Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 51

  • 27 980
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Момичета, за пореден път напомням, ако някоя от вас иска да бъде добавена към групата във фейса, пишете си ника от форума, иначе не добавяме! Имам много молби, но като не познавам имената зад тях, няма да ги добавя.

# 721
  • София
  • Мнения: 545
Аз сега пратих заявка за прием в групата в фейсбук, обаче там няма къде да напиша коя съм, та затова пиша тук в фб съм Penka Dilcheva

# 722
  • Мнения: 10 264
Привет – да се отчета за снощи. То май на Любчето да се отчета, че едно и също правим тези дни. Любче успях да се справя снощи с тренировката за рамене и ръце. Права излезе, всички упражнения в нея ми заобиколиха мускулната треска. Обаче не останах доволна, защото гирите ми бяха леки (по 3,1кг на ръка). От време на време включвах и 6,8кг на ръка и ластици. Но като цяло нещо не се натоварих подобаващо. В нас имаме дъмбели със сменяеми дискове, но трябва да се редя на опашка за тях. Мъж ми ги оставя натоварени, мен пък ме мързи да ги разтоварвам, че са с едни гайки отстрани и не ми се замотава с тях. Прахосвам си мин. 15 мин от времето. Сега планувам да си купя мои гири (поредните) по 5кг на ръка. Да му се не знае, вече не знам де да ги дявам. Освен по между тавите вече и в чекмеджетата с вилиците. Препълних къщата с equipment. Въпросната тренировка като цяло е по-слаба, от другите за горна част. Но пък не остава не засегнат мускул. Другата пък за горна част от P90X+ми е прекалено трудна. Най-гадното ми упражнение да отбележа кое беше – дето си легнал настрани, едната ръка държи противоположно рамо, с другата се оттласкваш от пода. Че и една минута. С едната ръка го направих, обаче с другата до половина. Доизкарах го с нормални лицеви ( и те вече ме барнаха по мускалната). Аз нали имам фобия от страничнит легове, дето се покосих зимъска с тях, та май повече ме е страх, отколкото да ми беше трудно самото упражнение.

# 723
  • Мнения: 247
*Semora*, изпуснах ти снимката, може ли пак да я качиш  Praynig?
Отчитам за днес мускулна треска /от вчерашната тренировка за горна част на тялото / на ръцете и ребрата  Thinking, изобщо може ли да имаш мусколна на ребрата?
Закуска: 1 варено яйце, 1 домат и малко кисело мляко
Обяд: 1 пилешка пържола, салата от домати, чушки и сирене

Вив, направих тренировката за корем която си побликувала, много ми допадна + аеробна тренировка, която пази коленете на Румяна. Опитах се да направя тренировка за долната част на тялото на Румяна, но се отказах на 2-то упражнение, кракът ми ме притеснява, по-скоро конците ме упъват. Нямам търпение да ми махнат конците в понеделник. Просто ми се иска да не спирам с тренировките, мисля утре да отида да потичам малко и пак упражнение за горната част и корема.
 За вечеря съм решила да правя шницели, за първи път през живота ми. Вие пържите ли ги или ди печете във фурната и по какъв начин ги приготвяте?  Мисля да ги пръжна на тефоновия тиган, пък да видим. Утре ще ви докладвам какво са станали.


Хубава вечер, дами!

# 724
  • София
  • Мнения: 10 858
Бобче, даже имаме и мъж в списъка с желаещите да се включат в групата  Laughing
Относно включването - условието е да имате поне известно време стаж в темата.

Викче, взимай едни гири от 5 кг и майната му  Heart Eyes  Все ще намериш къде да ги смоташ.

Меги, само като те чета и косата ми настръхва ... изчакай малко, не само да ти махнат конците, ами и да зарасне раната. Ще си навредиш сериозно, недей така. Време за спорт има, няма да избяга, но ако разпориш тая операция, ще се отдалечиш още повече във времето от тренировките.

# 725
  • Мнения: 817
Да се пУФаля - 3 дни отне на организма ми да изхвърли всичко, що успях да натъпча в него за 4 дни развратно ядене. Зор, мъка, но след 2 тренировки, цистерна вода, тахан, зехтин, круши и зеления се чувствам като нормален човек.
В неделя вечер се захващам с покълване на зелена елда. Днес само изкисната и сварена.

# 726
  • Мнения: 10 264
Меги мускулна на ребра може и още как Peace. Ей таквЪз съм аз от понеделник, но на гръден кош. Там освен кокъл и кожа друго нямам. Отде се намери мускул, че и треска да го хване идея си нямам #Crazy newsm78. Четвърти ден днес, чак не мога да дишам. Все едно някой ме е ритнал. И аз като те слушам с тез конци и тренировки ми изправяш косъма. Като се сетя на мен как ми се отвори секциото. Направо хич не си прави майтап и експерименти, че както и Вив ти е казала, да не се заседиш за по-дълго от предвиденото. Да не ти звучим като даващи акъл, че аз тъй най-мразя да ми мели някой Mr. Green, но мисли много преди да злоупотребиш така със себе си.

# 727
  • Мнения: 888
Момичета, от днес в Лидл има хубави спортни неща.

# 728
  • Мнения: 8 163
Бобче, нямам съмнение, че и при теб има фитнес клубове, в които би могла да имаш кариера. Тук просто мащабите са по-големи. Абе важното е да правиш това, което ти носи удоволствие и да използваш таланта си.

Иначе снощи във фитнес заличката на входа гледах една, хм, "лична треньорка", която беше в толкова ужасна форма, че не е за разправяне. Не я разбирам тая работа.

Семора, много си бърза...

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Бобче, нямам съмнение, че и при теб има фитнес клубове, в които би могла да имаш кариера. Тук просто мащабите са по-големи. Абе важното е да правиш това, което ти носи удоволствие и да използваш таланта си.

Иначе снощи във фитнес заличката на входа гледах една, хм, "лична треньорка", която беше в толкова ужасна форма, че не е за разправяне. Не я разбирам тая работа.

Семора, много си бърза...
  Peace Peace Peace Иаз мисля ,че навсякъде може да преследваш амплоато си... Дори и даже тук, макар и тук да не е добре платено всъщност  Sad
Аз същ ще кажа, Меги, оравяй се и тогава тренировки. Човек от желание такива бели може да си докара, че никога да не може да тренира, говоря сериозно, а и не е останало, два-три дни  Hug
И на мен 700 клека ми се видяха  Shocked , ама браво, който може и иска, защо не   bouquet То, Вив, ние не броим, но на тренировките на Шон има толкова много клекове, че ако ги преброиш, кой знае колко ще излезнат  Heart Eyes
Вики, ще трябва да погледна тази по-трудната тренировка от Р90Х плюс, защото тази днешната и аз от нея обикновено нямам мускулна, а може и тежестите да са ми малки, но така или иначе последните 3-4 бройки са ми трудни  newsm78, не знам. Може пък и техниката да ми куца, както и да е, ще видим, но ще я видя де тази трудната   bouquet А, и това от страничен лег е за трицепс, не би трябвало да ти стане каквото и да е на кръста и гърба  Hug Hug Hug Аз съм със слаб трицепс, обаче Тони си признавам, че доста ми го постегна и не съм такъв смотльо, какъвто бях. А пък ако си го пипна, е камък. Но, не се справям на трицепс дипсовете и това си е  #Crazy Та още веднъж иде да докаже, че вдигането на тежести не е равно на сила  Grinning
Виви, онзи ден гледах много смешно интервю на Тони, въпроси и отговори и баш за дупето го попипаха. Той се захили, понамръщи и първо вика с един смешен тънък глас "ами клековеееее, нападииии" и после сериозно - абе хора, искате хубаво дупе, отивайте да тичате /спринтове/, да сте видяли спринтьорка с плосък задник  Laughing Laughing Laughing Laughing Много смешно ми стана, а и в края на краищата смисъла на тренировките би следвало да бъде да сме по-здрави, по-издръжливи, по-силни и по-добри спортисти, а не просто мускули без пълнеж /справка победителя от Къртицата тази година, бодигард, койтонищо не може, ма има мускули, е и, супер слаби крака, смях  Sick/
Аз отчитам Yoga for the warrior на Боб, тъй като днес ми беше йога ден по план, а ми омръзна 5 месеца една и съща йога всеки четвъртък. Оказа се, че упражненията и философията са почти същите, като тази на Тони и съм много доволна, и да, и за това съм му благодарна на чичкото, че ако не беше той, никога нямаше и една йога да направя, а какво да говорим да подобря баланс и гъвкавост и пърформънс, направо съм и зу ме на.
ИЗчезвам, много писах, хайде лека вечер   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 730
  • Мнения: 1 003
Здравейте! За днес отчитам тренировка по календара на Зузка и 600 клека. Правя клекове на работа хем да св раздвижа, убия времето и като се ядосам.Не ги правя един след друг разбира се  Grinning. , а в серии по 100 или 200 с почивка между тях и наблягам на техниката, иначе ще ми отидат коленете. Дана, ти ме уби с тия 200 лицеви. Само мога да си мечтая.

