Отговори
# 30
  • Мнения: 6
Запис и от мен !
Креми , честито ! Да са ти живи и здрави , бързо възстановяване и много да те радват !!!

# 31
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет!  Hug

Смених заглавието, избрах най-краткото, за да се събере и пак трябваше да го префасонирам, но мисля, че добре се получи. Надявам се да ви хареса!

Снощи спах лошо, беше ми студено (ама кой да се сети да стане да си метне едно одеало) и едни сънища тежки-тежки сънувах, дето после като се събудиш от тях все едно те е блъснал влак.  Tired

Мисля след час да се разходя до пощата. Имам да пускам картички, ще проверя и дали не е дошло нещо за нас. Надявам се разходката малко да ме раздвижи и разсъни, много убито и заспало ми е.

# 32
  • Мнения: 781
Здравейте, момичета. Аз съм от юнските мами и сега видях, че и при вас младежите бързат да се повявят на бял свят. Моя малчуган се появи през Април -2,5 месеца преди термин. В момента е фурия и вкъщи не ни оставя да спим, така че пожелавам на майката на двамата хубавци много спокойствие и позитивно мислене. Всичко ще бъде наред и скоро ще се гушкат заедно вкъши. Малките човечета са адски борбени същества. На вас пожелавам лека бременност и прекасен финал   bouquet

# 33
  • Мнения: X
Запис и от мен  Peace
Креми, сподели как си, как са бебоците? Вярвам, че всичко с малките юнаци ще бъде наред Hug Hug

# 34
  • Сандански
  • Мнения: 9
Записвам се и аз. Креми и тук честито за мъниците, да са живи и здрави и много да ви радват  Hug  bouquet

# 35
  • Мнения: 3
Поздрав и от мен Креми!Да са ви честити бебчетата!Да са здрави,борбени,щастливи и тези прекрасни имена да им дават още повече сили!!!!

# 36
  • Монреал, Канада
  • Мнения: 43
Kremenka , честита ти двойна радост! Да са живи и здрави момченцата ти, да растат силни и да имат много късмет в живота  Hug И ти да се възстановяваш бързо и да се гушкате скоро.
П.С. Заглавието на темата е много хубаво

# 37
  • Мнения: 110
Да се запиша и аз в новата тема, във вторник съм на преглед и ще имам с какво да се отчета. Честито и от мен на Кремена, много да я радват малките бебчовци скоро да се прибират в къщи Simple Smile

# 38
  • Мнения: 209
Здравейте мамчета..  bouquet
Кремка , честита радост , пожелавам ти бързо въстановяване от раждането и дано всичко се развие добре за първите ни бебоци  bouquet живи и здрави да сте цялото семейство ..
Чудесно заглавие ...  bouquet

# 39
  • Мнения: 50
Здравейте,

Записвам се в темата по принадлежност. На 29г съм. От Варна. Очаквам първо бебе (мъжко), живот и здраве, на 19.09.

Решила съм да раждам, надявам се нормално, в Майчин дом, въпреки че не се следя там. Остава да избера и лекар.

Поздравления за първите ни бебета! Дано са здрави и наваксат бързо кила и сантиметри!

# 40
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
mayshi, добре дошла сред нас!  Hug

Мен ми е кеф... Навлязох в трийсетака! Simple Smile Вече съм 30-та седмица. Малко остана - има-няма 10-12 седмици. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 97
Здравейте момичета,
колко е хубаво че от другият месец тези поздравления ще станат ежедневие Praynig
 Във връзка с магнезия  - от една седмица пия магнерот 3x2 и но шпа 3x1, но продължавам да имам контракции, а от няколко дни се будя с адска болка в пръсците  #Crazy Това доколкото четох е признак за дефицит на магнезии. Чудя се кога ще започне да ми действа магнерота newsm78

Вашите контракции горе долу колко на ден са ?? Много ме притесняват, ако лежа по цял ден са по 10 на ден, но ако изляза и се возя в кола са постоянно и през ноща също доста начесто ми се появяват.
Моля се да изкарам още 6 седмици поне( като се има предвит че вървим 2-3 седмици напред)

# 42
  • Мнения: 1 687
янчето, и аз съм вчера бях цял ден с контракции. като лежа бяха по 20-ина на ден, а стана ли, едно че са на всяко изправяне и второ, че ако съм в кола са през 5-10 минути, което е много. ходих и на лекар. каза да лежа, да не ставам и да си пия магнерота. ще стискаме кълки още поне месец, после ще го мислим Simple Smile

# 43
  • Монреал, Канада
  • Мнения: 43
Qncheto, това с крампите е много неприятно. Мислех, че ще ми се разминат, но от няколко дена започнаха и при мен. На всичкото отгоре веднъж като се схване и после ти стои напрегнат мускула през целия ден. Аз също имам контракции, понякога са по 4-5 на ден, а понякога на всеки час, а дори и по-малко (през 20 мин.). От това, което чета гледам че в България изписват магнезий за тази цел. Аз обаче съм в Канада и тук като ги питах за контракциите дали магнезия не ми е нисък, та за това ги получавам и те ми казват, че не било доказано  Confused Нищо не искат да ми дават, да съм пиела много течности (според тях от топлото време и обезводняване можело да се предизвикат), да си почивам повече (а аз това правя) и май това е. Все пак ме погледнаха на видеозон и измериха 3.3 см дължина на шийката. Само да кажа, че пия и витамини и храната си подбирам и въпреки това се появяват тези неразположения. За сметка на това бебка е много активна, което е добре. Ще устискаме още малко Simple Smile

# 44
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
да съм пиела много течности (според тях от топлото време и обезводняване можело да се предизвикат)

Всъщност наиситна могат от обезводняване да се получат.  Rolling Eyes На първа страница има статия по въпроса. Peace

Имам си и аз от известно време контракции, но не съм ги броила по колко са на ден. Не са болезнени и регулярни, та няма какво да ги мисля. Случва се понякога и на всяко ставане от стол-легло-диван да ме стегне.
Виж, мускулите на корема ужасно ме болят, когато походя изглежда доста се напрагят. Правя разни упражнения за отпускане и боуен процедури, има ефект, но пак си е болезнено на моменти.  Rolling Eyes Почти на 100% съм сигурна, че ме боли заради слабия гръб. Правя упражнения, стойката ми е добра, ама малко след дъжд качулка. Трябваше тия неща да започна да ги правя откакто осъзнах проблема, а не като забременях.

Общи условия

Активация на акаунт