Любители на Котки Тема 86

  • 32 141
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 331
Да не говорим , че има опит
със смяната на обстановката.То милото къде ли не съм го мъкнала Simple Smile
И по-добре, за да не се стресира, когато я оставяш в бъдеще самичка или при някого Simple Smile

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Прекрасен е Макс, много поводи за мъркане ви желая с него.
Тези дни бях в Мола на Цариградско, долу до Карфура има един магазин за домашни любимци. Предлагат се и две женски британчета-сива и лилава. Доста са големички вече, но се питам, когато поотраснат още малко и няма желаещи да ги купят, какво ще се случи с тях - всяка седмица цената им върви надолу... Sad Дали има опасност да станат поредните бездомничета?
Не съм готова със данък, не че нямам снимки, но не съм качвала напоследък. Маца по цял ден лежи ту в банята, ту в коридора, търси най-хладните местенца и никак не иска да се гушка, явно и е горещо на хайвана. Чудя се, дали не е редно да я изкъпя - все пак се къпе сама, но друго си е да я насапунисам. После с изсушаването ще видя зор, предишния път много смешно ми се караше като успееше да се отскубне от мен и гадния сушоар. Mr. Green

# 722
  • София
  • Мнения: 4 714
Moята пък по цял ден се пече на слънце. ooooh!
Така ли мислиш да го къпеш?
https://www.facebook.com/catplanet/photos/a.10150091262051706.27 … ype=1&theater
 hahaha hahaha hahaha

# 723
  • Мнения: 9 991
Коте на 1 година , сега ще направи август месец , като е била 5-6 месечна е била ваксинирана някъде , кога трябва да се направи годишната ваксина за да може да замине за чужбина. ?

# 724
  • Мнения: 3 331
mama mariana , не причинявай на душичката къпане Mr. Green Те си поддържат перфектна хиегиена. Даже най-обичам като е заспала моята, да я мириша там, където е топло и спарено Mr. Green Mr. Green Mr. Green Искам да ми мирише на котенце Blush

# 725
  • София
  • Мнения: 13 163
Kъпането го възприемам донякъде, макар аз да не го причинявам на Мъро. Но за сешоара съм направо шокирана.  Mr. Green Горкото, съвсем ще се ошашави.  Laughing Времето е топло. И само ще си изсъхне. Достатъчно е малко да се разтърка с хавлиена кърпа.

И Мъро все търси слънчеви и топли местенца. Ако случайно легне на пода, задължително е върху дебел килим.  Laughing  А пусна ли климатик, отива в най-отдалечената точка на стаята или направо си отваря вратата и отива в по-топла стая.

# 726
  • Мнения: 363
о0о сешоара е голям стрес, моята като го чуе излита в космоса от страх... Grinning

# 727
  • Мнения: 10 547
Определено след като се прибере от ваканция, Мъртичко ще бъде изкъпан, но не и сешоиран.  Mr. Green Не е ентусиаст, но от време на време излиза и на двора, а спи в леглата на децата, дори и да е само в краката им, та ми се струва редно да го изкъпя и обезпаразитя още веднъж външно.

Ето така спи/дреме/мижи ежечасно:

# 728
  • Мнения: 9 991
Котките проспивали 2/3 -ти от живота са ,а истина било ,че всъщност мустаците им почивали , а мозъка им винаги бил нащрек.  Party

# 729
  • Мнения: 64
Ето го пак Мър(льо) то се оказа момиченце и се прекръстихме на Бочка, научих я да пишка на вестник във банята (имала съм и преди коте, и котешките тоалетни са бляк) сега махнах вестника да пишка в канала, но нашата убавица ми налазила кръстословицата на балкона (беше паднала под масата) и там ходила ...ем ми смешно- ем голямо каране беше  hahaha

# 730
  • Мнения: 363
много е сладкааа Simple Smile

# 731
# 732
  • Мнения: 363
 hahaha hahaha хахах интересна загадка  newsm78 докато не падне нещото, няма кротване, после вече са спокойни и гледат невинно хаха  Joy добре, че моята още не се е светнала, че има такава дарба  hahaha hahaha

# 733
  • София
  • Мнения: 4 714

Mнооого познато. hahaha hahaha hahaha

Klopi, голяма сладурана е "новата" Бочка. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тя си знае: има ли вестник, неин е. Ще се научи. Hug

# 734
  • София
  • Мнения: 13 163
Това е любимото занимание на Мъро по отношение на моя телефон.  Laughing С никой друг телефон не го прави, само с моя. А преди години го хапеше ако вземе да звъни и е близо до него. Поне това спря да прави, че целият беше обелен от зъби.


Тя си знае: има ли вестник, неин е. Ще се научи. Hug
Този път вестника е бил на балкона. Дано следващия път не е на леглото. Mr. Green

Определено след като се прибере от ваканция, Мъртичко ще бъде изкъпан, но не и сешоиран.  Mr. Green
Е, няма как да не се изкъпе в такъв случай. Аз не къпя, но не излиза от апартамента.  Wink

Добавям нещо, което видях в друга тема:

   Laughing

Последна редакция: вт, 05 авг 2014, 13:24 от Тaня67

Общи условия

Активация на акаунт