Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 905
  • 809
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Здравейте,понеже има дооста коментари,а нямам време да ги прочета всичките,извинявам се за въпроса,но има ли жена везни с мъж овен тук?  Grinning  и ако може да ми отговорите на някалко въпроса,а те са:
Вашите овни държат ли се понякога странно?
Палят ли от най-малкото?
Искам да намеря златната среда,но той понякога се държи странно и понякога съм склонна да си мисля,че има друга. Вие как се справяте с вашите овни? Май наистина цаката е просто да не му обръщам толкова много внимание и да не приемам всичко навътре. Grinning Благодаря на всички,които ще
обърнат внимание и ще  отговорят.  Heart

# 316
  • Мнения: X
Аз съм Везни с мъж Овен, заедно вече 30 години. Какво имаш предвид под "странно" поведение?  Моят Овен не се държи странно...

# 317
  • Мнения: 31
Имам нужда от съвет или по-скоро отговор на въпрос. Питам тези,които познават добре овните до себе си. Ако един овен твърди,че е наранен и чувствата му са изстинали, и  иска да прекрати отношенията,но продължава непрестанно да пише и обажда (ежедневно и по няколко пъти на ден)...това как да го тълкувам!?! Просто това му поведение ме обърква напълно.

# 318
  • Мнения: 452
Имам нужда от съвет или по-скоро отговор на въпрос. Питам тези,които познават добре овните до себе си. Ако един овен твърди,че е наранен и чувствата му са изстинали, и  иска да прекрати отношенията,но продължава непрестанно да пише и обажда (ежедневно и по няколко пъти на ден)...това как да го тълкувам!?! Просто това му поведение ме обърква напълно.
Те много често говорят без да мислят. Гледай действията им, а не думите им. Моят овен за 8-9 години ако знаеш колко пъти досега на думие прекратявал всичко, а още сме заедно

# 319
  • Мнения: X
Имам нужда от съвет или по-скоро отговор на въпрос. Питам тези,които познават добре овните до себе си. Ако един овен твърди,че е наранен и чувствата му са изстинали, и  иска да прекрати отношенията,но продължава непрестанно да пише и обажда (ежедневно и по няколко пъти на ден)...това как да го тълкувам!?! Просто това му поведение ме обърква напълно.
Те много често говорят без да мислят. Гледай действията им, а не думите им. Моят овен за 8-9 години ако знаеш колко пъти досега на думие прекратявал всичко, а още сме заедно


Така е!  Joy

# 320
  • Мнения: 452
Смешната истина. Ако искаш да го изнервиш се направи, че си възприела думите му за чиста монета. Ще го изкараш извън релси

# 321
  • Мнения: 31
Добро утро! Ами то този цирк продължава вече месец.Наистина ми идва малко в повече. Явно наистина не знае какво иска.

# 322
  • София
  • Мнения: 10 579
По-точно не знае как да го поиска.

# 323
  • Мнения: 452
Добро утро! Ами то този цирк продължава вече месец.Наистина ми идва малко в повече. Явно наистина не знае какво иска.
те не знаят какво искат

# 324
  • Мнения: 7 570
Овенът ,който съм харесала още е сърдит ,май са си злопаметни... Grin

# 325
  • Мнения: 4 270
Имам нужда от съвет или по-скоро отговор на въпрос. Питам тези,които познават добре овните до себе си. Ако един овен твърди,че е наранен и чувствата му са изстинали, и  иска да прекрати отношенията,но продължава непрестанно да пише и обажда (ежедневно и по няколко пъти на ден)...това как да го тълкувам!?! Просто това му поведение ме обърква напълно.
Игнорирам го.
Имах връзка с такъв, който не знае какво иска. В постоянното търсене на внимание наговори много необмислени неща. Зарязах го ей така, както не му се вярваше. А най-много ми опротивя с начина, по който се опитваше да оправи нещата. За мен мъжете от тази зодия са освен нестабилни, и изключително досадни. "Не, мерси" съм много отдавна.

# 326
  • София
  • Мнения: 10 579
Овенът ,който съм харесала още е сърдит ,май са си злопаметни... Grin
Много.

# 327
  • русе
  • Мнения: 414
Добро утро! Ами то този цирк продължава вече месец.Наистина ми идва малко в повече. Явно наистина не знае какво иска.
те не знаят какво искат
Бих добавила и че същевременно са вечно Недоволни😂😂😂

# 328
  • Мнения: 465
Добро утро! Ами то този цирк продължава вече месец.Наистина ми идва малко в повече. Явно наистина не знае какво иска.
те не знаят какво искат
Бих добавила и че същевременно са вечно Недоволни😂😂😂

+1
Ей това с вечното недоволство, мрънкане и дуднене ми идва в повече понякога на мен !!!

# 329
  • русе
  • Мнения: 414
Добро утро! Ами то този цирк продължава вече месец.Наистина ми идва малко в повече. Явно наистина не знае какво иска.
те не знаят какво искат
Бих добавила и че същевременно са вечно Недоволни😂😂😂

+1
Ей това с вечното недоволство, мрънкане и дуднене ми идва в повече понякога на мен !!!
Не понякога винаги ми е било в повече,затова последно време докато почне и вземам преднина и го стопирам да млъква 😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт