Любители на Котки Тема 86

  • 32 082
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 168
Здравейте! Страхотна е темата, от известно време ви чета и гледам сладурковците, и сега реших да се присъединя към вас. Hug
И в нашето семейство има котарак, след месец ще стане на 3 годинки.
Казва се Мики, преди почти 3 години дойде за няколко дни, уж на гости, но си остана при нас.
Страшно игрив, много, много приказлив. Laughing Лакомичък е, и е много послушен.
http://prikachi.com/images/273/6492273r.jpg
Ще се радвам да приемете малкия котаранчо при вас. Simple Smile

# 736
  • Мнения: 363
Мики е голям бонбон Heart Simple Smile Добре дошъл и на него и на теб Simple Smile

# 737
  • Мнения: X
Момичета, ако знаете някой, който си търси котенце, пишете ми. Hug

Бела е женска, на 2 месеца. Беличко котенце, синеоко, много сладко и добро. Намира се във Варна.


Бела намери своя дом!

# 738
  • Мнения: 3 331
klopi, как така пишка на вестник? Той не попива добре, после лапичките не са ли опишкани Shocked

Дано Бела да бъде най-щастливото котенце на света с новото си семейство!!! Бяла мишчица малка, дано се грижат добре за нея.

# 739
  • Мнения: 64
klopi, как така пишка на вестник? Той не попива добре, после лапичките не са ли опишкани Shocked

Дано Бела да бъде най-щастливото котенце на света с новото си семейство!!! Бяла мишчица малка, дано се грижат добре за нея.




Не, не го обясних май правилно, вестника е сложен до канала (само за да има какво да рови, за начало...абе явно там трие и лапичките, когато зарива) а след като се научат там си пишкат, директно вътре (на свекървата котката е така) и акат пак там или около него, лесно се почиства, и котьо не е опишкан (не знам как се случва) 

Дано Бела е много гледана и галкана от новите си стопани Simple Smile

# 740
  • Мнения: 3 331
Ооо, разбрах те сега, Клопи. Хубаво е направо там да си пишка наистина, а и пестите от тоалетна така Laughing

# 741
  • София
  • Мнения: 13 131
Заповядайте в новата тема. Напомням, че записването става със снимка.  Grinning

Ако желаете да добавя коте или ветеринар, от който сте доволни в списъка на първи пост - пишете ми лично съобщение.

Общи условия

Активация на акаунт