American Horror Story: Пейка

  • 32 045
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 519
От Мърфи:




Добре, че ролята няма се играе от Джесика...

# 46
  • Мнения: 78
Добре, че дотогава няма да изпием всичкото пиене.  hahaha

# 47
  • Мнения: 6 519
Няма, няма. Възнамерявам да го гледам след консумацията на твърд алкохол - то където две, там и четири глави.

# 48
# 49
  • Мнения: 3 735
 hahaha

А Джесика какво ще е? Мадам ясновидката?

# 50
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
Пуце, не, тя ще е дресьорката на понито Прешо.

# 51
  • Мнения: 6 519
Нямам представа. Но подозирам, че Прешо ще е в ролята на Надареният (двуглав) Змей.

# 52
  • Мнения: 3 735
 smile3532

С цялото ми уважение, но е възрастна за дресьорка.  Laughing

# 53
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
Какво като е възрастна, нъл ша е фрийк шоу? Тамън!

# 54
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
А, що бе? Миналата седмица бях на цирк и имаше една дресьорка на кученца, точно неин типаж и възраст. Crazy

# 55
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Как ше е дърта за дресьорка? Напротив, даже е оувър-експириънзд.

# 56
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
Ан тъй, Сарки, кАжи й!
Лъскаво трико, камшик, мрежест черен чорапогащник и чизми!

# 57
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Сигурно не е лесно да се дресират идиоти вече три сезона. Горката, отсега почнах да я жаля.   Mr. Green

# 58
  • Мнения: 3 735
Кво общо има икспириънса. Знаете кво имам предвид, не ми се правете на луди.  Crossing Arms Иначе може и въжеиграчка да я турят. Пак икспириънс, пак лъскаво трико, ма нали. Внасям доза реализъм, щото навън е студено.  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 6 519
Ако шоуто се развива през 20-те или 30-те години - няма дресьори, няма животни. Показвани са само грозни, уродливи и космати хорица. Та въпроса ми е: Защо Веждалин няма да участва в новия сезон?

Общи условия

Активация на акаунт