Отговори
# 15
  • Мнения: 399
Даааааа и при нас от 2-3 седмици е започнало едно тръшкане и едни писъци, рев без сълзи, започнал е да се мъчи да се налага. Ако се застоя повече време на компютъра и не му обърна внимание идва и ме хапе за крака(главата му е точно на тази височината). Плаче и крещи насила, защото иска да го кача на дивана, когато го кача, на момента започва да се хили, вдига ръчички да го носим като му омръзне да ходи и ако случайно не го вземеш пищи с цяло гърло, и още сумати такива примери. Според мен се усещат и то много добре Laughing.

# 16
  • Мнения: 5 370
Даааааа и при нас от 2-3 седмици е започнало едно тръшкане и едни писъци, рев без сълзи, започнал е да се мъчи да се налага. Ако се застоя повече време на компютъра и не му обърна внимание идва и ме хапе за крака(главата му е точно на тази височината). Плаче и крещи насила, защото иска да го кача на дивана, когато го кача, на момента започва да се хили, вдига ръчички да го носим като му омръзне да ходи и ако случайно не го вземеш пищи с цяло гърло, и още сумати такива примери. Според мен се усещат и то много добре Laughing.
Това последното описание ме успокои окончателно hahaha. Все едно, че говорим за един и същ синко. СИС, и ти си мартенска мама, нали?

# 17
  • Мнения: 399
Цитат
СИС, и ти си мартенска мама, нали?
Цитат
Да Laughing.

# 18
  • Мнения: 3 861
Eй, Сърдечко, нормално е това...И Калоян ми правеше подобни изпълнения. И по зле ще става....Сега истериите ви минават за 5 минути, а ние сме вече на половин час Close. КОгато нещо не му изнася ме рита, бута и пищи. Кошмарно е, но трябва повечко търпение. На мен не винаги ми стига обаче и като много пркали яде шамари по дупето...

# 19
  • София
  • Мнения: 6 182
Както казва мъжът ми в "училището за бебета ги учат на едни и същи маймунджулъци". Как пък вместо да се тръшкат, да хапят и да се опитват да бръкнат в контактите, не решиха да измият пода или да си забъркат кремче Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 392
Те още много по-рано се осьзнават Laughing
Моята още отсега проявява характер. LaughingГолям зор ще видя после ooooh!
Като нещо не и харесва,мьрмори и се кара като използва интонацията на големите ,така че не можеш да го сбьркаш с нещо друго.
Понякога като не и хареса кашата,ми бута паничката от рьката ,а льжичката така изхвьрчава от рьката ми ,че чак на другия краи на стаята отивам да я тьрся Embarassed А тя ми се хили...А ако не сьм разбрала отначало,че не и харесва,започва така да се дере,все едно нещо я боли Rolling Eyes Няма как да сбьркам признаците... Laughing

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ясно...значи повредата не е в нашия компютър. Но аз все таки смятам да поговоря и с педиатъра ни на предстоящата консултация.
Благодаря ви!  bouquet
и да споделиш после и с нас, какво те е консултирал, че на моменти съм подложена на як физически тормоз Crazy Crazy

# 22
  • Мнения: 5 370
Ясно...значи повредата не е в нашия компютър. Но аз все таки смятам да поговоря и с педиатъра ни на предстоящата консултация.
Благодаря ви!  bouquet
и да споделиш после и с нас, какво те е консултирал, че на моменти съм подложена на як физически тормоз Crazy Crazy
Непременно-нашият педиатър е небезизвестният във форумите д-р Ковачев. С него на последните консултации вече говорим не толкова за физическо развитие-щото то е ясно от пръв поглед-колкото за другите неща. Досега каквото е казал-е бил прав.!  bouquet
Ма жалко, че не мога да запомня всичко, а там не мога да записвам  Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт