Звездни компромати- 213 част

  • 60 340
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 144
Кара и Селена доста са се позабавлявали за 22-рия рожден ден на Селена.

1 2 3 4 5 6 7


Младежът е Tommy Chiabra спряган за новото гадже на Селена

# 706
  • Венера
  • Мнения: 858
Това момче е къде къде по-симпатично от онова чудо Джъстин.... В момента фаворити за двойка са ми точно Бийбър и Майли.... приличат си и на акъл и на външен вид.

# 707
  • Мнения: 3 943
Илиана Раева и Наско Сираков

Скрит текст:




# 708
  • Мнения: 2 099
Еее хубава жена си е Илияна.На колко години е всъщност? Хубаво тяло има,някак сексапилно.

# 709
  • София
  • Мнения: 23 126
Рибозом, на 50-51 г. е Илияна. Миналата навърши 50, но не си спомням кой месец.

# 710
  • Мнения: 2 099
Еми повече от прилично изглежда.Ако спре да си пълни и лицето с там с каквото си ги пълнят ще е още-по готина.Човек не трябва да се стреми на всяка цена да остава млад.Всяка възраст си има своята красота.

# 711
# 712
  • Мнения: 4 203
Сексапилна е Илияна Раева, даже много. И не защото е супер запазена, стегната и пр., такова й е излъчването.

Официално е потвърдено, че Пийчес Гелдоф е починала от свръх доза хероин ConfusedMarie Claire

# 713
  • Мнения: 3 678
Илияна Раева е добре поддържана жена, но и липсва най- важното - топлотата за една жена! От нея лъха един напън за борба с времето, което и отнема доста от излъчването! Сякаш иска да каже " Ето, вижте ме, колко добре изглеждам и колко съм готина!"  Една Ирина Флорин изглежда мнооооого по - добре от нея, а май са  наборки!  newsm78

# 714
  • Мнения: 814
Аз не мога да разбера защо всички прибягват до ботокс при положение ,че има и други методи за борба с остаряването.Илияна си е изгубила предишните черти на лицето. Tired Сега гледах ,че и шефката на ПИБ направо се е обезобразила.

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 26 606
ужас  Sick

# 716
  • Мнения: 5 892
Ботоксът ми се струва най-евтин като съм гледала ценоразписи на корекции  Peace

# 717
  • Мнения: 8 560
Аз не мога да разбера защо всички прибягват до ботокс при положение ,че има и други методи за борба с остаряването.Илияна си е изгубила предишните черти на лицето. Tired Сега гледах ,че и шефката на ПИБ направо се е обезобразила.
Е  как се е обезобразила тази жена.А каква мадама беше

# 718
  • Мнения: 3 922
ПИБ от три години имат друг изп.директор.

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз не мога да разбера защо всички прибягват до ботокс при положение ,че има и други методи за борба с остаряването.Илияна си е изгубила предишните черти на лицето. Tired Сега гледах ,че и шефката на ПИБ направо се е обезобразила.

До колкото съм наясно с израстването в йерархията в банковата система, си трябват добре напомпани устни......и не само устни.

Общи условия

Активация на акаунт