В момента чета ... 30

  • 36 056
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мен пък ме дразни, че в повечето книги
Скрит текст:
изкарва с 1-2 чифта дрехи, включително бельото Sick и това, че облича всичко без да пере, вкл. и бельото.

Е, сега. Човекът си има по-важна работа от това да се грижи за гардероба си.  hahaha Joy

# 46
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Аз прочетох

 Започнах

 Много ми  е интересна, увлече ме, но все пак трябва и да готвя.  Sunglasses

# 47
  • Мнения: 10 686
Нелчо, Карин Фосум е много интересна скандинавска авторка  Peace
От нея съм чела "Окото на Ева" и "Не поглеждай назад". Препоръчвам ти ги и двете, особено втората  Hug

# 48
  • Мнения: 4 569
Аз още съм с Архангел на Робърт Харис, нямам почти никакво време за четене тези дни  Crazy
Моля те, чети я внимателно и после ми обясни края.
Много ми харесва тази книга, чела съм я два пъти на хартия (ел. не я намирам) и все не схващам края.


Днес започнах:


дава индикации, че ще си заслужава прочита  Peace
хубава е - все пак Афганистан, Япония и любимата ми тема "кой/какво съм?".

# 49
  • Мнения: 10 686
Прекрасна нова морска тема! Миж, много е свежарска, благодаря ти!   bouquet

Скрит текст:
И ти ли пишеш на модератор, за да сложат заглавната картинка?

Миле, не, не съм писала на модератор, сама я качих. Има опция "Качи снимка в темата", тя била за снимка като обложка ... Peace

# 50
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Мижжж, благодаря за мнението за книгите. Взела съм си също и тази:

 

# 51
  • Мнения: 10 686
За тази ще те помоля за отзив, след като я прочетеш  Praynig
Дошъл ми е редът за друга книга от Ане Холт в Предай нататък...
Мисля, че и тази авторка ще ми допадне  Hug

Нели, нещо и у теб съзирам уклон към скандинавските трилъри ....  Hug

# 52
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251


Нели, нещо и у теб съзирам уклон към скандинавските трилъри ....  Hug

 Права си!  Peace Обичам скандинавските автори, но не съм чела криминални романи от тях. Това, което до тук прочетох, много ми хареса.

# 53
  • Мнения: 167
Приключих с " Намисли си число" - хареса ми, много готин трилър, не можах да позная кой е убиецът:)
И започнах " Сага за Долангенгър" ( да им имам страното име) ......направо съм тотално супер мега разбита и потресена от книгата, никога през живота си не съм чела нещо подобно и като майка ми иде да я хвана героинята за косата и да помета улиците с нея, после да и откъсна ръката и да я пребия с нея до смърт! Извинявам се за бруталното обяснение ,но просто не мога да преживея това което може една жена да причини на собствените си деца....за бабата пък направо не ми се коментира! А съм прочела една половината от първата книга!?! Опитвам се да си внуша ,че това е просто книга....художествена измислица ,но не ми се получа !

# 54
  • Мнения: 10 686
Нелка, значи ти препоръчвам ... знаеш кого  Flutter
Ако не го намериш, по-натам мога да ти пратя нещичко негово за проба  Wink

# 55
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Нелка, значи ти препоръчвам ... знаеш кого  Flutter
Ако не го намериш, по-натам мога да ти пратя нещичко негово за проба  Wink

 Знаех си, че си отново насреща.  Hug Няма го в нашата библиотека, но може пък и да го има по-нататък.

 

# 56
  • Мнения: 1 107

И започнах " Сага за Долангенгър" ( да им имам страното име) ......направо съм тотално супер мега разбита и потресена от книгата, никога през живота си не съм чела нещо подобно и като майка ми иде да я хвана героинята за косата и да помета улиците с нея, после да и откъсна ръката и да я пребия с нея до смърт! Извинявам се за бруталното обяснение ,но просто не мога да преживея това което може една жена да причини на собствените си деца....за бабата пък направо не ми се коментира! А съм прочела една половината от първата книга!?! Опитвам се да си внуша ,че това е просто книга....художествена измислица ,но не ми се получа !
Те това нещо със сигурност няма да го чета Naughty

# 57
  • Мнения: 167

И започнах " Сага за Долангенгър" ( да им имам страното име) ......направо съм тотално супер мега разбита и потресена от книгата, никога през живота си не съм чела нещо подобно и като майка ми иде да я хвана героинята за косата и да помета улиците с нея, после да и откъсна ръката и да я пребия с нея до смърт! Извинявам се за бруталното обяснение ,но просто не мога да преживея това което може една жена да причини на собствените си деца....за бабата пък направо не ми се коментира! А съм прочела една половината от първата книга!?! Опитвам се да си внуша ,че това е просто книга....художествена измислица ,но не ми се получа !
Те това нещо със сигурност няма да го чета Naughty
Книгата е много интересна....обаче .....наистина ме потресе Simple Smile

# 58
  • Берковица
  • Мнения: 475
В момента чета Сладки мечти и в началото на всяка глава има откъси от произведения на Джорджет Хейър но никъде не намирам нейни книги, някой чувал ли е за тази авторка?

# 59
  • Берковица
  • Мнения: 475
В момента чета Сладки мечти и в началото на всяка глава има откъси от произведения на Джорджет Хейър но никъде не намирам нейни книги, някой чувал ли е за тази авторка?

Общи условия

Активация на акаунт