Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 172
  • 725
  •   1
Отговори
# 525
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Мобси,да оздравява скоро Алекс и повече никакви болести.
Фейт,утре вечер драсни два реда как е минал рд на Плами.
Аз да ви питам-дали е вярно,че преди детето да е направило две годинки неможе да се даде пакет изследвания за ясла от педи,че тази вечер чух от майки да казват,че не можело.
Днеска се оказа,че едно от приятелчета на Дени ще тръгва и то от 15.09.и дано да не плачат като са двамата заедно.Днеска говорихме с една мама и каза,че при нас на обяд им давали супа,основно и десерт на веднъж,но на мен ми се вижда много това.Мисля да ги предупредя,че моето не може да го изяде и да не го назорват,защото имало дечица,който им давали всичко и после се обаждали,че им е лошо и повръщат.Според вас това ядене не им ли е много?

# 526
  • Мнения: 122
 newsm59 на Али и Мишо! Много здраве , щастие  и късмет в живота им желая, и да имат едно истинско прекрасно и вълшебно детство! ЧРД и на останлите ни рожденници, които съм пропуснала тези дни! Пожеланията се отнасят и за тях  Wink
Мобси много гадно с тези болести, бързо оздравяване!
Лина вие как сте?
Танева наистина Гергана много бързо се отучи от памперса. Пожелавам ти  в най-скоро време и Ива -Мария  да спре с авариите и да успеете да го махнете изцяло пампиту.
Данаека еха супа, обяд и десерт. Така трябва да е  на един път, само че като количество не е много. Преди години като нямаше пари в ДГ децата минаваха без плод на обяд. Аз като знам моята колко яде най-много да изяде десерта и това ще да е . Не знам вашите деца как са , но моята в момента не изяжда повече от филия и половина хляб за целия ден. Не признава нито супи, нито десерти ,нито плодове. На нищо не се спуска само купувам и хвърлям вече сериозно ми писна с тези фасони и днес дори си позволих заради храната да я нашляпам. Надявам се нервите да ми издържат до октомври и като почне на ясла нещата да се подобрят след като види останалите си връстници как хапват.

# 527
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Честит рожден ден на Плами на Фейт и всички останали рожденници днес.Да са живи и здрави и много да ги радват.
Тета,Дени също няма да може да изяде всичко това,защото той сега яде основното и някакъв плод,но когато той си иска.Има дни не иска нищо почти и аз не назорвам.За яденето-и аз мисля,че в яслата покрай децата ще започне да яде,но да видим.
Танева,Дени тази сутрин също имаше авария,но аз съм си виновна.Детето каза,че му се ака,ама аз бях на мивката и докато се оправя и му смъкна гащите беше е свършил вече.

# 528
  • Мнения: 478
Честит рожден ден на рождениците на патерици, да са живи и здрави и да имат прекрасно детство  Tada
Честит рожден ден и на Пламен на Фейт и той да е жив и здрав и да не се разболява повече Hug
И сега да започна да се оплаквам, оказа се че неможело тая година пак да запиша 2ри курс в университета и се наложи пак да прекъсна и ще се връщам догодина септември вече наистина да ходя на училище. Общо взето само дето се разкарах до Русе и правихме какви ли не схеми кой и как ще гледа децата. От друга страна догодина ще са по-големи и двамата и по-лесно ще се гледат и няма да трябват двама човека да ги гледат а и един ще стигне. Само не знам после как ще ми се получи да си намеря работа с две малки деца и ходене на училище ама то така или иначе аз пак нямаше да съм завършила когато ми свърши майчинството. Ще го мисля като ми се наложи да си търся работа Simple Smile Ако немога да си намеря ще взема да родя още едно и така цял живот в майчинство  Mr. Green
А като за финал да си похваля малкото момиче, което вече явно не е чак толкова малко. Вече пълзи и се изправя самичка, скоро ще вземе да проходи и вече няма да си имам бебе Cry Като знам че ми е за последно и ми е едно мъчно, а на Ивчо само му се радвах и се гордеех че може вече разни неща.

# 529
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Рошли,браво на Дарка.Вече е голямо момиче.
За ученето-е,защо да не може да запишеш сега,ами догодина.

# 530
  • Мнения: 2 802
Добро утро  Hug
Почерпете се виртуално за РД на моето момче, което вече става на 2 годинки .... кога мина времето, направо не знам  Crazy Да ми е жив и здрав най-вече и много да ме слушка  Mr. Green



Честит празник и на всички останали рожденици днеска  Hug

Мобси ... бързо оздравяване на малкия Hug

# 531
  • Мнения: 369
Фейтитуу честит рожден ден на Пламен! Да е все така енергичен и да има мноого късмет в живота!!  Пу пу!  Heart Eyes Heart Eyes

Честит рожден ден и на:

skoklinata и Никол  
Miii   и Владимир  
tanya_d и Мария
@1eks@ и Никола
mikata555 и Симона  
anataaa


Здраве и късмет на цялото семейство!

