Готини слънчеви очила - къде във Варна?

  • 2 406
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 422
Аз съм за Леонардо!!От там си купувам и гледам да използвам намаленията..Тия дето продават са малко надути- повече отколкото трябва,но карай ..Очилата им са хубави и имат голям избор..

# 16
  • Мнения: 2 161
И аз съм твърдо за Леонардо.Имам два чифта,купени от този магазин и въпреки,че цените им са леко надути аз мисля,че когато става въпрос за слънчеви очила,пари не трябва да се пестят!

# 17
  • Мнения: 2 922
И аз съм твърдо за Леонардо.Имам два чифта,купени от този магазин и въпреки,че цените им са леко надути аз мисля,че когато става въпрос за слънчеви очила,пари не трябва да се пестят!

Абсолютно за Леонардо!

# 18
  • Мнения: 424
Ами имам няколко чифта от Леонардо newsm78. Обаче като сравних с друго качество съм малко разочарована от качеството им за цени  Sad

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Във Варна има едно магазинче, намира се зад ВИНС-а. Едно такова мъничко, слиза се по едни стъпала надолу. Може да отидеш и там да провериш. Има очила на Полароид, пак с УВ защита. Моите очила и на мъжа ми са оттам. А и не бяха много скъпи.

# 20
  • Мнения: 5 250
Много обичам да си кувам очила фенка съм на Polaroid и Dior  Peace Въпреки е имам няколко модела, мисля тази година пак да си взема нови, но какви още не съм решила  newsm78 Ще следя темата Wink

# 21
  • Мнения: 142
На ул. Пискюлиев има едно магазинче за очила. Там в момента има намаление на Polaroid.

Общи условия

Активация на акаунт