Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 087
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 805
Недей. Отиди и прецени сама, ще усетиш как чувстваш ситуацията, лекаря. Помисли си няколко дни, не вземай решение там на момента в кабинета  :hug
Аз взех, че попрочетох за околоочните филъри и това най-вече ме възпира. За себе си към момента реших, че ще дам пари за крем на Ла Прери отколкото за филър. Защо Ла Прери, не защото е много скъпа, а защото работи.

# 16
  • Мнения: 5 060
Да, с хума. И знаеш ли как разбрах, че действа така?
Първият път като ми слагаха филър си направих маска с хума, още на следващия ден. Лекарят ми беше направил устните точно такива, каквито исках. Свалих хумата и видях, че от филъра няма и следа.
Сега ги правих при същия доктор, но не постигнах желания резултат, може би, защото си беше пуснал Тв, за да слуша мача на Гришо и Джокович и се разсейваше.  ooooh!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Благодаря, така и ще направя! Hug Simple Smile Пък дано се надъхам от консултацията и при мен манипулацията да даде резултат. Но за това ще мисля чак октомври-ноември.

   Би ли споделила кое точно те разубеди да прибегнеш до филъри за околоочната зона и те насочи към такъв висок клас козметика? Аз лично вече съм малко скептична към прехвалени козметични продукти, тъй като накупих доста неща на Filorga, от които не видях особен ефект, за жалост.

# 18
  • GYM
  • Мнения: 814
Алена, благодаря за темата. Веднъж годишно слагам ботокс в челото, последния път сложихме и около очите. Харесва ми ефекта и смятам да продължа да го правя.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 714
Дами, ако на някого съм дотегнала с моите филъри, моля да ме извини. Praynig
Аз също мислех да слагам филър под очите, но док. не беше съгласен. Каза да изчакам да видя ефекта от първия, който беше само в бузите. Под скулите. Не знам как, но вече нямам нужда/за сега/ от филър под очи. newsm78

# 20
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!

На 18 години съм и искам да си направя ринопластика преди бала. Проблемът е, че носът ми е ОГРОМЕН, ама наистина МНОООГО ГОЛЯМ- топчест увиснал връх + голяма гърбица. Това супер много ме депресира. Sad Чета от доста време форума и събирам инфо но не мога да реша при кого да отида-единия не може да прави хубави връхчета или изрязва много, друг пък е 50/50... Кой може да ми свърши работа и за 2та проблема. Моля ви помогнете ми ....или единствената ми алтернатива е чужбина/Турция...
Много ще съм ви благодарана!  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 805
  Би ли споделила кое точно те разубеди да прибегнеш до филъри за околоочната зона и те насочи към такъв висок клас козметика? Аз лично вече съм малко скептична към прехвалени козметични продукти, тъй като накупих доста неща на Filorga, от които не видях особен ефект, за жалост.

Филорга и при мен не проработи. Не могат да се сравняват двете марки. Срещнах случайно човек, който е много навътре в нещата относно козметичната индустрия. Специалист, човек, който работи в тази сфера. Говорихме няколко часа. Не работи за Ла Прери Simple Smile

Комплексно ми е решението относно околоочния филър - той е най-труден и прецизен за поставяне, рисковете са най-големи, разминаването в очаквания резултат също са най-често срещани при тази процедура. С Валянова също говорихме за това - тя ми каза - чудеса не очаквай, само леко освежаване.
При така поставени нещата - риск - резултат, аз избирам да си направя мезотерапия и добра козметика и след това да преценя. Другото, което споделих е, че искам да съм сигурна в лекаря си.
За мен вътрешното доверие, което имаш към лекаря е много важно.
Сега докато съм в БГ ходих на доста консултации и общото впечатление с което оставям е, че масово лекарите избягват да говорят за рисковете от дадена интервенция, независимо каква. За мен това е дразнещо. Пациентът независимо дали става за филър или операция трябва да е запознат не само с евентуалния очакван резултат, а и с рисковете, за да може да вземе информирано решение. И при това впечатленията са ми от престижни уж клиники и утвърдени имена.
Едните специално ме отказаха категорично да си направя операцията при тях.

