Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 516
  • 725
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 201
Танева - добре дошла....най-после се завърнахте.
Силви - ако детето е признато от баща му, имаш-нямаш брак се гледат и неговите данъци... В Пловдив гледат за миналата година, защото и ние не сме плащали нищо за тази, а записах Ники.
Фейти - аз яко съм набрала на тая цялата система и скоро време ще избухна.
Класирането, на което приеха Ники беше на 28-ми юли, вече е септември, а още не мога да го оставям по цял ден....
Ако когато носиш бележките е диркторката просто поговори по-настоятелно и с нея....

# 511
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Благодаря пристигнахме си от морето в четвъртък вечерта,но в Неделя ходихме на пикник на хижа Здравец и си направихме страхотна разходка в гората по пътя между хижата и Бяла черква.Изкарахме си страхотно и на морето също,макар че първите 2 дни си мислех че искам да се връщам и няма да издържа на инатите и тръшкането на Ива-Мария.Още първия ден че не и дадох ключа да отключи квартирата,легна на пода по очи с циврене и се напика от инат.Дигнахме 13 стаи на балон,щото и аз не издържах и я нашляпах по дупето та поне да знам за какво реве.То беше инатене пред всяка сергия,пред всяка количка с монети и всяка пързалка и катерушка.Първия ден я беше страх от водата,ама какво ли ми трябваше на мен да я карам да влиза и като надухме поясите и лодката на втория ден и до края все за водата мрънкаше и добре че изпитва ужас като и гъбясат ръцете и краката,та да успявам да я изкарвам от там.Да легне на хавлия не се случи.Да седне за повече от 3 минути на стол докато се храним също не се случи,но пък така спестихме малко пари от скъпите заведения.За капак сутринта още в 9,30 като си тръгвахме за Пловдив,свекърва ми се обади,че нямаме ток.Оказа се че ММ се улисал и забравил да го плати предишния месец и те ни го изключили.Бяхме планирали голяма разходка в Созопол и Бургас,но ги прескочихме.
Лина то в Бургас да се чудиш къде да спреш,като всичко ви е синя зона,а повечето улици са ви еднопосочни по центъра.Ходихме до една огромна църква да сложим печати в туристическите книжки на децата,но се оказа че е затворена за ремонт,и не можахме.По обед свеки се обади че ни е платила тока и са го пуснали и решихме да се отбием в Стара Загора да разгледаме Зоологическата градина.Мишо вече го бяхме водели,но Ива-Мария я водим за първи път и беше много впечатлена от животните.Надявам се догодина да е вече по послушна и да си изкараме още по хубава почивка.Когато мога ще кача снимки.

# 512
  • Мнения: 294
Ето ме и мен набързо  Heart Eyes

Майчинство ще има утре  Heart Eyes така пише в справката  Grinning  Трябва и другия месец да взема , щото Тони е на 3.10. роден , та ще се опарича един месец повече от вас  Heart EyesАз чета една книга и време за тук хич нямам  Grinning И да се оплача - онзи ден си изпуснах телефона в тоалетната на работа и сега не иска да се включи  Cry ще го нося утре на един познат , ама ако не стане ще трябва нов да взимам , а сега толкова разходи ме чакат  ooooh! и ММ и двете деца имат РД  и баткото тръгва на училище и пак ще трябват учебници , пък и дрехи нямат и двамата  Whistling

Зори ти не го ли оставя вече Ники да спи на яслата  Rolling Eyes Не го взимай пак на обяд, ще свикне така, ти ако чакаш  съвсем да спре да плаче , не се знае до кога ще откара . Не ги слушай лелите, може и да лъжат, че не им се занимава и гледат да имат по-малко деца .

За дрехите - и от Асда и от Джордж съм взимала кофти дрехи , сега основно купувам на Тони от H&M и от LCWaikiki не са много скъпи дрехите и съм доволна пък и мога да си ги меря и връщам ако искам и ми е по-лесно така . Скоро не съм поръчвала дрехи . На Тони слиповете са от Джъмбо за по 2лв. и съм супер доволна  Heart Eyes

# 513
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Нубче,тъкмо щях да питам за теб и ти се разписа.
Зори,на мен днеска майки,който са си пуснали децата ме предупредиха да им кажа,че съм в отпуска най-много 2 седмици,защото иначе се обаждали нарочно,че плаче или,че е болно и повръща,а те ги тъпкали зорлем,че да са по малко.
За майчинството-и аз сега видях,че пише,че утре ще има и дано,че съм със 7.00 лева останала.
Танева,чудесна почивка сте си изкарали.

# 514
  • Мнения: 175
Танева, зор сте видяли...да видим нас какво ни чака...
Нуб, кофти за телефона! Аз не знам дали ви казах, моя го изпрах в пералнята още докато бяхме в Англия и  ММ ми даде неговия  Като идвах насам , който преди 2 седмици го изпуснах и му напуках екрана   Mr. Green
За дрехите  на Емма не мислих,  че е важно да споделям от къде са.......но може и това да е причината да нямам изцепки Некст, Мадъркеар H&M  много рядко да взема нещо за нея от  Асда или Теско,  защото цената е малко по скъпа  от другите магази  но качеството ми харесва много повече. За мен вече е сбирнщайн   Mr. Green Взимам от всякъде всичко  Mr. Green Laughing Grinning

# 515
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Честит рожден ден на Али на мама Стаси.Да е жива и здрава и много да ги радва.
Ние сме станали от 7.00 часа и след малко излизаме,че в нас едвам го търпя вече.Само се чуди каква беля да измисли и да направи и от сутринта съм му набрала.Още в 8.00 часа ми идеше да крещя и да го отупам,ама му се размина.

# 516
# 517
  • Мнения: 224
Данаека , благодаря, трогната съм  Hug
Почерпете се, който с кавото пожелае  Hug Голямото момиче днес става на 2  Heart Eyes
Не съм писала отдавна, но не мога да седна за по-дълго от 2 минуити на компютъра... Малката е без памперс освен за нощния сън 1 седмица, казваше си всичко беше наред, докато не тръгна на ясла вчера  Mr. Green Бях сложила 4 чифта гащи, 5 клина и 1 пижама... всичко беше оакала и напикала  Mr. Green Не им говори на лелките и тихомълком върши всичко в гащите. После в нас си носеше гърнето, казваше си АКИ и пишкаше... ама  Mr. Green Ще свикне и ще почне и там да си казва  Heart Eyes
Това е от мен за сега, ставам аз да върша разни задачки и да украсявам къщата за ученичката  Heart Eyes

# 518
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Честит 2-ри рожден ден на Александра на мама Стаси newsm59
Да расте все така прекрасно и усмихнато момиченце,лъчезарно и оперено.Снимките в албумчето са и страхотни и как само позира.
Да Честитя и 2-я рожден ден и на Михаил на мама Зайка  nbirthday на патерица.И той да е много здрав и да сте много щастливи във Австрия,защото всичко в този живот го правим за да подсигурим децата си.
Стефи радвам се и за вас,че всички сте добре и на децата им харесва и се адаптират бързо.
Честити зъбки на всички дечица Хриси,Маги и други че много сте писали.Ние сме още с 11 зъба.Отдоло още и липсва един резец и кога мислят да излизат и аз не знам,ще се влачим до училището с тия зъби. Joy Joy Joy
Ева за обеците не мога да помогна,защото ние сме още с медицинските и досега не съм ги мазала с нищо,само веднъж и беше хванала коричка отзад на обецата,но почистих със спирт и повече не се е налагало.А за памперса не се отчайвай има деца които по бавно свикват.Като нашата,и аз понякога се отчайвам,но все ще се види края.Вече трети месец сме без памперс и все още през ден - два има аварии,както и на обед докато спи.А през нощта си пикае в памперса на воля.Благородно завиждам на Ън и Тета,че Маги и Гери толкова бързо свикнаха и го махнаха изцяло.Но все ще огрее слънце и на нашата улица.  Nature Sunny  Nature Partly Sunny

# 519
  • Мнения: 369
taneva73 Много ти благодаря!  Hug Hug

Стаско е тук честит рожден ден на Али!!  Heart Eyes Heart Eyes

# 520
  • Мнения: 201
Честит рожден ден на красивата принцеса Али, да расте здраво и щастливо дете!!!!!
Честит рожден ден на патерици и на Мишко на Мама Зайка - да е здрав и палав и му пожелавам една сестричка..