# 532
  • Мнения: 175

На Хриси подаръка май ще е нова седалка за колата  Mr. Green Купихме и една тук, но не е подходяща за нея и гледаме да не я возим много. Тук законите са  ooooh! и ако искаме някъде да идем с нея, трябва да е с автобуса или рискуваме голяма глоба.


Много са си наред законите!Има ги и си ги спазват. Става въпрост за безопастноста на дете, това може да и спаси живота! Ако нямате възможност за нова, купета втора употреба, но возене без седалка не е за подценяване. Hug
Честит празник и от мен на Али!  bouquet
Честито и на Пламен на Фейт!  bouquet
Мобси  Hug Бързо оздравяване!
Рошли браво Дария! Бързо растат децата като гъбки Grinning Аз се замислих за второ но нещо не ми стиска  Laughing

# 533
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Стефи,Ева е права за законите,че са си много в ред.Тука може всичко,ама там не.
Ева,хайде де,давай със второто.И аз искам вече,ама ще изчакам още малко Дени да порасне и да се поокроти,че ми е много палав.

# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Ле ле каква буря беше тази нощ при нас,добре че най после спря да вали.
Фейт и като го ражда ли Пламен така валеше,но нека му върви на детето по вода.
Честит му 2-ри рожден ден  newsm59 Пожелавам му да закрепне и все по малко вече да боледува.Все така бързо да се учи и възприема новите неща и смело без рев да ходи с Ники заедно на ясла.Благодаря за поканата,ако имаме възможност ще ви уважим.Весел празник днес.
Данаека Ива-Мария никога до сега не се е нааквала в гащите,даже ще стане почти година от както не е акала и в памперс.За него винаги се стиска и казва.Казва си и за пикаенето,но понякога след като пусне малко кръгче на гащите започва да се стиска и казва "Аааааа" и лелките в яслата не знам дали ще я разбират.А докато спи през нощта не знам защо но още не може да се стиска.Пикае си на воля през нощта.
Мобси бързо оздравяване на Алекс.
Рошли честити нови умения на Дари,сигурно е станала много сладка и забавна.И аз одеве като гледах Ива-Мария как сладко спи и ми стана едно мъчно как бързо времето отлетя.Истината е че и на мен ми е за последно и чак не искам да я пускам на ясла а да си я гледам,но пък не искам да спирам развитието на детето,там ще се учи на много неща с връстниците си.
Отново се събуди напикана,вече започвам да се тревожа да не би да има някакъв физиологичен проблем за да не може да се стиска докато спи.
И само 5 минути след като я облякох си каза "Ааааааа",сложих я на кукото и се изходи по голяма в него.Няма да се отчайвам.........

Последна редакция: ср, 03 сеп 2014, 15:59 от taneva73

# 535
  • Мнения: 2 802
Ле ле каква буря беше тази нощ при нас,добре че най после спря да вали.
Фейт и като го ражда ли Пламен така валеше,но нека му върви на детето по вода.


 Mr. Green не валеше, толкова топло беше, че едвам стояхме в стаите в болницата.
Тази година определено нямаше лято  Crossing Arms Mr. Green

# 536
  • Мнения: 122
Фейт, честит ти рожденик  newsm38 baloni! Да е много здрав и да има прекрасно детство!
ЧРД и на останалите ни рожденици!
Относно законите - вчера имаше пуснат клип как бургазлия си вози децата в багажника  Cry
Браво на Дарка, пораснало момиче  Grinning

# 537
  • Мнения: 1 767
Честит рожден ден на малкия Пламен на мама Фейт! Да е жив и здрав, много щастлив и бързо да свикне на яслата. Честито и на всички останали малки рожденници тези дни!  bouquet

# 538
  • Мнения: 47
Фейт, честит рожденник и тук. Дано да сте имали весело парти  Tada

Маги разреди "авариите". Сега се случва на 3-4 дни веднъж да се напишка, а голямата нужда вече е само в гърнето, или навън  Flutter Но докато спи, все още е с памперс и винаги е пълен. Любимото й напоследък е да ме води в WC-тата из града. Ако седнем някъде, през пет минути  ми вика "има", естествено в повечето случаи лъже, но си и върши работата.

Живи и здрави от 23.09. тръгва на ясла, днес ходихме до там. Другата седмица ще правим изследванията.

# 539
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Фейт,кажи как изкарахте рд на Плами?Какви подаръци получи,че аз събирам идеи все още.
Танева,и Дени си казва,ама то тая сутрин нямаше кой да го чуе.Свеки пък незнам защо се прави,че не го чува и го оставя и да и е казал и направо откачам.Ами то детето няма как да стиска и да чака мене.В яслата и аз мисля,че няма да го разбират или по точно чуват,защото ще са много деца,но ще видим.
Чики,не е ли рано другата седмица за изследванията на Маги щом ще тръгва от 23.09.Кръвта и урината са валидни 7 дни,ако не знаеш.
Аз утре ще ходя за направление от личната и да видим дали и за кои изследвания ще ми даде.Другата седмица ще му ги направя и на 15.09.тръгва.
Поколоко,драсни два реда как е Плами?Свикна ли с яслата?

Общи условия

Активация на акаунт