Това дали е проява на агресия?

  • 1 108
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Spain
  • Мнения: 3 750
малката от много любов о4аквам да ме пребие някога  Simple Smile .
мисля 4е все още не могат да регулират силата си и не го правят наро4но .
аз например съм нах редовно нащипана или одраскана по лицето от многото любов и прегръдки с които ме дарява Гери Simple Smile . мисля 4е ще мине .все пак вникога не пропускам да и кажа колко ме е заболяло ..но рядко отвръщам. не искам да я ентусиазирам и тя да отвръща .

# 16
  • София
  • Мнения: 2 958
джуджанка, Самуил също го правеше по едно време, но от отмина.

Сега понякога, като се облегне на някоя стена, запо4ва леко да си удря главата в нея. Педиатъра ми каза да не се притеснявам за това и просто да го местя и да чакам и този период да отмине.
Същото прави и Дара. Първо много внимателно се удря, за да види дали ще я заболи много и после почва да си я удря постоянно. Не е силно, но се притеснявам. Все за разни страхотии си мисля като я видя. Дано отмине, че не знам как да реагирам вече!

# 17
  • Мнения: 58
И у нас ''същия филм гледаме''.Обаче  като й кажа:ох бе, боли ме-спира и ме поглежда жално.Ако много съжалява за това което е направила идва да се гушне.А съм забелязала че когато ме вижда да плача (за което тя няма вина)пак идва да ме гушне,започва да ме милва по лицето и тъжно повтаря:ма-мо,ма-мо...Сега пък я наблюдавам че когато й се скарам за някоя беля си го изкарва на играчките като ги пердаши и ги джаска из стаята.Но никак не ми допада когато се самонаказва като си бие шамари.

# 18
  • Мнения: 5 577
Десооо, к'ви са тия теми душа  Crazy Crazy Crazy

Съвсем си е у час Вики.

# 19
  • Мнения: 3 248
Мисля, че скоро ще й омръзне или не знам какво точно. Едното от "моите" съкровища обожаваше да ме тупа по гърба! Sad Но откакто мина година и 6,7 месеца вече или не й е интересно, или е осъзнала, че ми причинява болка (след като съм й го казала около 100 пъти), но не знам кое точно е! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт