Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 569
  • 725
  •   2
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 802

фейт на Пламен мотора е супер  Simple Smile много ми хареса , кажи от къде го взе и аз да взема на Тони  Heart Eyes

От Касида ... влез в сайта им и ще го видиш  Wink

ЧРД на Иво, да расте здрав и щастлив  Hug
ЧРД и на останалите празнуващи днес  Hug

С ММ окончателно се разделихме, след неколкократни шансове за подобрение от негова страна.

Съжалявам да го чуя ... но вие си знаете  Hug Успех с работата  Praynig

# 586
  • Мнения: 1 783
Честит рожден ден на рожденниците днес! Честит празник на всички!
Пецата,  и аз съжалявам за раздялата с мъжа ти. Но понякога е по-добре сама, отколкото с човек, който те напряга, изнервя и стресира / особенно ако и не помага/. Пожелавам ти бързо да си намериш работа, за да си по-спокойна. Бързо излекуване на болните дечица.

# 587
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Честит 2 - ри рожден ден на Ивайло на мама Велвиамо.   bigdance2
Да расте здраво и силно момче,умно и много да ви радва.
Пецата жалко че след толкова години сте се разделили,но и аз като Силви съм на мнение,че понякога е по добре самичка/независимо от трудностите/,защото вие може и да се търпите,но не винаги е по -добре за децата.Успех с намирането на работата,че сега ще е още по трудно,дано поне родителите ти имат възможност да те подкрепят и да ти помагат.

# 588
  • Мнения: 122
Честит рожден ден на Иво! Много да е здрав и много да ви радва!
Честит празник на всички!
Пеца понякога това е по-добрият вариант! Успех ти пожелавам с работата и дано наистина да имаш помощ от някъде.
Лина какво правиш? Как сте? Ще имаш ли време за среща преди рождения ден на Цвети?

# 589
  • shumen
  • Мнения: 18 130
Честит рожден ден на Иво и останалите рожденици.Да са живи и здрави и много да ви радват.
Пецата,наистина и аз мисля,че е по-добре сама,отколкото с мъж,който не помага.
Фейт,приятно изкарване на рд на Пламката утре на село.
Аз пък да се оплача,че аз сутринта бях с някакъв обрив по точно червени петна по цялото тяло и очите ми бяха подути много и се наложи да ходим до спешното.Там казаха,че е от храна и ми биха един урбазон и алергозан и ми изписаха Ксизал и диета-да ям само варени картофи и препечен хляб 2-3 дни.Интересното е,че снощи ядох само пържени картофи и пълнени чушки,а това чудо от какво се появи незнам.

# 590
  • Мнения: 294
Честит рожден ден на Теодор на мама Милена 87 и на Ивайло на мама velviamo newsm59 Да са живи и здрави , много щастливи и да имат едно прекрасно и безгрижно детство изпълнено с много игри   ura

Пецата съжалявам, че сте се разделили с твоя мъж, пожелавам ти от тук нататък да намериш щастието в живота и желаната работа  Hug
Иначе Антоан от вчера вече е добре, няма Т , нито сополи или кашлица, надявам се вече да е минал вируса  Praynig

# 591
  • shumen
  • Мнения: 18 130
Фейт,кажи как изкарахте днеска рд на Плами на село?Какви подаръци получи?
Нубче,дано Тони е добре вече и да не се разболява скоро.
Ооф,аз незнам това моето защо спря да яде.Както си ядеше всичко,сега от едно известно време не иска нищо почти по цял ден.Тази вечер хапна 2 лъжици картофи и повърна нарочно имам чувството.

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 449
beefeater на 10 в Сряда сме в Тракия.Имаме час за 16,15 при Недева,и ако си свободна да се видим с децата след това.Надявам се да не вали.
Фейт направила съм 57 снимки,но ще видя дали нещо няма да трия ако е размазано и ще ти ги пратя.На скайпа ми е по лесно но имам единствено на Зори.
Майка вчера имаше също рожден ден,та ние от сутринта до вечерта все на маса бяхме и страхотно си изкарахме деня.
Данаека рождения ден на Плами беше грандиозен.Фейт се беше приготвила от ранни зори,всичко на ниво.А къщата и двора им е страхотен,сега разбирам защо Плами е толкова щастлив там всяка Събота и Неделя.Всички деца се забавляваха и си изкараха страхотно,както и ние родителите.А подаръците на Плами бяха много и мотора е много як.Но нека Фейт ти разкаже за тях.
 

Последна редакция: пн, 08 сеп 2014, 10:10 от taneva73

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 449
 baloniДа честитя 2 - ри рожден ден на принцеса Емма на мама Ева bdbaloni
Да вие много здрава,усмихната и щастлива,спокойна и лъчезарна.Весело изкарване на рождения и ден в БГ.И ще чакаме снимки. photo

# 594
  • Мнения: 2 802
Фейт направила съм 57 снимки,но ще видя дали нещо няма да трия ако е размазано и ще ти ги пратя.На скайпа ми е по лесно но имам единствено на Зори.

Пусни ги на нея и после тя ще ми ги прати.
Нещо компа ми се скапва и може да забегна ако се наложи преинсталация  Confused
От вчера не ще да ми отваря Хром- а ... сега съм експлолъра, но нещо и той се бъгва

# 595
  • Мнения: 47
Момичета, откъде да си взема това стъкълце с лепенка, което е за чревните паразити - от аптека, или в лабораторията ще ми дадат?

# 596
  • Мнения: 224
Чики от аптеката го взимаш, а на него лепиш обикновено тикси Simple Smile Откъсваш парче тиксо, колкото стъклото, лепиш на дупето, ама хубаво да обхванеш дупчицата и лепиш на стъклото без да докосваш. Ако не се лъжа това се прави на немито дупе, за да се лепнат всички гадинки Simple Smile Не е гадно за детето, спокойно  Hug А за самото ако си продават отново кутийки с едни малки лъжички в аптеките Simple Smile

# 597
  • Мнения: 201
Чики, аз незнаех, че това се продава в аптеката. От лабораторията ми дадоха такова стъкло и даже там сестрата го лепна и тя си взе пробата.

# 598
  • Мнения: 478
Честит рожден ден на рождениците днес  Heart Eyes nbirthday
Видях няколко снимки от РД на Пламен във ФБ и аха да ревна, толкова мъчно ми стана за цялата комапния. Фейт браво много хубав РД сте спретнали, а двора на свекарите ти е направо страхотен, грехота ще е да не направите още някое друго внуче да му се радва  Wink

Почвам с оплакването(аз последно време само това правя) днес си водих цялото домочадие на лекар, че и дребната доволно се разкашля, а снощи за разкош вдигна температура. Като цяло и на двамата гърдите са чисти и гърлата леко червени на Дария повече и затова и заради температурата тя е на антибиотик. Естествено докторката много настояваше и на Иво да почна да давам, но аз стоически удържах и се разбрахме да му дам ако вдигне температура. На малката изписа и калциев глюконат, защото и растели зъбки и можело и от това да е кашлицата, ако не друго щяло да помогне за зъбките и за кашлицата.

# 599
  • Мнения: 437
Честит рожден ден на Емма, на мама Ева!
Много хубави дни взеха да се точат (не го мислете дъжда) - но с рождените дни на нашите деца, ми е едно хубаво и радостно.
И аз направих някаква уж подготовка за на малката празника. Ще видим как ще мине.


Бързо да се оправят всички!

Общи условия

Активация на акаунт