Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 545
  • 725
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 201
Фейт, ти ако искаш си замеси питка, сладка..солнена каквато искаш....ама много много на тия работи...
Защо чак на спешното сте ходили, висока Т ли вдигна?
Може да не си ти заразила Пламен, имало някакъв вирус с Т и червено гърло. Ники в петък вдигна Т и 2-3 дни бяхме на Нурофен, витамин С и Инфлуцид и май ни се размина ходенето при педи..само й звъннах да видим дали съм предприела правилните мерки.
Трябва ви нещо засилващо имунитета на вас.

# 106
  • Мнения: 2 802
Защо чак на спешното сте ходили, висока Т ли вдигна?
Може да не си ти заразила Пламен, имало някакъв вирус с Т и червено гърло. Ники в петък вдигна Т и 2-3 дни бяхме на Нурофен, витамин С и Инфлуцид и май ни се размина ходенето при педи..само й звъннах да видим дали съм предприела правилните мерки.
Трябва ви нещо засилващо имунитета на вас.

Ми не знам вече и аз. Имам чувството, че само си предаваме бацилите  Tired В петък беше отпаднал, нямаше апетит няколко дена и някак си успях да му видя гърлото вечерта и ми се стори, че е зачервено. Вдигна ми и малко Т /37,8/ и му дадох Панадол, че нали го дават за зъби, Т и т.н и му спадна. В събота сутринта пак беше крив и отпаднал и го заведох в Пловдивмед и докторицата видя, че е с зачервено гърло, което каза, че може да овладеем и му изписа Изорекс и вит. С, но за случай всеки изписа и АБ Зинат, който да дам ако вдигне по-висока Т, но за сега не съм го купувала. Утре ще го заведа при педи да го види и тя и определено като се оправи ще искам да даде направление за натривка  Crossing Arms
Аз утре също съм при док за натривка и се надявам до сряда да излязат резултатите и да видим дали съм по-добре  Praynig Баси ... цяла зима не сме боледували, а тези месеци се скъсахме  ooooh!

Хубава неделя на всички  Heart Eyes

# 107
  • shumen
  • Мнения: 18 076
Фейт,аз също като Зори много не вярвам на тези неща.Дано го приемат Плами на ясла и да свикне бързо.
Зори,дано да е добре Ники.
Дени от тази нощ киха и е с хрема,но без Т и снощи почти не сме спали,че на всеки час се буди с рев.Веднага му сложих капки Виброцил и Стеримар и дано да го пресека.Довечера ще му забъркам мас и сода и мисля да му намажа ходилата.
П.С.Стиснете по едни палци за мен,че утре ще ходя да подавам документи за работа на едно място.

# 108
  • Мнения: 201
Последния път педи не беше очарована, че не съм й звъннала преди това, а директно съм отишла в Пловдивмед. Каза, че доста започнало да се злоупотребява, а и имало майки, които казвали, че тя е педито, пък после се оказва, че при нея няма такова дете.
Данаека стискам палци!

# 109
  • shumen
  • Мнения: 18 076
Зори,благодаря.Само се моля,ако стане Дени да е здрав и да свикне бързо с яслата.Ооф,сега спи уж,ама пак се пробужда и плаче и утре ще сме при педи ми се струва.

# 110
  • Мнения: 478
Данаека,стиснати палци и от мен,успех,дано нещата се наредят както искаш!

И най-накрая да се похваля,официалноооо Mr. Green, Маги е без памперс,казва си за всичко,престраших се и го махнах,иначе само вкъщи я държах ,но вече и навън постоянно,дори днес баща им ги изведе и малко се притеснявах,но тя му казала и той я изпишкал.Е лъже пак отвреме навреме,клечим си по тревата,ама това е нищо вече Grinning

Фейт,не знам за тази питка,но определено знам,че повярваш ли в нещо,то се случва,така че омеси една,и знай че е за здраве,отсега нататък никакви болести! Hug

# 111
  • Мнения: 2 802
Последния път педи не беше очарована, че не съм й звъннала преди това, а директно съм отишла в Пловдивмед. Каза, че доста започнало да се злоупотребява, а и имало майки, които казвали, че тя е педито, пък после се оказва, че при нея няма такова дете.
Данаека стискам палци!

