Любители на Котки Тема 86

  • 32 098
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 331
А пък нашия Мариан изяде 5 лева, ако продължава така няма да можем да го изхраним Simple Smile
Joy

# 706
  • Мнения: 678
Здравейте, от днес сме котешко семейство  Hug
Нашето котенце се казва Максимус, или Макс Simple Smile На почти 4 месеца късокосместо британче, мъжко. Научено е да ходи в тоалетната си, което ни зарадва, и даже в новия си дом не се обърка. Много е игрив, малко драска лекичко, естествено повече харесва мебелите от дръскалката си   hahaha
Подготвени сме емоционално за голямото плакане пред вратата нощем   Praynig

Доверчив и любвеобилен е, обожава до го чешат под муцунката и по коремчето. Много сме щастливи с него и двамата с ММ  bowuu

# 707
  • София
  • Мнения: 5 193
Готиииин  Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 10 547
Голям симпатяга е Макс.  Simple Smile Да ви е леко и приятно заедно.
Мъртичко редовно иска да спи сам в дневната или закритата тераса тук, на вилата. Дори и да реша аз да го командировам извън спалните, пак не мяуче. Все си мислех, че кученцата са тези, дето държат да бъдат около собственика си на всяка цена.  Rolling Eyes

# 709
  • София
  • Мнения: 4 714
Снощи наваксах с коткогаленето. Laughing
Вечерта си легнах с две котки-опряни в жегата в мен  Twisted Evil Heart Eyes, а на  другия ден се събудих с цялото стадо-и Мила беше в леглото, над главата ми. Laughing Направо бях като котешка кралица. Joy

Блазе ти.!!! Heart Eyes

А пък нашия Мариан изяде 5 лева, ако продължава така няма да можем да го изхраним Simple Smile
Ми, като не го храните hahaha hahaha hahaha Показал е за колко лева му е порцията. Laughing Laughing Laughing

Здравейте, от днес сме котешко семейство  Hug
Нашето котенце се казва Максимус, или Макс Simple Smile На почти 4 месеца късокосместо британче, мъжко.  Много сме щастливи с него и двамата с ММ  bowuu



Ч-е-с-т-и-т-о!!! Hug

# 710
  • Мнения: 3 331
rockyraccoon, няма нищо по-хубаво от едно щастливо семейство! Много е красив Макс и изглежда много мекичък Crazy

# 711
  • Мнения: 678
addicted2U, MayyaI, Касита, kashmir -  Hug
много е мекичък наистина, налудува се и помириса всяко ъгълче, сега се опъна да спи на един стол  1crib
Толкова да обича да се умилква, да го галят, не бях срещала при предното коте което имах като тийнейджърка, надявам се бързо да се почувства че е у дома си.
Сега говорих с момичето от което го купих, че е научен да спи сам, и май ще ни се размине плакането вечер. ММ работи от къщи повечето дни, та няма да е само през деня. Аз ще тичам през глава след работа да го нагушкам
Много се радвам че намерих темата, ще питам за съвети. Като за начало се чудех кои са любимите играчки на вашите любимци. Макс се влюби в една човешка играчка - хек, и вече си е негова  Joy

# 712
  • София
  • Мнения: 5 193
Снощи наваксах с коткогаленето. Laughing
Вечерта си легнах с две котки-опряни в жегата в мен  Twisted Evil Heart Eyes, а на  другия ден се събудих с цялото стадо-и Мила беше в леглото, над главата ми. Laughing Направо бях като котешка кралица. Joy
Ех, че яко!  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 10 547
Мърти играе с топчета хартия. Цялата къща е осеяна с такива. Свекърва ми като дойде и гледа така  Shocked Също така си намери и един плюшен таралеж, който бори, хапе и примъква да спи с него.


Стейси, то, да спиш с котка, е чудно нещо. Редовно сутрин отваряйки си очите виждам космато дупе.  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 363
Здравейте, ето ви малко данък от мен и малката дивотия Шери Simple Smile  Heart Eyes
   
За всички, които казаха, че котката няма да се чувства добре на друго място, докато ме няма, нищо подобно.Оставих я на един приятел, след 5 минути вече се чувстваше като у дома си, през цялата седмица се е държала добре, сега вече си е при мен и скача доволно насам натам Simple Smile  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Peace

# 715
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Kиша, зависи си много от котето  Peace На майка ми котката едно време като я оставихме у приятелка, не се беше хранила 5 дни...

# 716
  • София
  • Мнения: 13 148
Kиша, зависи си много от котето  Peace На майка ми котката едно време като я оставихме у приятелка, не се беше хранила 5 дни...
И най-вече зависи от възрастта на котето. Бебетата са безстрашни.  Wink Колкото по-стари стават, толкова са по-страхливи при напускане на дома.

А Шери е голям сладкиш!  Hug

rockyraccoon, много е хубав Макс!  Heart Eyes

Сиси, успех в намирането на дом на бялата красавица. С тези сини очи бързо ще се хареса!

# 717
  • Мнения: 3 331
Когато ни дойдат гости, на моята й трябват няколко часа, за да опознае гласовете им и да се престраши да излезе от шкафа ( а ако някой от гостите е по-гръмогласен въобще не излиза). А ако сме на чуждо място се скрива някъде и излиза само вечер. Много ми е нежничка Heart Eyes
А Шери е уникална! С много красиви очи! Обожавам такава окраска!!!

# 718
  • Мнения: 10 547
Моето котараче е бебе на около три месеца, от около месец е при нас, т.е. трябва да се води "малък изследовател", но вчера имахме гости, които той след като издра, докато жената пробва да го погали, не удостои повече с поглед.

Голяма сладуранка е Шери.

# 719
  • Мнения: 363
Благодаря момичета и аз много й се кефя с тия големи очи като ме погледне, всичко й прощавам Simple Smile Heart
Според мен зависи и от това как ще я предразположиш,иначе няма спор че си зависи от котката,от възрастта и прочие Simple Smile
Аз моята му я занесох с целият й котешки антораж, с играчки, катерушки, храна, тоалетна , всичко.
Той милият вика "Това на котката ли е или и ти също се нанасяш? хаха" . Останах 2-3 часа с тях двамата, да се опознаят, .
Наредих й играчките из къщата (по земята, то къде другаде) , закачих разни играчки по столовете, сложих й тоалетната, от началото беше плаха,
а после като се отпусна.Даже заспа в него, докато бях там Simple Smile Ама със сигурност играе роля това, че е малка и по-лесно се приспособява. Да не говорим , че има опит
със смяната на обстановката.То милото къде ли не съм го мъкнала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт