Несебър

  • 50 846
  • 212
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 68
Дааа, благодаря, потвърденото име на заведението е Мексикано   chef  Човекът, който ни посрещна на входа не е излъгал Simple Smile, каза че това заведение също било известно като "персонално"!  Wink

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Ходихме в Мексикано преди 2 дена и си излязохме без да поръчаме - нищо не успяхме да харесаме, пиците ни се сториха скъпи - за 300гр. около 10лв.
Водата е топла. Ходим на Южния плаж. Плажът на Слънчев бряг беше ужасен - пълен с водорасли, на места трябва да се мине през килим от водорасли за да влезеш във водата.
На нас ни допадна заведения Бяла Роза - намира се на главната (Отец Паисий и Раковски). Хубавото е, че работи денонощно, почти винаги е пълно, готвят добре, цените са нормални.

# 32
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
И аз съм за Бяла роза  Peace готвят наистина вкусно и винаги го посещаваме.Искам да попитам тези които са били вече в Несебър тази година наистина ли както казват има бум на рота вируса?

# 33
  • Мнения: 379
Нас вирус там не ни хвана. За килима от водорасли на северния плаж - въпрос на късмет е. При нас първия ден беше ужасно и после изчезнаха сами.

# 34
  • Мнения: 99
Здравейте момичета, искам да ви попитам за този хотел къде се намира точно,прочетох добри мнения за него и тъй като няма да сме с кола как да се ориентирам като слезем  от автобуса?Извинете ако въпроса ми е тъп,обаче обаче за пръв път ще ходим в Несебър,защото ходим главно на северното черноморие.Благодаря! Grinning  хотел "Елеганс".

# 35
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Здравейте момичета, искам да ви попитам за този хотел къде се намира точно,прочетох добри мнения за него и тъй като няма да сме с кола как да се ориентирам като слезем  от автобуса?Извинете ако въпроса ми е тъп,обаче обаче за пръв път ще ходим в Несебър,защото ходим главно на северното черноморие.Благодаря! Grinning


Кой хотел?

# 36
  • Мнения: 99
 хотел "Елеганс".

# 37
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673

С автобус до Несебър ли ще пътувате или до Бургас?Ако е до Несебър те повечето не минават през Равда и после ще трябва да хванете автобус до Равда или до Бургас примерно.Не помня обаче кой номер е.Хотела се намира между Равда и Несебър.Ако сте с автобус до Бургас и после до Несебър трябва да слезете на спирката веднага след Равда първата.От там е по близо. newsm78 дали ме разбра изобщо.

# 38
  • Мнения: 351


Обади се на рецепцията на хотела и питай- квартала как се казва и спирката ( до хотела има спирка )  Peace Доста са отзивчиви.

# 39
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Забравих да напиша,че квартала се води Аурелия. PeaceИ този хотел се намира между двете спирки които имат рейсовете в този квартал.

# 40
  • Мнения: 99
Благодаря ви момичета мисля,че разбрах!

# 41
  • България
  • Мнения: 490
Вижда се края на зимата и темата за морето е пак на линия.Не сме се отказали  от Несебър.Започва търсенето на малко хотелче или семейна къща в Стария град или в новия близо до плажа по възможност с изглед към морето.Момичета има ли бунгала?

# 42
  • Мнения: 2 081
rositoooo  Мога да ти предложа само в Новия град местата , на които сме били.

Два пъти бяхме в този семеен хотел като втория път стаята беше с изглед към морето

Един път сме отсядали тук http://melssa.com/  , апартаментите са хубави

И двата хотела бяха близо до плажа на Слънчев бряг ( забравих как се води)  , но на нас ни харесваше повече другия и трябваше да ходим повече докато стигнем до свободната зона , защото е пълен с хотели първа линия.

Отсядали сме и в хотел Герджика , кухнята в ресторанта е вкусна , но е по-далече от плажа .




# 43
  • Мнения: 551
Запис за любимият Несебър Laughingпредпочитана дестинация тази година  bouquet

# 44
  • Мнения: 2 807
rositoooo, явно отдавна не сте ходили в Несебър.
Бунгала няма. Ако се настаните близо до плажа ще сте далеч от кръчмите и обратно. С дете/деца ли сте?
Ако сте в Стария град как ще стигате до плажа, той е на повече от 1 км , може и 2 да са. Там къде ще ядете, кръчмите са скъпи. Има хотели близо до северния плаж, но изгледа към морето е на север, където трудно съхнат кърпите. Освен, ако не сте в много топло време.

Общи условия

Активация на акаунт