# 731
  • Мнения: 10 264
ОО Любче, за тази тренировка дето ти казвам по-трудната лост трябва. Е верно, че може да модифицираш, но на лоста е зора. Иначе съм със същитв впечатления от снощната – хем не ме натовари, хем последните зорлян ги правих. Това за страничния лег, ме е страх от сакътлък да не си прецакам кокъла на ханша дето е. То иначе ясно че не би трябвало, ама като ми е трудно и техниката кой знае на къде се кривя и за това казвам, че имам едно на ум с него упражнение. Иначе се старая. С трицепса съм същата. Като камък е вече, обаче медузата си е отгоре. Дипсовете ги направих първата серия с изпънати крака. Втората до половината с изпънати, другата половина ги свих, че мускулната се обади.

А пък за смешките на чича ви Тони да кажа. Довечера ще правя корем+стреч. И коремното му видео като го почва вика „Hello six pack lovers….” УжасТ. Направо да ти се дореве от такава любов. Но пак бива, не е като въпросната горна част. Там чисто не ми се почва.

# 732
  • Мнения: 1 003
Извинете ме за предишния пост , но го писах през телефона.
Аз не можах да видя снимката на Семора  Cry , но съм сигурна , че изглежда прекрасно.
Сега Мери като я няма кой ще ни пусне темичката?  newsm78

# 733
  • Мнения: 1 085
Отчитам за днес 30 Min Total Body Intermediate Interval Workout with Dumbbells - https://www.youtube.com/watch?v=RL3kcQ-lfqo + Power Yoga-Strength Training- Core 1 - https://www.youtube.com/watch?v=d4KwGa7DWNo&feature=youtu.be
Не помня кой беше пуснал линк към последната, за което му благодаря. Много добре ми дойде  Wink

# 734
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз мога да пуснa някоя импровизирана темичка, няма да е като на Мери красива, но да не ни заключат. Изпратете ми само снимки - който има желание да ми пише на ЛС ще си дам мейла, за да ми изпрати.
Освен да си отчета 3км. смешни тичане, друго нямам Sad Много съм зле и по тез баири оставам без дъх.

Аз на Шон не съм му фенка, обаче на Боб  Heart Eyes  Тони не съм го виждала още  Laughing

Да използвам, че съм последна и да се редактирам с въпрос: Колко калории има на 100гр. варена елда? Днес си правих, искам да си въведа калориите в калкулатора, но никъде не са отбелязали това на суров, или варен продукт са калориите? Може би на суров? Пакета ми остана в Динево, а вече съм в Бургас и няма как да прочета какво пише  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 24 юли 2014, 20:03 от TDI

Общи условия

Активация на акаунт