Да .. и на мен ми го каза това, за това последните пъти си плащам и хич не ми пука за нейните направления. Сега ми предложиха да дам пари и утре евентуално да я питам за направление и щели да ми върнат парите ... но ще видя дали ще се занимавам с това, че ми е доста натоварен ден  Whistling
А как е Ники днеска?

Данаека, палци и успех  Heart Eyes

Брава на Маги за пампито  Heart Eyes и аз в началото много се страхувах да го изведа навънка без памперс, но бързо свикнах  Mr. Green Само се притеснявам когато се возим с колата да не се изтърве, но пък вчера очудващо си каза, че има пиш два пъти и ММ спира веднагически колата  Joy

# 112
  • Мнения: 201
Ники днес е пушка, все едно нищо...
Според мен беше или някой кътник или гърлото, но го хванах много навреме.
В петък още преди да тръгнем от парка ми направи впечатление, че очите му плуват, пипнах го стори ми се топъл. Веднага се прибрах - 38,5. Дадох Нурофен, витамин С и Инфлуцид. Вечерта пак вдигна толкова, звъннах й на докторката. каза да продължавам по същия начин и ако има нещо да се чуем. Вчера цял ден нямаше Т, но аз си му дадох пак 3 пъти Нурофен/Панадол
Днес нищо му няма...

# 113
  • shumen
  • Мнения: 18 076
Момичета,благодаря Ви за палците.Утре като мине всичко ще пиша какво е станало.
Ън,браво на Маги за памперса.
Фейт,аз също се притеснявам да не се изпусне на столчето в колата,но засега е нямало проблем.
Дени следобяд ми вдигна и Т и ходихме до спешното.Гърдите са чисти,но е с много зачервено гърло,хрема и киха.Изписаха ни Виброцил,Стеримар,Витамин С-ампули,Сумамед за 5 дни на 24 часа и за Т да редуваме Панадол и Нурофен.Незнам обаче дали,защото го боли гърлото тази вечер едва му ги дадох,че не искаше да ги пие.Искам и да питам някои от вас сумамед давали ли са и толкова гъст ли става като се направи както пише на листовката,че моя стана така и поне за него си мисля,че затова не искаше да го пие?

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 7 331
И Цвети е с Т. Снощи към 1 часа ме събуди и беше като печка през зимата,беше напълнила и памперса. Цял ден е една отпаднала, не иска да върви,а само да я нося или в количката. Сега пак има-37.5. Дано е зъб. Давам и панадол и витамин Ц

Измислих си тоалета за сватбата. От магазин за втора употреба си взех черна,права рокля за 3.70 лв. Ще си купя и някакво интересно цветно бижу и съм готова. Имам бели и бежови обувки,но не съм решила с кои да съм.

# 115
  • Мнения: 2 802
Малее, ужас ... какво става пак с тези вируси  Tired Всички болни да се оправят  Praynig
И ние днес минахме през педи, все още е с червено гърло и продължаваме сиропа. За сега никакви АБ. Казах и и за моите проблеми и най-вероятно ще го пратим и него на УНГ. Не е вдигал Т от вчера, но кривотията си я има още, както и това, че няма апетит.


Стеф ... гостите вече са пристигнали предполагам ... да ги нагушкаш всичките и най-накрая да се успокоиш и да продължавате смело напред в начинанията  Hug

Измислих си тоалета за сватбата. От магазин за втора употреба си взех черна,права рокля за 3.70 лв. Ще си купя и някакво интересно цветно бижу и съм готова. Имам бели и бежови обувки,но не съм решила с кои да съм.

Браво на теб ... и аз обичам така да пазаря за без пари  Mr. Green
За обувките зависи какво бижу ще сложиш според мен  Heart Eyes

Данаека... не съм давала Сумамед и не знам как трябва да стане консистенцията, но ако си го направила както пише, значи така трябва да е  Crazy

# 116
  • shumen
  • Мнения: 18 076
Лина,браво на теб.Аз също обичам да пазаря така бързо и евтинко.Днеска обаче понеже бяхме с ММ и малчо по задачки и не ми се отвори парашута,защото нашия тати не обича да ходи по магазините.Ако бях сама щях да съм навзела сигурно доста неща.
Иначе водихме Дени и при педи,но и тя каза,че гърлото му е червено много.Да продължаваме така и в четвъртък при нея отново да го види пак и тогава ще минем и ДК,че на 1,9 не съм го водила.Днеска и той не е вдигал Т засега,но като стане ще видим,че вчера тогава ми вдигна и снощи пак.
Фейт,така както пише го направих,но стана ужасно гъст и ми се струва малко за 5 дни.Ще видим довечера как ще го излъжа да го пие.С другите сега на обяд нямах проблем,а снощи рева като магаре и не искаше да ги пие и тях.
П.С.Ходихме и занесох и документите за работа и сега ще чакаме до 28.07.да видим дали ще ме извикат за интервю.

# 117
  • Мнения: 217
 Hug
И аз махнах памперса, резултата е накани гащи и понякога се напишва. Навън се стиска и не иска да поливаме нито дървета, нито тревички, нито мравки  #Crazy Ако се случи да не успеем да се приберем да пиша в нас, пуска малко и се стиска. Миналата седмица се напика пред входа и как рева милото  ooooh!, че се е изтървало  newsm78 Гърнето го държа до входната врата, с влизането и направо на него.  ММ и той се опитва да му обясни, навън как да пиша, не и не...голямо магаре е моят Пламен. някой с такъв проблем? Вкъщи в повечето случаи ме търси мен с поглед, после гърнето и си стиска ч...та, чакайки да го сложа. Но навън тича и само се стиска за атрибута  newsm78 Акото, къде го хващаме, къде не....Лудницата е пълна. Но няма да се отказваме, след като започна сам да се усеща и да ме търси (нищо, че не говори), ще продължаваме, днес е 6-ти ден без памперс.
Днес водих Пламката на детски кардиолог (заради вродения шум на сърцето), още има 3-4 мм. дупчица, която трябва да се затвори  Crossing Arms Сложих му памперс гащи, че не знаех колко ще се наложи да чакаме и дали ще устиска, а първо и за ДК ходихме.
Лина, браво за находката  newsm10
Данаека, успех с работата  Praynig
Фейт, меси питка и сама си я наречи за здраве, ако така ти е на душа  Hug Да се оправя адашчето бързо  Praynig
Рошли, задействай си нещата и пускай документи на Дарка за ясла, че ако имаш по- малък номер, имаш шанс да я вземат на ясла. Аз се надявам сега на това класиране да ни приемат (има обявени доста места за ясли), че сме с много малък номер (пуснах документите, когато Пламен беше на 3 месеца). Най- добре иди до някоя близка до вас ясла и ги помоли да ти обяснят как да процедираш с адреса.

Последна редакция: пн, 14 юли 2014, 16:20 от pocoloco1

# 118
  • Мнения: 201
Данаека - аз съм давала от този антибиотик. Беше миналата година и предполагам дозата е била по-малка, от колкото са ти изписали сега. Едвам ми стигна една опаковка за 5 дни. Напълно възножно е да не ти стигне и да се наложи да си купиш втора опаковка.

# 119
  • shumen
  • Мнения: 18 076
Поколоко,Дени също не иска да пишка навън и се стиска и аз също говоря като ТМ,ама не и не.Незнам дали някога ще се престраши да пишка навън въобще.В началото и той ми се напишкваше така пред входа и плачеше,но отскоро се прибираме без аварии.
Зори,АБ му е изписан по 3,5 мл.за 5 дни на 24 часа,но аз като гледам май ще има за утре и вдругиден най-много.Дано да стигне,че за още един ден само не ми се дават още 17 лева.Тази вечер иначе с пиенето нямахме проблем-изпи си го,че и на зайо и мечо дава после и се посмяхме с ММ.Снощи явно,защото не му е било добре е била цялата истерия.Днеска Т не ми е вдигал и мисля утре,ако няма поне Панадола и Нурофена да спра.

Общи условия

Активация на акаунт