# 521
  • Мнения: 2 802
ЧРД на малката пораснала Алекс  Hug Да е все така усмихната и да боледува по-малко  Wink Hug
ЧРД на патерици и на вчерашните ни рожденници, да са ни живи и здрави и все така красиви  Hug

Нашия ... или по-скоро РД на малкия ще го правим на село в голяма компания, както се очертава  Crazy Там място има бол и наем няма да плащам  Joy Кофти е придвижването, но отсъствия не искам  Naughty Mr. Green Днес му взех две долници на анцунг и една блузка, както и едни евтини маратонки /10 лв  Crazy/ за село или пред блока, че няма нищо затворено  ooooh! Това ще е от нас за РД тази година  Mr. Green

Нубче ... не се оплаквай сега, ти нали голяма заплата взимаш  Joy Hug
Танева .. добре дошла  Hug

# 522
  • Мнения: 184
И тук честит празник на Али и мама Стаси   bouquet Присъединявам се към пожеланията за здраве и щастливо детство  Heart Eyes
На Хриси подаръка май ще е нова седалка за колата  Mr. Green Купихме и една тук, но не е подходяща за нея и гледаме да не я возим много. Тук законите са  ooooh! и ако искаме някъде да идем с нея, трябва да е с автобуса или рискуваме голяма глоба.
Сега ви пожелавам хубав ден, а на мен приятна работа  Twisted Evil bowuu

# 523
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Фейт,оо,утре и Плами е рожденик.Приготви ли се вече?
За рд-като не искаш отсъствия им наеми автобус и всички ще дойдат.
Ние последно решихме пак да събираме парички като миналата година и майката да му си купи това,от което има нужда.Аз мисля да му взема някаква играчка и горнище на анцунг,а другите по нататък,че ще му трябва яке за зимата,че миналогодишното му е малко.
Фейт,аз да ти кажа взех такива евтини маратонки и съм доволна.Дори с тях ще ходи и на яслата,че други не ми се купуват.

# 524
  • Мнения: 32
Здравейте мили мами!
Не се включваме често,защото или няма нищо ново при нас или все се случват разни непредвидени неща.
Ходихме на море с дребното и ни се искаше на 2ят ден да се прибираме.Докато се адаптираме беше един малък ад Sad
Върнахме се и естествено Алекс с бронхит от хубавият ветровит последен плаж,който направихме SadНо се надявам скоро да се оправим и всичко да си дойде на мястото.Искаше ми се до 15-ти да нашравим и кръщенето му,но засега и то се отлага.В голяма чуденка сме дали да предприемем едно пътуване но Венеция, Верона,Милано с кола,но след последното по-дълго пътуване сериозно се замисляме дали да се захванем.Ходи ни се много,но май ще се наложи да обмислим ната отново.
Със махането на памперса сме доникъдевсе не остава време да го свалим и започнем приучаване към гърне и тоалетна чинияНадявам се да стане сравнително бързокогато се захванем,само да оздравее юнакът.
С детските градини сме доникъденяма дори ножен шанс да ни приематИ тъй като ми изтече и 2-та платена година майчинствоси пуснах 6-те месеца от третата неплатена SadНезнам докъде ще я докараме така ама...
Честит рожден ден на всички малки рожденнициДа са много здрави и безгрижниМного щастливо и усмихнато детство им желаем.
Друго не се сещам засегазатова лека и спокойна вечер на всички.

Общи условия

Активация на акаунт