Отговори
# 45
  • Мнения: 4 314
Охххххххххххх , добре ,че сина ми дойде и ми рестна нещо си .....
натиста контрол и ф5 и мамата ми се оправи

Боже направо ......

Дани мерси мило ама тази дума скриншот ли беше , направо ме изплаши .... Ще ми напишеш ли на лични как се прави ,защото трябва все пак да съм в час

Благодаря момичета за всичко....

Сега отивам да побягам малко ,все пак трябва да настигна Керем с неговите 10км , аз правя само 5,5 км  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 2 685
   Мише , за ролята-   да  то винаги новото е предизвикателство .

   За заплащането , то компанията същата - Д Апим. Все те ще ги дават парите  Peace

   За Ханде не ми се пише , някак си оставам с впечатление , че К.Б се уреди , а тя остана във въздуха , а и не само тя .

   Ще видите , че през новия сезон Ханде няма да снима сериал . Дано поне филм снима !

   Имам и усещането , че и ЯТ ще остане в екипа , но със сигурност Алтан Д. няма да остане

   В 21:00 започва озета  нали ?

# 47
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Кате  Hug
Скрит текст:
скрийншот е точно това,което беше ми сложила,т.е. снимка на екрана  Wink  Явно някакво настройки си променила,с натискането на някое от копчетата с F  Wink  Щом синът ти е оправил нещата всичко е ток и жица  Hug  Приятно тичане  Hug Hug Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 30 253
Краси, все същата компания ще дава парите, ама няма да плаща на безизвестния К.Б. от Америка, а на звездата К.Б.  Wink

  ...
   За Ханде не ми се пише , някак си оставам с впечатление , че К.Б се уреди , а тя остана във въздуха , а и не само тя .

  ....

С абсолютно същото усещане съм. Помигнала е за турския език, за адаптацията в ТР, за стиковането им пред камера........и на финала й "благодариха" подобаващо.  Sick


В 21ч. ли започваме?

# 49
  • София
  • Мнения: 9 363
Сериала на Керем ще почне чак през полусезона януари или февруари. От екипа актьори само Керем и Ханде са подписали договор за 2 сериала,
Екипа на Алтан ще снима новия сериал, няма как да не е той режисьор. Остават същия технически екип и Керем за други актьори не се знае.

# 50
  • София
  • Мнения: 9 363
Туита за тази серия: #zeynepinkorkusu - страха на Зейнеп.

# 51
  • София
  • Мнения: 30 253


21:00ч.

# 52
  • Мнения: 282
Здравейте!Лично мнение! Вярно, че реално те изработиха 54 серии, които са 2 сезона, но когато се получи такава харизма при главните герои обикновено продължават и 3 сезон, защото не могат да участват 2-та отново, като други главни герои. За мен КБ ще изпие една чаша студена вода за следващия си проект. Давам примери Берг и Халит другите им проекти не са това /говоря за себе си/, което беше 1001нощ/В ВВ Халит е невороятен, но гледах до 24 серия, Берг в Карадай пак около 30 серия и го зарязах/ , Ча и Хазал не се повтори при никой това което беше в ОС, Енгин Берен след КВФ също. Вчера четох, как едно от момичетата мъчи да гледа Черни пари, независимо, че Енгин играе страхотно. От цялата ситуация за мен Ханде излиза най-силна и  й пожелавам успешен старт при следващия проект. За Керем-този харизматичен младеж дано не падне от високо. Прав е да търси по-добро заплащане, дано да е късметлия има потенциал/сцените,когато се представи, като срамежливото момче от село за мен добре му се получи, но отсреща имаше партньорка/ Дано не се разочароваме.

# 53
  • Мнения: 192
А бе хора нещо ми има на мамата на някой друг така ли е
Моля отговорете ми ,че питам за 4 път .............

При мен не е така,Кате!Чета всичко! newsm78

# 54
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
  bouquet

# 55
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Биби  Hug Hug Hug


 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 56
  • София
  • Мнения: 30 253
   БУ , аз не говоря за казването за края на сериала , а за самите снимки от сета насочващи към ХанКер и т.н. и т.н знаем всички за какво става дума
   Интервютата по университети и списания на К.Б - ето тук стана разминаването и лъжата , а от там и спадането на рейтинга
    Децата се ядосаха и гледат в нета , по хиляди пъти , теглят и т.н.
   Аз съм убедена , че който е гледал и му харесва продължава да гледа , но тръпката за неделя вечер поугасна заради всичко това  

  Пък от къде да знам и аз , може пък да не го харесват и толкова

  Но локомотива К.Б ще го слагат на друг влак  Joy Joy Joy Joy

Аз имам една теория за този бизнес в ТР, макар и да не съм гледала много сериали. Ако актьорите са free и сериалът е насочен към тергет група до около 22-23г., винаги се търси умишлено внушание за близки "приятелски" отношения м/у актьорите. Така се зарибява публиката и умишлено зрителите се насочват към мисли за евентуално смесване на реал със сериал. Така се вдига рейтинг и се задържа интереса. Всеки започва да рови, да търси снимки, да следят всеки жест, поглед и т.н.  Wink Тръгне ли сериалът към финал, истината обикновено излиза много бързо на повърхността и самият екип позволява това да се случи т.е. късат нишката. Не им трябва рейтинг и не им трябват зрители повече.  Wink

Нормално изградиха перфектния образ на К.Б. По едно време го "изкарваха човекът без отрицателни качества". Той самият умишлено изтъкваше качества, които биха се харесали на публиката, особена на тийн аудиторията.  Wink

Всичко е бизнес!  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2 788
Здравейте Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Отдавна не съм минавала, но горе долу съм наясно какво става, мерси на Лени Hug, Бабчето Hug, Ками Hug, Ирка Hug и на всички момичета, които участват в преводите  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

И да напомня, че Керем е мойто севгили, Ирка е ex Grinning

За съжаление, май ни очаква това



Твърдо стоя на позиция, че Ханде много е помогнала на Керем и е страхотна и актриса, и човек Heart Eyes Но подобно нещо видях и с моите любимци, които тук са тема табу, днес Чаатай У признава единствено Юсуф Аргюн, като колегата, който му е помогнал като новак в актьорството #Cussing out Не мога да приема да забравиш хората, които са ти помогнали и са се отнасяли добре с теб  Naughty Naughty Naughty Всяко нещо се връща, пожелавам успех на екипа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и дано Керем не се е самозабравил, смятам, че когато човек греши, е хубаво да му кажеш, пък той ако е ти е приятел, ще остане такъв Peace
ЧИД на всички, които имат празник!    bouquet   bouquet  bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 30 253
Джейн  Hug, и на мен ми напомня на ситуацията с Чаатай и Хазал, но това е положението.  Confused
Дано само резултатът да не е същия.

# 59
  • София
  • Мнения: 9 363
Няма как да стане като с Хазал и Чаатай

Защото, нито Керем е наркоман, нито Ханде е патка която не знае как да се държи и да си затваря устата. Защото Хазал след АФК се мислеше за много велика започна да говори много (предимно глупости) и ето докъде стигна. Чаатай ако не беше подписал с Ай Япъм и той щеше да е на същи хал, пропаднал проект, след пропаднал проект. Не, че ПО е нещо велико де...

Общи условия

Активация на акаунт