Обезкосмяване интим

  • 105 097
  • 215
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 540
Аз разчитам на козметик за тая работа. Търпя на болка, ама нерви нямам самичка да се епилирам там #Crazy

# 196
  • Мнения: 7 640
Боже,само аз ли не съм ходила на козметик и не си правя кола-маска.аз ги подстригвам много късо с ножичка и пак се чувствам добре.Но сега започвам да се замислям дали не съм нещо в грешка,щом повечето се епилират.Човек се учи докато е жив!

зависи как лишчно ТИ и партньорът ти предпочитате, какво се тормозиш Simple Smile

# 197
  • Мнения: 492
Само аз ли съм такъв мазохист и действам с епилатора навсякъде и не бих казала, че ме боли много. newsm78
Не си само ти Wink
И аз бях така. Обаче явно имам доста нежна кожа на триъгълника - ако не успея с 1-2 минавания да обера всичко, а това поне за мен е мисия невъзможна, при следващите минавания кожата ми се протрива и пари от въртящите се дискове и започва да кърви. Та на козметик се чувствам ОК  Grinning

# 198
  • Мнения: 875
не можах да изчета всичките постинги и затова питам направо. може ли да ида на кола маска за интимни части като съм бременна в 8мия месец? има ли такива от вас, които са ходили и като бременни? през цялата си бременност действах с бръсначка, но ми става все по-трудно Simple Smile

# 199
  • Мнения: 2 125
не можах да изчета всичките постинги и затова питам направо. може ли да ида на кола маска за интимни части като съм бременна в 8мия месец? има ли такива от вас, които са ходили и като бременни? през цялата си бременност действах с бръсначка, но ми става все по-трудно Simple Smile

Естествено, че може. Малко по-чувствителна става кожата през бременноста, но не е болка за умиране. Седмица преди да родя трудно, но се разчекнах с/у козметичката.
Повече от 10 години съм благодарна на кола-маската Mr. Green

# 200
  • Мнения: 5 393
С епилатора мога да си мина само краката-всичко останало е за козметичката NaughtyЦялата процедура е за около 5-6 минути при мене-бързо и професионално. Peace

# 201
  • Мнения: 512
С епилатор. Боли, дума да не става, обаче колкото повече го правиш, толкова болката намалява. Освен това ефектът си струва - мъжът е доволен... Embarassed
За козметички време нямам и затова любимият ми закупи епилатор с приставка за интимните части - много добра работа върши, старият ми без тая приставка доста ме озорваше...
Оттогава и с подмишниците действам така, в началото издържах само на едната - и после почивка, на другия ден другата. Сега ги праскам наведнъж, не ме боли въобще  - и с интимните части беше така. Embarassed

# 202
  • Мнения: 3 268
Болка не търпя.Имам си Жилет.А и не мога да ги чакам да пораснат,за да станат за махане."Извинявай,ама сега ги пускам,че ще ходя на козметик"-така ли да кажа на мъжа си? Crazy

# 203
  • София
  • Мнения: 6 261
не можах да изчета всичките постинги и затова питам направо. може ли да ида на кола маска за интимни части като съм бременна в 8мия месец? има ли такива от вас, които са ходили и като бременни? през цялата си бременност действах с бръсначка, но ми става все по-трудно Simple Smile

Така, по принцип на курсовете за козметички им забраняват да работят бременни, защото при дърпането има риск от контракции - това го знам от моята, тя прави бременните на техен риск. В деветия месец обаче отидох, за да си спестя бръсненето. А иначе Мими Янкова от "Св. София" обясни на училището за бременни, че дори и тогава е абсолютно забранено поради повишения риск от инфекции.

# 204
  • Мнения: 8 917
Сама я върша тази работа Mr. Green

# 205
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Аз пьк си лягам гола пред козметичката.А и с каквато и дьлжина да са космите никога не са ме врьщали.
Ама на мен нокой не ми е казвал,че трябва да сьм с прашки.Тва с каква цел се прави? newsm78

И аз така, лягам като при гинеколога и козметичката работи, а аз лежа и срам, срам, срам, та за болката забравям  Mr. Green
Седмица преди да родя отидох на козметик и ме подготвиха за голямато събитие.

# 206
Аз всичко махам с пенсета..... ефекта е супер гладко и то за дълго време. Първоначално беше неприятно, но повярвайте ми - свиква се Simple Smile

# 207
  • Мнения: 1 813
Предната ми козметичка ме искаше с прашки,при тази сега ги събличам и тях.
Не съм си правила справки кога ме боли повече и по-малко,усещам разлика понякога,но мислех,че е от дължината на косъма или нещо такова  newsm78
Ще пробвам метода "след цикъл" .

# 208
  • Мнения: 91
Препоръчайте ми добра козметичка във Варна

# 209
  • Мнения: X
Аз всичко махам с пенсета..... ефекта е супер гладко и то за дълго време. Първоначално беше неприятно, но повярвайте ми - свиква се Simple Smile
#CrazyЛе-ле на всеки косъм "здравей'' ли правиш?
Ако е така "евала"за търпението  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт