Любители на Котки Тема 86

  • 32 099
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 331
Монки снощи и днес сутринта го чух да покашля лекичко. Още се чудя дали не си въобразявам. Казала съм на ММ да го наблюдава. А той е бесен, каза ,че ако  са го заразили ще ги вдигне във въздуха.
Като си го взимахме от клиниката след кастрацията имаше две кучета които кашляха.
Вчера сутринта имаше разтройство, беше  с консистенцията на пюре и обичайната миризма. Монк никога не е бил с разтройство, дори когато му давах дуфалак и рициново масло за да го разхлаби, не стана. Може от антибиотика да се е разстроил. От вчера не е ходил по голяма нужда. Разхлабването беше еднократно/ поне до сега/. Иначе яде ,спи както обикновено.
Дано не е заразен с нещо Confused
tartelette , бързо възстановяване на черната пантерка! Hug

# 676
  • Мнения: 1 883
Ами не знам. Сега говорих с ММ и каза ,че не го е чул да кашля. Яде, има апетит. Той се изкашля след като беше  пил вода, може да се е задавил. Знам ли го. Днес още не е ходил то тоалетна по голяма. Стриктно го наблюдаваме.

# 677
  • София
  • Мнения: 5 193
Момичета, в мола ми искат 71 лв за фурминатора.  Shocked В този сайт са доста по-евтини, да не са ментета?  newsm78 Някой пазарувал ли е от тук или знаете ли дали има ментета?  newsm78

# 678
  • София
  • Мнения: 13 149
Момичета, в мола ми искат 71 лв за фурминатора.  Shocked В този сайт са доста по-евтини, да не са ментета?  newsm78 Някой пазарувал ли е от тук или знаете ли дали има ментета?  newsm78


Не съм пазарувала от сайта, но фурминаторът изглежда истински. Купих оригинален за 42-43 лв от борсата в Хаджи Димитър и не мисля, че 45 лв е прекалено евтино, а нормално. Wink В мола пазаруват хора с по-високи доходи, а и магазините са с високи наеми.  Wink

# 679
  • София
  • Мнения: 5 193
  bouquet Мерси, поръчвам.

# 680
  • Мнения: 1 883

Поръча ли? ОТ сайта на д-р Стефанов ми излезе 49 лв. фурминатора.

# 681
  • София
  • Мнения: 5 193
Това онзи сайт, от където после трябва да вземеш от магазина ли е? Не са ми удобни магазините.  Rolling Eyes

# 682
  • Мнения: 1 883
Това онзи сайт, от където после трябва да вземеш от магазина ли е? Не са ми удобни магазините.  Rolling Eyes
Може и да не взимаш от магазина, но тогава не е такава цената. Ако поръчаш от сайта имаш 5 % отстъпка, ако вземеш от магазина още 7%.

# 683
  • Мнения: 622
Привет на всички лапички!  Hug
Преди 3 седмици приютихме едто това сладурче
Скрит текст:
http://s27.postimg.org/5onkx1xj7/55555.jpg
Дъщеря ми го кръсти Тоби. Ходихме на вет. обезпаразити го и според прегледа каза, че е на около 3-4 месеца. В началото явно се адаптираше и не искаше да яде. Сега обаче си хапва доволно за моя радост! Преди година загубихме едно писанче, мъжко. И него така прибрахме от улицата, беше ударено и без едно оченце Sad. Мина през мнго премеждия и след като го взехме и дали защото беше все болнав беше изключително кротичък и гальовен. Новия писан обаче е като хала  Crazy - все тича, играе, засилвасе, за да увисне на щорите, катери се по скриновете и събаря всичко, най-вече дистанционни  ooooh!. Днес обърнал кошчето с разни хартишки на дъщеря ми, и като посегна да го погаля скача грабва ръката ми и започва да хапе.. Нормално ли е да е толкова буен?
Имам 2 големи кучета, които го приемат добре, но той се хвърля да ги бие и сме го отделили на втория етаж.

# 684
  • София
  • Мнения: 4 714
Ура! Ура! Ура!!!  Party
Ще живеем още дълго и щастливо!
Мацци няма метастази и в белия дроб. Сърцето също е Ок.

Танче в ЦВК ме втрещиха като ми казаха :"Вие си стойте тук, в приемната, ние ще се оправим с котката." Аз:'Няма как да стане, то моето само на мен дава да го вадя от клетката. За снимка им слагат едни тежести отгоре, като предварително са овързали лапите със санпласт, който от своя страна е привързан към други тежести.(ако някой нещо разбра, да се обади Wink). Имат си и специално ледалце за котки. По време на експозицията си в "скритата" стая, така че няма облъчване. Hug

vela, наблюдавайте я. За всеки случай, отворете устата, за да видите дали е зачервено гърлото или дали не е налапало нещо.

Маша от долината, Laughing с малки котки е така. Като взехме Мацци ако имахме неблагоразумието  Laughing да излезем някъде след това нямаше нещо не пипнато в къщата.
И моята посягаше на кучетата. Как не я изядоха за здрасти, не знам. Wink

Последната играчка на Мацци: голям кашон+ стиропор за игра в центъра на хола Joy:
Скрит текст:

Скрит текст:

# 685
  • София
  • Мнения: 5 193
 Party Много се радвам за вас!  Hug

# 686
  • Мнения: 622
MayyaI  bouquet! Значи търпение се иска  Flutter

# 687
  • София
  • Мнения: 3 797
Страхотна новина, Мая Heart Eyes Не разбрах, доволна ли си от ЦВК? При всичи случаи, добрите новини са по - важни.
Пикси също обича да лежи в кашони, а Ели обича да ги къса със зъби и да плюе парчетата.  Crazy
Утре заминаваме на почивка за 17 дни. Ужасно ще ми липсват  Cry Ще идват хора да ги гледат 2 пъти на ден. Мисля, че това е най - доброто решение, поне са вкъщи. То, така или иначе няма да съм в страната, така че няма как да ги взема.
Исках и още нещо да кажа, ама забравих...

# 688
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Ура! Ура! Ура!!!  Party
Ще живеем още дълго и щастливо!
Мацци няма метастази и в белия дроб. Сърцето също е Ок.
С нетърпение очаквах тази новина! Hug

# 689
  • София
  • Мнения: 4 714
Party Много се радвам за вас!  Hug
Мерси, Кашмирче!!! Hug Вече и аз мисля за фурминатор, че за 3 пъти возене е колата цялата е в косми, а котка беше в клетка. newsm78 Laughing.Аз предпочитам да е от магазин.

MayyaI  bouquet! Значи търпение се иска  Flutter
Не знам дали търпение, е точната дума. Joy Свикване е по-точно. Laughing Беше ми надрала току-що купено кожено яке. Стоеше в гардероба. Как се е вмъкнала да го издере? Скачаше от висок на нисък шкаф и обратното. Елхата я буташе всека вечер, вази-също. Бях я кръстила котка-идиотка. Даже се обаждаше на "идиотка" hahaha И така 10-тина години. hahaha Сега пък рови в незасята саксия на
балкона. Мета всеки ден. Ама нали са ни любимци. Heart Eyes То си зависи от характера на животното. Аз с 40кг и нещо боксер не разбирах, че в къщи има куче, ама котка, няма калпазанщина дето да не е правила.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт