Защо да замествам хранене

  • 1 095
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 225
И аз мисля като вас момичета и все се чудя как да обяснявам, че не смятам съвсем да замествам хранене. Засега на обяд ядем по малко пюре като преди това съм я кърмила. И докога педиатрите ще ни говорят неща, които вече са стари като система, докато реалността е различна.Не четат ли нови неща, не се ли интересуват от световния опит и т.н.?

# 16
  • Мнения: 111
Понятията заместване на хранене и кърмене при поискване са просто несъвместими Simple Smile. За заместване се говори при кърмене на режим.
Ами да, толкова се чудих и аз какво значи това "заместване", след като си суче когато си пожелае. А то всъщност не се замества нищо, просто твърдата храна се дава като допълнение.

# 17
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Понятията заместване на хранене и кърмене при поискване са просто несъвместими Simple Smile. За заместване се говори при кърмене на режим.
Ами да, толкова се чудих и аз какво значи това "заместване", след като си суче когато си пожелае. А то всъщност не се замества нищо, просто твърдата храна се дава като допълнение.
Това е и така, и не съвсем така. Wink.Просто има деца, при които някои от кърменията съвпадат или са близки по час на твърдата храна, както беше при моят синковец.И когато почнах да "замествам"( с цел отбиване) просто не му давах тогава да суче.Все пак кърменето "на поискване" не е пълен хаос, поне при нас имаше някакъв условен режим, изграден от детето.

Общи условия

Активация на акаунт