Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 966
  • 809
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 452
Добро утро! Ами то този цирк продължава вече месец.Наистина ми идва малко в повече. Явно наистина не знае какво иска.
те не знаят какво искат
Бих добавила и че същевременно са вечно Недоволни😂😂😂

+1
Ей това с вечното недоволство, мрънкане и дуднене ми идва в повече понякога на мен !!!
Не понякога винаги ми е било в повече,затова последно време докато почне и вземам преднина и го стопирам да млъква 😂😂😂
Аз пък престанах да се занимавам с него. Оставила съм го да пасе

# 331
  • Мнения: 118
Здравейте. И аз де сблъсках с мъж Овен.. Аз съм Телец. Има супер голямо сексуално желание между нас.. Постоянни погледи. Постоянно се бори за вниманието ми. Старае се по всякакъв начин да го забележа.Ако реша да го игнорирам не се получава не ме оставя на мира. Уж говори за секс, след това започва да ми говори за любов и как има нужда от нея.. Искал да заспива до мен. Не съм се сблъсквала досега с мъж Овен.. Дайте ми някакъв съвет.

# 332
  • русе
  • Мнения: 414
Файда от съвети с тия говеда няма 😁😁😁Скачай смело с главата напред и квото стане...

# 333
  • Мнения: 118
Файда от съвети с тия говеда няма 😁😁😁Скачай смело с главата напред и квото стане...
Значии просто да рискувам без да мисля 😃 А чувствителни ли са? Възможно ли е по-бавно да подхождат?

# 334
  • Мнения: 7 573
Типичните Овни следва да са нападателни-искат ли нещо трябва да го имат веднага , не ми се вярва да не покажат интерес.

# 335
  • Мнения: 452
Файда от съвети с тия говеда няма 😁😁😁Скачай смело с главата напред и квото стане...
Значии просто да рискувам без да мисля 😃 А чувствителни ли са? Възможно ли е по-бавно да подхождат?
Да и то прекалено

# 336
  • Мнения: 5 386
Ами, както говорят за любов и жената на живота си, изливат чувства кат из ведро, тъй и айде, хоп - правят завой и почват да се оглеждат за нов обект. После пък се връщат, минало им било...  За мрънкането, дудненето , незаслужени упреци, преувеличаване и подобни при помощ в дом.раб. - това от Дева съм го виждала и то често. То да ти се отще от всичко!

# 337
  • Мнения: 452
Ами, както говорят за любов и жената на живота си, изливат чувства кат из ведро, тъй и айде, хоп - правят завой и почват да се оглеждат за нов обект. После пък се връщат, минало им било...  За мрънкането, дудненето , незаслужени упреци, преувеличаване и подобни при помощ в дом.раб. - това от Дева съм го виждала и то често. То да ти се отще от всичко!
Личното мнение за смяна на обекти при овните не в характерно. По скоро съм го срещала при телеца. При моя

# 338
  • Мнения: 5 386
Ще поясня - при противоборство между мен и майка му, избра да е на стр.на майка си и тя го тласна в др.посока, защото аз съм непослушна. Е, не беше съдбовна връзка за мен, така че даже услуга ми направиха. След време и двамата звъняха и искаха отново подновянане на конкактите. Толкова безразлично ми беше, че дори и радост от реванша не изпитах. Все пак те на мен звъняха.. .Аз и до ден днешен не съм ги потърсила. Ако ги срещна, подминавам ги.

# 339
  • Мнения: 452
Ще поясня - при противоборство между мен и майка му, избра да е на стр.на майка си и тя го тласна в др.посока, защото аз съм непослушна. Е, не беше съдбовна връзка за мен, така че даже услуга ми направиха. След време и двамата звъняха и искаха отново подновянане на конкактите. Толкова безразлично ми беше, че дори и радост от реванша не изпитах. Все пак те на мен звъняха.. .Аз и до ден днешен не съм ги потърсила. Ако ги срещна, подминавам ги.
Това е друго. Те трудно сменят обекти особено ако са решили, че това е човека за тях.
Те имат особена връзка с майка им. Много мога да ти приказвам за моята свекърва, но  дори и сега ако започна да водя борба с нея, тя ще бъде загубена. По тази причина не съм я почнала. Е вече 9 години сме заедно и имаме две деца. Много мога да приказвам за овните. След тези години съм все едно завършила образование “психология на мъжа овен”. Особено като се има я предвид, че той има и сестра близнак. И жените овни са ми добри познайници

# 340
  • София
  • Мнения: 1 480
Вярно е , че имат особена връзка с майките си, но трябва много деликатност и малко хитрост и нещата се обръщат в полза на половинката.
Аз битки не водя, той ме защитава без да се налага изобщо да се намесвам. Но това се случи с времето,  не е било от ден 1.

# 341
  • Мнения: X
Това за майките е вярно... И въпреки силната им връзка, той винаги е бил на моя страна.

# 342
  • Мнения: 452
Това за майките е вярно... И въпреки силната им връзка, той винаги е бил на моя страна.
Вярно е , че имат особена връзка с майките си, но трябва много деликатност и малко хитрост и нещата се обръщат в полза на половинката.
Аз битки не водя, той ме защитава без да се налага изобщо да се намесвам. Но това се случи с времето,  не е било от ден 1.
Зависи от хитростта на свекървата. А моята е много хитра. Казах много мога да приказвам за нея, но това ще дойде офтопик.

# 343
  • София
  • Мнения: 1 480
Абе тя и моята е много хитра, в комбинация с това че ММ е много привързан към семейството като цяло (майка , баща, брат) не ми беше лесно в началото. Гледах го как се разкъсва между чука и наковалнята и се кара с всички - и с мен и с тях. Не става така. В крайна сметка мен тя не ме интересува, гледам с овнето всичко да ми е наред, а за да е наред, никакво съскане срещу член на семейството и с памук вадене на душичката. Получават се нещата и няма конфликти. Последно време със закъснение разбирам за нейните изцепки срещу мен, тъй като той я е поставил на място без даже да ме занимава. Идеално

# 344
  • русе
  • Мнения: 414
Добре де това с ваденето на душичката с памук не винаги ми се получава.Просто нямам нерви да се занимавам,иначе всичко по-горе описано е абсолютно вярно.Мойта свеки и тя е една лисица...

Общи условия

Активация на акаунт