АВАТАРНИ ИГРИ 4

  • 23 201
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 889
Ами добре, ето го и другия ми вариант:



# 691
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
Ами добре, ето го и другия ми вариант:




О, прекрасен!
И първия ми харесва, но този ....

# 692
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ами добре, щом така реши Диди, и аз ще играя с двата. И да кажа отсега- като мине гласуването, този с бонбоните го подарявам, ако има желаещи Simple Smile.

# 693
  • Мнения: 1 889
* Боби *, благодаря!

# 694
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Момичета, върнах се Hug
Джой, да оздравяваш Hug
Диди, нямам защо да се сърдя Peace
Но, аз не го разбирам това с двете комбинации, в смисъл защо е необходимо? newsm78
Щом така искате, така да е. Само моля и да обясните правилата за конкретното гласуване Simple Smile
1.Да изберем една от представените 2 комбинации на съответния играч ли?
2. Или, ако ни харесват и двете му, да му даваме точки и за двете?
Втория вариант на мен ми се струва не много честен, не ангажирам никой с мнение, само го казвам.
Ще играя, както иска мнозинството. Все пак това е само еедна игра, нали Wink Hug

# 695
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
ама разбира се , просто това е частен случай , само за тази игра. То тръгна на майтап , че Джойката се чудеше с коя комбинация да играе и аз й казах и с двете . То пък и другите момичета подеха идеята и така . Всяка комбинация си е за себе си , нищо ,че е на един и същ участник .
Надявам се ,че си си починала и разпуснала на вилата  Hug

# 696
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Според мен е най-удачно да се гласува като за две отделни участнички- да речем Булгари1 и Булгари2, като точките за всяка комбинация са независими една от друга. Т.е. ако ти харесат и двете комбинации на някого, даваш му точки, но така или иначе тези точки си вървят към сбора на едната или другата комбинация, така че не е нечестно. Нечестно би било участник с две комбинации да получи резултат сумарен от двете.

# 697
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Според мен е най-удачно да се гласува като за две отделни участнички- да речем Булгари1 и Булгари2, като точките за всяка комбинация са независими една от друга. Т.е. ако ти харесат и двете комбинации на някого, даваш му точки, но така или иначе тези точки си вървят към сбора на едната или другата комбинация, така че не е нечестно. Нечестно би било участник с две комбинации да получи резултат сумарен от двете.

 newsm10

Да , това имах предвид и точно така съм ги направила .
Даже съм в готовност да пусна общия пост , но Туон беше казала , че има и др комбинация , но нещо я няма ... Ще поизчакам още малко .

# 698
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ами, починах си Диди Hug хубаво беше, ядене, пиене и безсънни нощи Mr. Green
Скрит текст:
две нощи не съм спала, че в стаята ни имаше мишка, седях на нощна лампа и сега умирам за сън Joy Joy Joy Joy много съм страхлива, а мъжа ми нищо не не прави, не му се търсело посред нощ...смешно беше. Ама на мен не особено, важното е, че се забавлявахме hahaha hahaha hahaha

И, Джой се включи.. Peace
Значи все едно сме повече, така ли?

Редактирам се, че се обърках - както се реши Peace

Последна редакция: нд, 03 авг 2014, 23:42 от Hushpuppy

# 699
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
ох , Хъши , като прочетох безсънни нощи и си викам , ауууу , яко купони ще е имало , до зори . Пък то какво било !
Скрит текст:
Съчувствам ти . Мен изобщо не ме е страх от мишки , а цял живот в къща съм живяла и винаги си е имало , но виж майка ми ...... Тя може и удар да получи . Пък в момента единия ни мол в града( той е накрая на града , до едни ниви )  е нападнат от полски мишки , буквално . Плъзнали са яко из целия мол и няма избавяне , някакъв ужас е . Моя приятелка работи там и ми вика , влизам в склада и направо шарят из краката ми  Sick
Луда работа  Crazy

Аз мисля тази вечер или утре рано да пусна поста , т.е. няма за кога вс да участват с по 2 комбита . Че майка ми се завръща тази вечер от чужбина и този месец мисля да не се застоявам толкова пред компа , ама да видим  Mr. Green .

# 700
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Офф, аз мразя всякакви гадини..от някои ме е гнус, от други страх...не обичам такива жувотни край мен Mr. Green
Добре, ще чакаме!
Лека нощ Hug

# 701
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051





Гласуваме от първо до пето място .
Специален приз за най- интересна интерпретация .
Успех на всички и приятно гласуване !

Скрит текст:
...







...







...







...





 


...





   

...





 

...



 



...







...







...








...



 



...





 

...





 

...


 



...



 

   

...






...








...







...







...





 

...
 

Последна редакция: пн, 04 авг 2014, 11:06 от ~ _Dee_Dee_~

# 702
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Такам , дано не съм изпуснала някоя точка  Mr. Green

Пфф , на предварителния преглед комбинацията на Джина си излиза както трябва да е , а като публикувам е разместена  newsm78 . Как да я оправя ?

 

Хубав ден и успешна седмица от мен момичета  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 04 авг 2014, 08:13 от ~ _Dee_Dee_~

# 703
  • Мнения: 11 737
Пу аз първа  Laughing
Loca - 5
Подаръче - 4
Зеленоочка - 3
Джой - 2
Поли - 1

Приз за Лока

# 704
  • Мнения: 1 889
Добро утро! Красив общ пост! Не виждам devi4ka. Hug

Общи условия

Активация на акаунт