Използване на възглавница-от кога?

  • 1 288
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
Аз ли съм единствената, на която детето й спи на възглавница от 1 месец Thinking
не си единствената,моята дъщеря спи на възглавница от 3-4 месечна.

# 16
  • Мнения: 7 430
Може би ще започна да му слагам, когато мине 2 годинки или започне да спи на едно място, а не да обикаля из цялата кошарка Mr. Green
Иначе никога не е спал на възглавница Peace

# 17
  • Мнения: 5 391
Аз съм му купила една за спане настрани, ама се чудя ще я ползвам ли изобщо, няма ли... newsm78
И аз съм взела такава, но предназначението й е да не се обръща докато спи, иначе на главичката не му е повдигнато.

# 18
  • Мнения: 6 039
Защо трябва да спи на възглавница? аз съм на 30години и досега спя без възглавница. Изобщо нямам нужда, защо едно дете да има???

# 19
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Руми спи на възглавница от началото,но тя е толкова тъничка,че все едно я няма.

# 20
  • Мнения: 237
На баткото сложих възглавница след 3 месец , но на малката все още не съм и докато спи в кошарката нямам и намерение да слагам Naughty

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 70
Ние сме на 7 месеца и никога не сме спали с възглавница. Не съм забелязала да му е неудобно, пък и той половината нощ прекарва в моето легло до цицата  Mr. Green
Смятам колкото се може повече да изкара без възглавница.

# 22
  • Мнения: 507
На каката и сложих възглавница на 2г.- много тъничка. Е все още не я използва по предназначение. С бебо също не бързам. Пък и аз самата предпочитам да спя без възглавница.

# 23
  • Мнения: 3 537
До 5 месечен преди да започне да се върти спеше с възглавничка,но от тогава до ден днешен е без.

# 24
  Ние си имаме 2 възглавници и ги ползвам да го повдигам при кърмене или като спи на една страна го подпирам  да не се обръща.Така че и от тях има полза  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 427
Не използваме възглавница!И скоро не смятам да слагам.

Общи условия

Активация на акаунт