Съжалявам за дългите фермани. Искам да съм максимално полезна и обективна в информацията, която давам и пиша.
Валянова не ме предупреди нито за синините, нито за оттока, нито за топчетата. За последните изрично попитах - каза ми "Спокойно, няма да се получат", е получиха се.

# 22
  • Мнения: 31 174
Разликата между Филорга и Ла Прери е като между сребро и злато примерно.

# 23
  • Мнения: 1 040
Повтарям се, че имам желание за мезоконци. Досега - нищо. Насочила съм се към клиника "Мирабел" в Бургас, но и д-р Валянова ще посетя, като ми наближи моментът.
Аз си слагах при д-р Валянова, ами доволна съм, но дали ефекта наистина ще е към 2 години
не знам... За да има видимо стягане на контура, голямо бодене се иска.
Освен мезоконците, исках и филър в назолабиалните, но тя ме отказа,
нямала съм нужда от допълнителен обем в средната част на лицето.
Това ми направи добро впечатление, можеше да ми вземе парите и за друга процедура.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Благодаря за подробния отговор, Самсара! Hug

   Сигурна съм, че всичките суперлативи, които изказахте за La Prairie, са самата истина, особено, предвид реномено на марката, но за жалост, в ценово отношение е извън възможностите ми за момента. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 311
  bouquet за темата.

1. Искам да си направя повдигане и уголемяване на бюста, ходих при един лекар в България, един в Германия, сега следва още един в България и да реша къде ще е. Другата пролет най-късно трябва да съм готова:)
За лицето съм планувала химичен пилинг или IPL, може би и филър в устните за есента.
2. За града, в който живея в България нямам идея от дерматолози. Аз се доверявам на д-р Йорданова, роднина ми е, не й правя реклама, просто споделям име и впечатление, както бих направила дори и да не ми беше никаква:)

# 26
  • Мнения: 30
Някоя от вас слагала ли си е този филър ALIAXIN FL (устни)? Не намирам никаква информация за него. Насочила съм се към Teosyal kiss, но ми е интересно дали някой е пробвал този, дали е по - течен или като гел? Колко издържа?

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 014
Самсара, не искам да те притеснявам излишно, обаче правила ли си изследвания за диабет? Сухите устни, които не се овлажняват с нищо, са симптом, който насочва за това. Пак казвам, не ща да те плаша, може просто кожата ти да е такава.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 714
Здравейте момичета!

На 18 години съм и искам да си направя ринопластика преди бала. Проблемът е, че носът ми е ОГРОМЕН, ама наистина МНОООГО ГОЛЯМ- топчест увиснал връх + голяма гърбица. Това супер много ме депресира. Sad Чета от доста време форума и събирам инфо но не мога да реша при кого да отида-единия не може да прави хубави връхчета или изрязва много, друг пък е 50/50... Кой може да ми свърши работа и за 2та проблема. Моля ви помогнете ми ....или единствената ми алтернатива е чужбина/Турция...
Много ще съм ви благодарана!  bouquet

В София ли си?

# 29
  • Мнения: 2 805
Самсара, не искам да те притеснявам излишно, обаче правила ли си изследвания за диабет? Сухите устни, които не се овлажняват с нищо, са симптом, който насочва за това. Пак казвам, не ща да те плаша, може просто кожата ти да е такава.

Да, направих си такива пълни изследвания, че ми взеха половин литър кръв Simple Smile Нищо ми няма, всичко е в норма.
Предполагам са си просто такива или е защото не пия вода.
И топчетата и синините почти изчезнаха. Но филърът се изгуби.
Честно казано, аз приех на доверие, колко мл. слага. Видях филърите, че са запечатани и дотам, после си лежах и не мърдах - как да видя Simple Smile

За София препоръчвам двама пластични - Стоянов и Георгиев. Обаче, кой как прави носове, не зная.

Общи условия

Активация на акаунт