Цветолечението на д-р Бах – 8

  • 143 366
  • 769
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 127
Разбирам, благодаря, Фея!  Hug

А как се рзабира кое е лечебна криза и кое е нужда от смяна на комбинацията?
Лечебна криза е когато ти се засилят познатите вече за теб симптоми.Тя продължава от няколко часа до ден-два при всеки човек е различно.Както казах, ако се разтегне повечко  във времето-включи Rescue remedy(Спешните капки)

Трябва да дадеш повече време за да можеш да разбереш дали е подходящата за теб една комбинация.Примерно, ако до 2,3 седмици не долавяш никакво подобрение, необходимо е да преразгледаш есенциите и да си направиш нова или да се довериш на по-опитен от теб!

# 61
  • Мнения: X
Благодаря, разбирам.

На практика почти всеки всъщност е по-опитен от мен.  Embarassed

# 62
  • Мнения: 8 533
Котьо Тръмп, ако направиш комбинацията с разредена есенция, както ти бях писала, би ли споделила какъв е бил ефекта? От къде е най-изгодно да се купи крем РР?

# 63
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 314
Разбира се, че ще споделя Grinning, за да е от полза на другите такава информация. Днес ще правя капките. Кремчето съм си купила от д-р Пашкулев преди година и половина май; струваше 3 лв. Препоръчвам ти да го имаш.

# 64
  • Мнения: 8 533
Благодаря, ще взема от там. Успех с комбинацията. А защо не видиш самостоятелно как са разредени? Дали така няма да е по-сигурно как ти действат?

# 65
  • Мнения: X
Четох за ефект от Джела, за който споменава Котьо. Той действал по този начин на по-активните натури . А на по-пасивните такова влияние оказвал 36. Див овес. Това били цветя, които изваждали наяве скрити проблеми и заради това имало влошаване в лечебен смисъл.
Котьо, дали пък ако ти не си активна, а по-скоро пасивна, да не е по подходящо за теб Див овес вместо Джел?
Скрит текст:
Във форума Дриймленд го четох това.

# 66
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 314
Котьо, дали пък ако ти не си активна, а по-скоро пасивна, да не е по подходящо за теб Див овес вместо Джел?

Прекалено пасивна съм наистина. Направих комбинацията с Овсига, следя се.
Облаче, ще те произведа в Главен Съветник по съставяне на моите комбинации Grinning Hug

# 67
# 68
  • Мнения: 66
Извинявам се, че нахлувам в дискусията, но не винаги имам достъп
до форума. Знам, че приемът на мента е противопоказен при хомеопатията,
това отнасяли се и за капките. Много благодаря за отговора.
Успешна седмица на всички.

# 69
  • Мнения: 8 533
Не. И за хомеопатията не се отнася, освен ако самия човек няма свръхчувствителност към ментата. Препоръчва се да има няколко часа от приема на мента, кафе и т.н. и ХЛ. Ако изпитване притеснение да не би да попречи на капките - разминете с няколко часа от приема им.

# 70
  • Мнения: 157
Момичета, а от къде в София могат да се купят капките? Няма ги във всички аптеки.
Извинявам се за глупавия въпрос.

# 71
  • Мнения: 5 615
Не съм съгласна с ментата ,че може да се приема при хомеопатично лечение,нека всеки се консултира с лечителя си. За Бах също  Peace

# 72
  • Мнения: 8 533
Трапезица, с доста хомеопати съм коментирала мента, кафе .... Самата аз от няколко години се лекувам с хомеопатия и до този момент не съм спирала нито едно от горните.

# 73
  • Мнения: 5 615
Вероятно има и привърженици на ментата,но не може да се глобализира така.
Моят хомеопат,примерно ,ограничава приема на мента. Също и Бах-терапевта!!

Редно е пациентите да се съобразяват с изискванията/методите на лечителите си.

# 74
  • Мнения: 8 533
Съгласна съм Simple Smile Излишно е да спорим - ядно всеки си има определен подход.

Моите не ограничават и съм усетила, че лекарствата работят и без ограниченията.

Общи условия

Активация на акаунт