American Horror Story: Пейка

  • 32 045
  • 738
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 39 382
И кой и  knit трикрак чорапогащник?
Този въпрос ме мъчи.

Баба ми плете един за мъжО, моа ѝ го дам на заем за сезона. Crazy

Ся хвалиш ли се или се оплакваш? hahaha

Хвали се Crossing Arms

# 211
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Све, възползвам се, просто. Sunglasses Laughing

# 212
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 403
Прагматичен подход. Риспект.  Mr. Green

# 213
  • МАРС
  • Мнения: 1 170
Цитат
Хвали се Crossing Arms

# 214
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
Сиско, ще ми подариш ли обувките от подписа ти? Че направо се разболях от мъка, че нямам такива, много са яки  Blush

# 215
# 216
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Оф, като знам колко ще е тъпо, чак ме хваща яд, че са се постарали с тийзърите.

# 217
  • МАРС
  • Мнения: 1 170
Тъкмо и аз това щях да кажа, язък за хубавите тийзъри дето пускат.
Розе, вземай обущата и си ги носи със здраве. Mr. Green

# 218
  • Мнения: 4 684
Отсега ми идва да се натряскам и да изтрезнея чак като свърши. Rolling Eyes

# 219
  • София
  • Мнения: 39 382
Отсега ми идва да се натряскам и да изтрезнея чак като свърши. Rolling Eyes

Чакай, чакай да срежем лентата и ще се напоим.

# 220
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
Сиско, ей това е приказка!  Hug

Ей ги тия пиянки, само си търсят повод.  Mr. Green
Ако е лош сезонът, ще пият от мъка, ако е хубав - от радост. Ако не гледат - от скука.  ooooh!

# 221
  • Мнения: 6 519
Аз от любов   

# 222
  • МАРС
  • Мнения: 1 170
Аз пък съм хейтърка и нямам търпение да почнем да оплюваме епизодите. Mr. Green

# 223
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Таа па, много плашлива била.  Crossing Arms
Като почнат така да се превъзнасят, и после като ни подхвърлят да гледаме нещо като Coven...  hahaha

Emma Roberts Teases American Horror Story: Freak Show: The Scripts Gave Me Nightmares!

# 224
  • Мнения: 6 519
Не ми се чете, но заглавието е красноречиво. Някои хора получават кошмари щом я видят.

Общи условия

Активация на акаунт