отоци и повишено кръвно

  • 2 002
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
здравейте мами, в 8 месец съм и вече имам отоци по глезените кръвното ми също се покачи на 120/80 и 130/90.Днес ми взеха кръвни изследвания и след обяд чакам резултатите,много съм притеснена за тези неща, а докторите само знаят да плашат с прееклампсия ,как ще избутам до средата на август не знам ,все по-трудно взе да стават нещата.Ако някоя мама е преминала през това да даде кураж ,съвсем се отчаях вече

# 1
  • Мнения: 768
120/80 не е високо кръвно. И отоци по краката имах и високо кръвно имах/ до 150/90/. Никога не съм имала белтък в урината. Отоците си бяха от тежестта и жегата. Спокойно, и да има нещо ще вземат мерки навреме. Успех!

# 2
  • UK
  • Мнения: 5 999
здравейте мами, в 8 месец съм и вече имам отоци по глезените кръвното ми също се покачи на 120/80 и 130/90.Днес ми взеха кръвни изследвания и след обяд чакам резултатите,много съм притеснена за тези неща, а докторите само знаят да плашат с прееклампсия ,как ще избутам до средата на август не знам ,все по-трудно взе да стават нещата.Ако някоя мама е преминала през това да даде кураж ,съвсем се отчаях вече

Някъде там , като месеци бях в това състояние и аз. Приеха ме в болница за наблюдение и лечение, преди това бях на Допегит и домашно лечение. Подобрение имаше временно при мен, но с изписването от болницата и преминаване към старото лечение отново се почви този проблем. Родих със спешно секцио (не заради кръвното, а поради спукване на единия мехур Crazy)в 36 седмица и 5 дни и кръвно 170/110 Rolling Eyes Белтъка и всички други изследвания си ми бяха в норма, дано и при теб са така Hug


Опитай се да запазиш спокойствие, че всичко се отразява  bouquet/color]

# 3
  • Мнения: 102
 Здравей,
С първата ми бременност имах огромни оттоци на глезените и кръвно стигащо до 140/90. Изследванията ми бяха добре нямах нито белтък нито албумин, но пиех Допегит,ходех на доплер и запис на тонове редовно и така износих до 39г.с. Родих бебе 3600 гр.
Отоците ми спаднаха  месец след раждането.
Следи кръвното,кръвотока и тоновете.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт