Бебешко говорене-до кога?

  • 4 348
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
Ами че  аз още обичам да ми говорят на бебешки  Mr. Green Шега.... hahaha

Аз си му говоря както ми подсказва отвътре ...има време да станем сериозни , един ден няма да ми дава дори да го гушкам , нали ще е мЪж ... Grinning

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Никога не съм и говорила на бебешки език Naughty
И аз така Peace

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На моя позната детето на 2,5 години чува следните думи от майка си:"Бу-бу"- значи вода."ам-ам"-хранене, "чик-чик", пишка ли ти се........ ooooh!За това се старая да не използвам такъв тпи думи.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 181
Старая се да не използвам бебешки думи.Винаги говоря на "нашия" си език.Е,понякога се изпускам и обърквам,естествено Wink

# 19
  • Мнения: 4 392
Не говоря на бебешки и не позволявам и на другите да и говорят така ! Децата са като попивателна Wink

# 20
  • Мнения: 577
Аз също говоря на бебешки,но се замислям че трябва да спра
На моя позната детето на 2,5 години чува следните думи от майка си:"Бу-бу"- значи вода."ам-ам"-хранене, "чик-чик", пишка ли ти се........ ooooh!За това се старая да не използвам такъв тпи думи.
Иначе рискувам да стане това

# 21
  • Мнения: 1 564
Старая се да не използвам бебешки думи.Винаги говоря на "нашия" си език.
==================================================================

Големия ми син започна да говори рано и то на езика на големите.На малкия тепърва му предстои.

# 22
  • Мнения: 1 999
Не говорим на бебешки език.

# 23
  • Мнения: 2 657
Никога Naughty
Имам една позната която говореше на сина си на бебешки,за сметка на което детето сега е на 4 и половина и продължава да говори с думите които тя използваше.да не казвам 4е по4ти вси4ко си го говори както му е удобно на него.

# 24
  • Мнения: 3 537
Не говорим на бебешки език.

# 25
  • Мнения: 3 447
Не съм говорила на бебешки, но по-скоро защото не ми е идвало отвътре. Те май бабите са повече по тая част. Все пак не мисля, че за бебе на 2-3-4 месеца е толкова вредно, за по-големите - да. Аз пък се улавям чат-пат, че задавам друг вид грешни говорни модели - като "Кензал ли си, мамо?" Embarassed

# 26
  • Мнения: 5 103
Как така говорите на бебешки, нещо неразбрах, защо трябва да се говори така?

# 27
  • Мнения: 4 629
Аз не съм говорила на бебешки език. Може да съм казвала по някоя и друга дума, но рядко. Бебешкото говорене и изразяване от сорта на "Ние се наспахме, а вие?" ме дразнят

# 28
  • Мнения: 2 959
Аз също се старая да не й говоря на бебешки, но има думички които са ни любими и са нашата "запазена марка", и там не се пипа.

# 29
  • Мнения: 1 645
Никога не съм говорила на бебешки език, и не разрешавам на никой да говори така със Дани.
Това според мен е много неправилно

Общи условия

Активация на акаунт