"За" и "против" чалгата

  • 97 498
  • 1 961
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: 12 666
Вярно, че у нас чалгата е малко национална политика. Но простаци има и на изток, и на запад.

# 1 591
  • Мнения: 3 096
Не са много културни на Запад, но в някои отношения са по-здравомислещи. Когато норвежецът кара джип, това е, защото няма как да кара друго, особено ако е в Северна Норвегия. В претъпканата София, у равното Софийско поле с недотам суровите зими, софиянецът кара джип, защото... вие ми кажете.

# 1 592
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не са много културни на Запад, но в някои отношения са по-здравомислещи. Когато норвежецът кара джип, това е, защото няма как да кара друго, особено ако е в Северна Норвегия. В претъпканата София, у равното Софийско поле с недотам суровите зими, софиянецът кара джип, защото... вие ми кажете.
Анджък.

# 1 593
  • Мнения: 12 666
1. За гъзария. Когато бяхме виждали само лади и москвичи, нормално е да се изкефиш.
2. Заради състоянието на пътищата. Много близо, в пределите на София има места, където без джип не може да изпълзиш.

# 1 594
  • Мнения: 3 096
Трещерица, но защо трябва да задръстват центъра с БТР-ите си? Да карат извънградско с тях. Ама да видя в града няколко от тези чудовища в редичка само с по един гъзар зад волана...  Laughing Stop

За тези хора да се качиш на градски транспорт е проклятие и присъда. А че ще стигнеш по-бързо, няма значение. Трябва да си бил много гол и бос, за да разсъждаваш така.

# 1 595
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Да, точно. Като си бил гладен и бос на село и си наблюдавал баща си под москвича цял живот, разбираемо е. Ако ще да си с два лева в джоба, задължително - катафалката....пардон, джипа на изплащане ще ти е смисъл в живота hahaha.

# 1 596
  • Мнения: 3 096
Интересното е, че не всеки, който е от село и не е имал пари, става гъзар и чалгар от този тип. Нещо друго важно трябва да е липсвало.

# 1 597
  • Мнения: 12 666
Да, точно. Като си бил гладен и бос на село и си наблюдавал баща си под москвича цял живот, разбираемо е. Ако ще да си с два лева в джоба, задължително - катафалката....пардон, джипа на изплащане ще ти е смисъл в живота hahaha.

Защото в града не беше така. Чакаш 20 год. за заветната лада.

# 1 598
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Поредната малоумна проява, която според мен трябва да завърши със съд за поругаване на символите на България:
Скрит текст:

# 1 599
  • Мнения: X
Пошло е наистина, но не виждам да са поругани символите на България. По плажовете е пълно с хора с бански костюми, чиито десен е английското знаме например.

# 1 600
  • Мнения: 1 103
Защото има пари за бензин?
Ау, ах , поругала ги е! 

# 1 601
  • Мнения: X
Камелия, както винаги, и този път е проявила добър вкус  Mr. Green

# 1 602
  • Мнения: 4 585
Същинска Райна Княгиня. Това чалгата требе да се изтребва куту конощип, с казмътъ.

# 1 603
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Дъщеря ми се изказа : " е, жената поне знае нещо за 3 март..." Crazy

# 1 604
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Същинска Райна Княгиня. Това чалгата требе да се изтребва куту конощип, с казмътъ.
Много рядко ми се случва единствено да искам да се изсмея само ето така  rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт