледаш....




  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 42
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
     Колата става все по украсена  Joy Joy Joy



  Дани,  и на мен не ми харесва бързото развитие и скоци във времето

   Днес сцената от бъдещето , утре бъдещето и толкова.
  6 серии скарани , а финала на целия сериал 15 мин . Mr. Green

  Кате и аз нямам проблем , може да е нещо от настройките

  

Краси  Hug  след малко и куклите ще пльокнат отгоре на капака  Mr. Green


Точно затова говоря и аз,разтягаха,разтягаха и сега юруш всичко набързо да мине  Crossing Arms  Явно е било заради това,че не е било казано окончателното решение за края,но се съмнявам,че не са го знаели това  Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 2 685

  Хайде и тоз приятел се включи  Joy Joy Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 30 253
Лени, да права си за женската аудитория, но все пак и самият той леко позабрави, че Ханде много му е помогнала и тя също има голям принос за неговия успех!


Краси, под "по-добра оферта" имах предвид нов проект с по-добро заплащане, вероятно и много различна роля, което би било предизвикатеслтво за него.
Дали ще е успешен обаче, никой не може да каже.

След като снимат сватба и сцената от бъдещето, значи се готвят на финал на сериала. Екипът от сценаристи е бил нает в предния си проект пак за 10 епизода и пак, за да финализира проекта.


Тъпото е, че екипът започва нов проект с Бюрсин, но без Ханде. Ясно е, че няма как да снимат все двамата, но аз имам неприятното усещане, че изпускат питомното и хукват да гонят дивото. Дано не съм права.

Днес сме от 21ч, нали?

Общи условия

Активация на акаунт