Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 071
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 6 007
Аз си слагах при д-р Валянова...

В Бургас ли ги слага, или в София?
Можеш ли да напишеш цена? Знам, че е относително и зависи от броя конци, но все пак...

# 31
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!

На 18 години съм и искам да си направя ринопластика преди бала. Проблемът е, че носът ми е ОГРОМЕН, ама наистина МНОООГО ГОЛЯМ- топчест увиснал връх + голяма гърбица. Това супер много ме депресира. Sad Чета от доста време форума и събирам инфо но не мога да реша при кого да отида-единия не може да прави хубави връхчета или изрязва много, друг пък е 50/50... Кой може да ми свърши работа и за 2та проблема. Моля ви помогнете ми ....или единствената ми алтернатива е чужбина/Турция...
Много ще съм ви благодарана!  bouquet

В София ли си?
Не, не съм от София. От Търново съм....но ми е ясно, че ще пътувам за консултации, но въпросът е при кого???

# 32
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Самсара, 0,5 мл е много, много малко, дори за моите малки устни 1 мл ми се струва малко - за мен 1,5 мл ми се вижда добре, като знаеш, че аз не съм максималист и не искам да стряскам хората  Peace

Също така - приемането на вода е важно за разгръщането на филъра - раздува се, като гъба, напоена с вода  Peace

Не е късно  Peace

# 33
  • Мнения: 1 976
Момичета, интересувам се от пластична корекция на уши? От Варна съм  newsm78

# 34
  • Мнения: 2 805
Самсара, 0,5 мл е много, много малко, дори за моите малки устни 1 мл ми се струва малко - за мен 1,5 мл ми се вижда добре, като знаеш, че аз не съм максималист и не искам да стряскам хората  Peace
Също така - приемането на вода е важно за разгръщането на филъра - раздува се, като гъба, напоена с вода  Peace
Не е късно  Peace

Значи в момента ефектът е по-скоро негативен от филърите. Устните ми минаха през различни фази на подуване, към настоящият момент имам само синини и топчета и никакъв видим ефект, Назолабиалните също все още ги има. Вярно, че там не е сложена цялата ампула. Но реално 700 лв. в момента за мен са хвърлени на вятъра.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 714
Здравейте момичета!

На 18 години съм и искам да си направя ринопластика преди бала. Проблемът е, че носът ми е ОГРОМЕН, ама наистина МНОООГО ГОЛЯМ- топчест увиснал връх + голяма гърбица. Това супер много ме депресира. Sad Чета от доста време форума и събирам инфо но не мога да реша при кого да отида-единия не може да прави хубави връхчета или изрязва много, друг пък е 50/50... Кой може да ми свърши работа и за 2та проблема. Моля ви помогнете ми ....или единствената ми алтернатива е чужбина/Турция...
Много ще съм ви благодарана!  bouquet

В София ли си?
Не, не съм от София. От Търново съм....но ми е ясно, че ще пътувам за консултации, но въпросът е при кого???
Аз съм чувала хубави думи за Тепавичарова. Обаче... скъпчийка е, не обича да обяснява, а и вече е на години. За Варна имаше добри отзиви, прегледай няколко стр. назад. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 4 714
Самсара, 0,5 мл е много, много малко, дори за моите малки устни 1 мл ми се струва малко - за мен 1,5 мл ми се вижда добре, като знаеш, че аз не съм максималист и не искам да стряскам хората  Peace
Също така - приемането на вода е важно за разгръщането на филъра - раздува се, като гъба, напоена с вода  Peace
Не е късно  Peace

Значи в момента ефектът е по-скоро негативен от филърите. Устните ми минаха през различни фази на подуване, към настоящият момент имам само синини и топчета и никакъв видим ефект, Назолабиалните също все още ги има. Вярно, че там не е сложена цялата ампула. Но реално 700 лв. в момента за мен са хвърлени на вятъра.

Спокойно!  bouquet Има още време да се променят нещата. Peace

# 37
  • Мнения: 2 805
Е, как да се променят  Rolling Eyes
Филърите не са ли се разгърнали вече?

# 38
  • София
  • Мнения: 4 714
Кога ги сложи? Peace

# 39
  • Мнения: 2 805
Четвъртък. Днес е 5-ти ден.

# 40
  • София
  • Мнения: 4 714
Твърди се, че след 10-я ден се вижда какъв ще останеш. Peace
Още повече имаш опция за рекламация, да добавиш или отнемеш от филъра. Безплатна. Нали сте говорили как искаш да изглеждаш, ако не си доволна какво правите?

# 41
  • Мнения: 2 805
Твърди се, че след 10-я ден се вижда какъв ще останеш. Peace
Още повече имаш опция за рекламация, да добавиш или отнемеш от филъра. Безплатна. Нали сте говорили как искаш да изглеждаш, ако не си доволна какво правите?

Въобще не стана въпрос за рекламация Simple Smile Какво остава за безплатна.
Ако искам още филър трябва да си го платя.

# 42
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Пиеш ли вода? Аз до колкото знам - в рамките на 2 седмици - отокът спада и филърът поема вода и се надува  Peace

Макар, че - пак казвам - на мен ми се струва много малко, за да има внушителен ефект  Blush Нямам идея - какво точно сте коментирали  Blush

# 43
  • Мнения: 2 529
Здравейте отново Simple Smile

На мен вече 2 години и 3-4 месеца филърът в назолабиалните ми е ок и няма нужда да пипам. И на мен д-р Валянова ми го е слагала Peace Между другото тя скоро ще бъде в Бургас (или вече е?), така че, който се интересува...
Имам и 2 пъти ботокс и сега се чудя какво да правя на есен -  да слагам ли пак, нещо друго ли да правя, много съм раздвоена  Thinking Харесва ми ефекта на ботокса, но ме е страх, страх...
Гърдите ми са вече на година и половина (д-р Ильо Стоянов) и все по-красиви  Flutter Нямам забележки!
Доволна съм и от лазерните си епилации на цели крака, ръце, триъгълник и подмищници  Sunglasses
Тази година са ми по-добре и пигментациите по лицето, но инвестирах много в козметика от класа на Clarinse и Guerlain, ще видим есента ще правя ли маски или нещо по-сериозно  Whistling Задължително ще си правя пак мезотерапия  и на лице и на тяло Peace
След 4 процедури за стрии, мога да кажа, че ефектът не е супер уау, но кожата ми изглежда много по-добре.
Почти не спирам с вела-шейп антицелулитните процедури и масажите  Simple Smile
Не съм правила нищо на устните и засега нямам нужда - като остареят още  Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 4 714
Ей, най-накрая един щастлив човек!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт