L'oreal - Casting Sunkiss Jelly

  • 84 450
  • 215
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 34
На същото мнение съм.

# 76
  • София
  • Мнения: 3 249
В момента в DM продуктът е на промоция по 9.99 лева. Не разбрах до кога продължава отстъпката обаче.

# 77
  • Мнения: 1
А колко време чакате преди да започнете да сушите косата? И дали ако се сложи на удължение ще подейства   Grinning

# 78
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 416
И при мен действа. Моята коса е светло кестенява, но я боядисвам с боя 8-ца. Корените ми бяха израснали около 5 мм и мажех предимно тях. Сега почти няма разлика с боядисаната коса.

# 79
  • Мнения: 18
Здравейте, има ли някой който го е ползвал на коса боядисвана с безамонячна боя?
Моята е такава и е леко тъмно кестеняво със златисти отенъци и се чудя дали да не си сложа по краищата нещо като омбре ефект ? Някой пробвал ли е ?

# 80
  • Мнения: 93
Здравейте, в момента съм боядисана с безамонячна боя тип Мус и отделно съм с омбре. Косата винаги ми е хващала много добре боите, затова всяка коса е индивидуална и ако не опитате няма да разберете. Тези дни и аз ще го изпробвам и ще прекача снимка преди и след. Видях, че много мацки се питат дали на боядисана ще хване или ще стане ли някой фал Simple Smile На рекламата на модели седи страхотно, но да не забравяне, че това е Реклама. На всеки ще стои различно.

# 81
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,дотук съм съгласна с мнението на повечето от вас и ще ви споделя от моя опит за тези които се колебаят,а са БИЛИ боядисвани.Естествения цвят на косата ми е светло кестеняв,лятото винаги съм била с естествени руси кичури на места от слънцето,но бях многооооо скептична да си направя някога косата руса.След като реших да започна да се боядисвам,грешката ми беше че избрах по-тъмни тонове,а колко голяма вреда си нанесох на косата е друга тема. Дадох и почивка от 4-5 месеца,падна всякаква боя.След като гледах рекламата на Лореал преди няколко дни реших да си я купя и да пробвам.Взех си номер 1 като начало и още след първия път ефекта беше видим.Сега съм направена за 3път и косата ми е много много светъл кестен,с един много приятен светъл оттенък.Тубичката ми стигна за 3 пъти а косата ми е доста гъкта но за сметка на това само до раменете. Правих се през два дни,и да изсветляването продължава дори след като се направиш и изсушиш.Исках да кажа най вече че въпреки че е противопоказно да се прави на боядисана коса все пак се получава много добре,и все пак при мен беше минало доста време от последното ми боядисване,а не месец два.Препоръчвам продукта,сега ще продължа с номер 2 и ще пиша отново Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1
Искам да попитам как стоят точно нещата с номерата, може да ви се стори малко глупаво, но  Laughing
Ако косата ми е светло кестенява, следва за използвам 03 или 01 с цел постигане на максимално светъл ефект?
Или тези номера се отнасят до това колко интензивен ефект се желае да бъде постигнат?

Последна редакция: пн, 28 юли 2014, 23:48 от jinxi

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Навих се и аз да си взема този гел. Косата ми не е боядисана, тук-таме има някой кичур от преди няколко месеца. Чудя се дали нещо ще стане, защото косата ми е тъмно кестенява, кичурите светло кестеняви. Като цяло не искам да ставам руса, по-скоро по-светло кестеняво.
Има ли проблем ако след 1-2 часа след нанасянето косата се измие? На чиста или мръсна коса е по-добре да се прави?

# 84
  • Мнения: 3
Искам да попитам как стоят точно нещата с номерата, може да ви се стори малко глупаво, но  Laughing
Ако косата ми е светло кестенява, следва за използвам 03 или 01 с цел постигане на максимално светъл ефект?
Или тези номера се отнасят до това колко интензивен ефект се желае да бъде постигнат?

Мисля че номерацията е за колко интензивно искаме да се изсветлим. Ако съм в грешка,нека да ме поправи някой. 1-ца е най лекото,а пък и отзад си има картинка от еди какъв си цвят какъв ще стане горе долу след това.Така почнах аз и сега продължавам с 2,за още по светло дано имам успех  Wink

Навих се и аз да си взема този гел. Косата ми не е боядисана, тук-таме има някой кичур от преди няколко месеца. Чудя се дали нещо ще стане, защото косата ми е тъмно кестенява, кичурите светло кестеняви. Като цяло не искам да ставам руса, по-скоро по-светло кестеняво.
Има ли проблем ако след 1-2 часа след нанасянето косата се измие? На чиста или мръсна коса е по-добре да се прави?


Това е изсветляване на косъма няма как да падне,правила съм го и на чиста и на мръсна.и в двата случея ефект имаше

# 85
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Аз се обърках и си взех 03, а трябваше 02 . Днеска ще нанеса за втори път, но сигурно няма да има ефект. Ще си изхабя тази опаковка и ще си взема 02  Confused

# 86
  • Мнения: 2 045
Искам да попитам как стоят точно нещата с номерата, може да ви се стори малко глупаво, но  Laughing
Ако косата ми е светло кестенява, следва за използвам 03 или 01 с цел постигане на максимално светъл ефект?
Или тези номера се отнасят до това колко интензивен ефект се желае да бъде постигнат?
01 - за изрусяване на  тъмно руса коса
02 - за изрусяване на светло руса коса
03 - за изрусяване на светло кестенява коса

# 87
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
02 е за тъмно руса коса  Peace

# 88
  • Мнения: 2 045
02 е за тъмно руса коса  Peace
Напротив - пред мен държа брошурката на марката, която получих при покупката на желето и 02 е за светло руса коса (пускам снимка).
Във Великобритания номерацията е различна например.

# 89
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Еми значи аз съм взела правилното, супер аз гледах в Англия номерата . Благодаря ти   bouquet . Сега видях моята е най русата мацка  и си пише 03 на кутията..

Общи условия

Активация на акаунт