American Horror Story: Пейка

  • 32 045
  • 738
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 6 519
Кво ми зеленееш? Знаеш ли колко оригинално си беше  Crazy

Пуце, ако не ни разяснят, на 14.11. е премиерата на Dumb and Dumber To  Laughing

# 586
  • Berlin
  • Мнения: 13 724
Чакайте да гледам. Mr. Green

# 587
  • Мнения: 4 684
И аз не го разбрах това с близначките. Може би по-нататък ще се случи. newsm78 Да се озоват на изложбата, но по друг начин да се осъществи.

Последна редакция: пт, 07 ное 2014, 20:54 от H0uSse_Baby

# 588
  • Мнения: 48
4ти и 5ти епизод ми харесаха.  Shocked Ако продължи в същия дух този сезон ще получа един 40 минутен оргазъм (или там колкото ще е) на последния епизод. И въпреки, че все още не се нуждая от гинко и аз не схванах това с близначките.
Денди определено е по-добрата версия на онзи нестрашен клоун.
Ху из Мат?  newsm78

# 589
  • Мнения: 4 684
Мат Боумър - геят, който Денди уби.

# 590
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Гледам я Джесика, и не мога да се оттърся от вида ѝ на дърта к**ва. Каквато и е ролята, де, ама сенките, червилото и пухчетата не мога да ги преживея. И ружът!  Tired
Кефи ме с какво самочувствие се разхожда - бленува киното, ама ѝ е под нивото да я дават по телевизията, вместо тва ше си седи да си "пее" в цирка, където е "звезда". Джийзъс.  doh

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 19:53 от Sarcasm™

# 591
  • Мнения: 3 735
Кво ми зеленееш? Знаеш ли колко оригинално си беше  Crazy

Пуце, ако не ни разяснят, на 14.11. е премиерата на Dumb and Dumber To  Laughing

Нещо като за нас, викаш.  Joy

# 592
  • Мнения: 6 519
Да ви подготвя психически. В новата серия Джесинка ще пее песен на Франк Синатра.

# 593
  • London
  • Мнения: 612
Б.хти, колко мазохистки се навъртат още в тази тема!
Аз не гледам де, влязох да прочета дали има подобрение. Например да са гътнали Джеската в трета серия

# 594
  • Мнения: 3 735
Ай стига, бе! Защшо е нужно да пее във всеки епизод?! Разбирахме всичката драма, егати. Ужас, тия съвсем изгубиха връзка с реалността.

Бийно, не сме мазохистки, тва е отдушник на ежендевното напрежение, като боксова круша, един вид.  Mr. Green Начи като се ядосаш яко на нещо, сядай и пускай АХС, аз ти казвам.

# 595
  • Мнения: 9 137
Ай стига, бе! Защшо е нужно да пее във всеки епизод?!


Щото е страшно, нали е хорър  Joy Joy Joy

# 596
  • Мнения: 6 519
Подозирам, че след края на сезона ще ни зарадват с албум  Flutter

# 597
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Сакън!  Confused

# 598
  • Мнения: 4 684
Аз бих си купила онази песен от 2 сезон, с Лана Банана. Grinning 

А си мислех, че миналият сезон е зле с пеенето на Стиви. ooooh!

# 599
  • Мнения: 9 137
ахаха анджък това е възмездие щото се бъзикахте със Стивито ми  Joy

Общи условия

Активация на акаунт